2009 Kasm Anneleri

kızlar günaydın hepinize......şu 12. haftada yapılan test varya .onda cinsiyet belli oluyormuş doğrumu bilen veya bu konuyu araştırmış olanınız varmı.........................

ben bakıntım netde bebeğin utrasonda ense kalınlığını tam olrak görmek için bebeğin istedikleri pozisyonda olması gerekşyormuş o yüzden biraz uğralıyorlarmış eğer orada görürse dr soylüyor
birde cıkan hgs mi ne oylemi tahlik sonucuna göre 50 üstü olursa kız 50 altı olursa erkek deniliyomuşşş ama herrkezde ttumuyoruşşş

ben kesin diyorum kızlra neslinin KIZI olcak ve okadar kokoş olcakki anlatamam ... bu kanata nerden mi vardın dersen bak erkek annesiyimmm hiçse oyle şeylerde işim olmaz... ama gel örümcek adam de gel futbol de top de tamir aletleri de döktüreyim sana resim yazı hahahhaha:jeyyar::jeyyar:

Son düzenleme:
nan neslüü sen baya hazırlıklısın bu konuda hee
ne güzel şeyler toplamışın ööölee

bence de berat neslünün kızı olcek tam kokoş kız odası olur bunlarla valla

ay hakikatten kızlar
bak üzüldüm şimdi erkek olursa efemine mi olcak bu sıpa!!
gerçi bakmayın benim böyle hissettirdiğime erkek fatmayım benkaydirigubbakcemile2
bari erkenden çizek şu ağacı da dallarına çaput bağlayak kız olsun diye dua edekkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

benim etrafımdaki biçok kişi erkek hissediyo bilmiyoqq artık

nan neslüü sen baya hazırlıklısın bu konuda hee
ne güzel şeyler toplamışın ööölee
ah be balım gaymağım ben aralık anası olacaktım ya, anca bunlar ilgimi çektiydi o zamanlar...
inşallah bu garibime kısmet olur. Oda evi yaptığımızdan beri boş, içim cız ediyo girince:çok üzgünüm:

olur olur canım benim baksana senin sıpa hızlı çıktı maşallah tosun kimin olmuş :jeyyar:

süpersin nesli nerden geliyo bunlar aklına :uhm:
neyse bizde çalarız bu fikirlerden :teytey:
sen biran önce çiz ağacı delikafadulden

canım tam benim istediğimden bu modeli kimseye anlatamıyodum allah razı olsun ayrıca liste için sağol mutlu ettin benigamyoncuiremsu

ne dimek canım benimm kalabalıktan kim geldi kim gitti unutuluyo gelen bilgilerini de sölesin hemencecik dee ekliyiverelimmm :1hug:
dün de yeni bi piliç düşmüş buraya ama bilgileri yazmadan kaçmış ekleyemedik tabüü

kızlar hepinize günaydınn anam oku oku bititremedim gene sabah sabah ne kaaa çok yazmışsınız
bende o baby sling lerden istiyorummmm yaaaa
sgumus kıs ne hemen alınıyon geçmişi okumakla meşgulduk cevap veriyorum nesli ve kartanesinin dediği gibi ballı ıhlamur süper olur.
beratcım bende dondurma manyağıyım kısss hemde her akşam yiyorum ama kociş kızıyo bazen yedirmiyo bende işyerinde aldırıyorum öğlenleri burda doya doya yiyorum duysa beni topa tutar
yaaa nesli sen ne güzel şeyler düşünmüşsün şimdiden vallahi bravo ama bende isterim o ağaçlardan bananeeee işte

nettün neslüü topicimizi dekor bölümüne taşıcaklar kaç çıbık kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin karakız valla tam karakız nerdeki niye gelmedi hala diyecedümm bi baktım msj yazmışsın

günaydın boncuk
valla belli olabiliyomuş diye duydum ben de ama bilmiyom dr. görürse söler heralde

günaydın canım ay kız 3 aylıkmı olduk bizz :jeyyar: bu hafta bebeğin en büyüdüğü haftaymış bu arada göbiş çıktı falan dedinizz bende hiç bişe yoktu canımı sıktı hatta bu durum sıkı durun çok aşağıda karnımın top gibi bişey oluştu kaydirigubbakcemile3dün akşam annemlerdeydik eşim kaş göz işareti yapıyoo karnına ne oldu falan diyee eve gelincee dedi nazan hakikaten hamilesin sen dediii güldükkhihoyyyt
benim doktor demiştiki 11.haftada gelişiyor cinsiyet organlarıı 12.haftada belirgin hale geliyor ama biz kesinlik için 13.haftada söylüyoruz görürsek diyee meraklardayım bendee yerimseniben

kızlaaaar ben 11 haftalık olmuşumm :lepi:
haftaya 3 ayı dolduruyoz o zaman aaaa çok sevindim oolleeeeyy :içelim:

benim etrafımdaki biçok kişi erkek hissediyo bilmiyoqq artık

bende geçen gece rüyamda bi bebek gördüm sarı saçlı bembeyaz tombik bişey yürüyodu arkadan gördüm erkek galiba diyorum ama emin olamadım bakalım hayırlısıyla bende çok merak ediyorum cinsiyetini

aaaaaa ben 13. haftada gitcem doktoraaa ayy inş. belli olur
yaa benim öle topum mopum yook hala şişkinlik olduğunu sanıyorum ya bebişim gelişmediysee senağlama

nettün neslüü topicimizi dekor bölümüne taşıcaklar kaç çıbık kaydirigubbakcemile3

nesli bugün coştu ne kadar güzel bebk dekorları varsa taşıdı sağolsun hem kız için hemde erkek için fikirler verdi bizlere :içelim:

hoşgeldin karakız valla tam karakız nerdeki niye gelmedi hala diyecedümm bi baktım msj yazmışsın

Kalp kalbe karşı derler ya cicim ondan işte sositososito

aaaaaa ben 13. haftada gitcem doktoraaa ayy inş. belli olur
yaa benim öle topum mopum yook hala şişkinlik olduğunu sanıyorum ya bebişim gelişmediysee senağlama

ya bi yerde aylık hesap yazıyordu 11.14 arası 3.ay yazıyordu ondan havaya girdim ben

kız tezcanlı hemen mendile sarılıyoo bak kız bi dur belkide benimkide gazdan ilkkeez

oldu sevindim napem hemen kötü kötü şeyler düşünmee hamile falan dinlemem kızarım

bakkklava:-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…