2009 Kasm Anneleri

pek güzelmiş, öyle ayıcıklı dıdıcıklı olmamasına sevindim valla-tatlicadiarzu-
ben de alcam ilk fırsatta:jeyyar:

bu benim bebiş çantam
içinde bir sürü gözü var
biberonluk
bez poşeti kıyafet yeri falanda filan
bekleyin birazdan kıyafetleri gönderecem

hepsi çok güzelmiiiiiş.bende sadece hastane çıkışlarını aldım daha.artık almaya başlamak lazım

zeytin nannn hepsi birbirinden çirkinnnnnnn:asigim:
evet bende öle diyom hele pembişleri hiç beğenmiyom.verecem birine artık ne yapayım:dance:
hepsi çok güzelmiiiiiş.bende sadece hastane çıkışlarını aldım daha.artık almaya başlamak lazım

evt ya çok masraf var çok
hangi birine yetişecez bilmiyom
bide çok kısa süre kullanıyorlar o daha kötü
ben tamamlayabileceklerimi çevremden temin etmeye çalışacam da
geri kalanşeyleri almaya başlayacam.
bende sadece bunları aldım canım.bebişten geçdik daha biz kendimize alcez daha kız

evt ya çok masraf var çok
hangi birine yetişecez bilmiyom
bide çok kısa süre kullanıyorlar o daha kötü
ben tamamlayabileceklerimi çevremden temin etmeye çalışacam da
geri kalanşeyleri almaya başlayacam.
bende sadece bunları aldım canım.bebişten geçdik daha biz kendimize alcez daha kız[/QUOTE]

sorma hepsi çok pahalı.benim temin etcek kimsemde yok.şimdi başlasak bebişler dünyaya gelene kadar herşeyi tamamlarız dimi.gerçi daha altı ay var

karakız bak alıntıları becerdim şimdi
akıllı anne oluyom dimi kız şimdikaydirigubbakcemile3
dur bi balık yağı hapıma başlayımda benimde zihnim açılsın gızzz:teytey:

zeytinnnnn kıs ne güzel şeyler almışsın çanta süper şampuanlar ayrı güzel hele badiler çokkk tatlııı güzel günlerde sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsinnnnn kaydirigubbakcemile5

dilmuhcum tamamlarız kız ancak yeter bu zaman bize
herşeyimiz hazır olması lazım.hastane çantası da yapcez daha
daha kendime hiç bişey almadım
kilo artışıma göbüşüme göre bakcam artık kendime fazla bişey almak da istemiyom
bidaha nerde giycem bol bol şeyleri

Merhaba ben Özge
ben de sizler gibi kasım annesiyim, tahmini doğum tarihi 9 kasım
uzun zamandır forumu okuyorum paylaşımlarınız çok güzel
beni de aranıza alırsanız çok sevinirim

ayy evt benim de kafama takıldı o geçende tv de gördüm bi kadının karnı hem çatlamış hem de sarkmıştı !! ben de nedense böyle acaip görüntüleri hiç kaçırmıyorum yaa kafamçokkarıştı

evt genelde yarım yağlı sütü öneriyolar... ben de bi heves almıştım ama midem bulanınca hiç içemedim bi de rengi sanki yeşilimsi gibi geldi görmek bile istemedim....:1no2:

canim gecmis olsun sicak su kalp basincini etkilio olabilir oda tansiyonunu tettikler durumu doktoruna anlat..allah korusun bisey olmasin sonra

çok sıcak suyla yapma canım banyo bi de tok karnına girme kaydirigubbakcemile5

neyse kazasız belasız yıkandım...bütün camları açtım ılık suyla yıkanıp çıktım hemen...kaydirigubbakcemile5

karakızım sefginle boğ beni Şenizkaydirigubbakcemile2

bak gene kız diyo vallahi dövücem ama artıkkk kaydirigubbakcemileklava:klava:

NEEEEEEEEEEEE 180 Mİ HAY MAŞLALAHHHHHHHHHHHHyasakkelime

ayy kıyamammmm Şeniz:roflol::roflol::roflol:

ayy elif neler geliyo aklına :roflol: :roflol:

ayyy nilkan çok şanslısınnn hihoyyyt cunda adasına bayılıyoruz biz...hatta eşimle dün akşam konuştuk bi kaç günlüğüne cundaya mı gitsek diye...o bu sene izin yapamıycak...ama deniz çok soğuk oluyo ya orda karar veremedik...

zeytinnnnn kıs ne güzel şeyler almışsın çanta süper şampuanlar ayrı güzel hele badiler çokkk tatlııı güzel günlerde sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsinnnnn kaydirigubbakcemile5

inşallah canım seninde olcek bu cicilerden
zamanla herşeyimizi tamamlarız kısmetse

ben kendime almaya başladım.bizim avantajımız bu senede bol şeyler moda ve hepsi hamilelerin rahatlıkla giyeceği şeyler.geçen gömlek aldım 9.aya kadar giyilir.sonra bi baktım bi kız giymiş ama yaşı küçük yani hamilelikten sonrada rahatlıkla giyeriz

ben uyuyum kızlar biraz :1closedeyes:
bilg.bu gün çok takıldım valla
kociş kızacak bana yineklava:
kablosuz ya zarar verir diye fazla girme diyo ama ben bburdan da ayrı kalamıyom işte
çok uykum var çooook
öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…