2009 Kasm Anneleri

şimdi annadımm -tatlicadiarzu-
aayyy niye ööle diyonuz yaaa oğlanlar da pek bi şeker fırlama oluyolar ama dün annemle bebiş örgü modellerine baktık kızlar için binbir çeşit şey var yaaa
annem ara renklerde başlamış ben de ucundan başladım bebeişime ilkk yeleğini

kızlar bende bebişim için yelek örmek istiyorum varmı sizde şöyle kolay örülebilecek örnek.çok bilmemde örgü.

örgü işi annemden sorulur ................ saolsun anacım efenin her türlü örülevek şeylerini halletmişti. eger cinsiyetde değişiklik olazsa gerek yok örmeseine amaaaaaa değişirse haha yandın anasım şimididen soyliyeyimdelikafadulden

kartanesiii nabersinn?

ya ne güzel örgü biliyosun ben hiç biş bilmiyorum aslında örmek isterim ama çabuk sıkılıyorum böyle örgü dantel işlerinden gerçi annem inanılmaz şeyler örüyo onun ördükleri yeterde artar bile çok hazırcı hissetim kendimi kaydirigubbakcemile3

ya karakız nasıl masaüstünden resim yollarım buraya

ya resim yuklemeyi kullanıcı profiline giriyon resim yukle diye bişi vardı sanırsam onla yapıyoduk ayy sen en iyisi kk da sık sorulan sorular bölümü var oraya gir resimli anlatılıyo ben öyle yapmıştımda kaydirigubbakcemile3

ya bide zahmet olmazsa tek bir gönderimde alıntılara cvp veriyon ya onu nasıl yapıyoz
cahil anne cahil anne

he bu kolay soru işte kime cevap vermek istiyosan onun altında yanyana 3 kutu var ya hani ortadaki MQ yazana tıkla

ya buarada karazeytin hani aldıklarının resmini ekleyecektin nolduuu kaydirigubbakcemile

ben göremiyom aşada maviyi hani nerdee ya bugun nazlıda gelmedi martta gelmedi dimi yoksa benmi görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…