2009 Kasm Anneleri

evet kızlar bende bayıldım bu babysling lere çeşitli modelleri de var süper
acaba bende yapabilrmiyim? :uhm:

öpsene beni öpsene beni :jeyyar::jeyyar:
:icecream: hahah bu aynıııııııı bennnnnnn
valla dün epey dolandım nette, şu okul belasını bi savayım, temmuz dan itibaren iki şeye zaman ayırıcam. Öncelikle şu ingilizce işini tamamen halledicem bi yandan da el işleriyle aramı yapıcam.

bakınız misal ben bunları yapamam mıııııı be yaaaaa:tomato:

sgumus.................bende senin durumundayım merak etme ama ben civi civiyi söker misali gene dondurma yiyecemmmmmm hahahaha

geçmiş olsun sanada canım valla beni en çok rahatsız eden böyle zamanlarda gece uyuyamamak bence sen o dondurma işini ertele yoksa oklava geliyor bak hasta hasta yorma beni

valla dün epey dolandım nette, şu okul belasını bi savayım, temmuz dan itibaren iki şeye zaman ayırıcam. Öncelikle şu ingilizce işini tamamen halledicem bi yandan da el işleriyle aramı yapıcam.

bakınız misal ben bunları yapamam mıııııı be yaaaaa:tomato:

çok şirin bunlar

alışveriş sitesinde 25 tl çok ucuz geldi. ama hadi begenmezsem...........
ya istanbulda olur aslında boyl şeyler sen daha rahat bulursun aslında oralarda ..........

alışveriş sitesinde 25 tl çok ucuz geldi. ama hadi begenmezsem...........
ya istanbulda olur aslında boyl şeyler sen daha rahat bulursun aslında oralarda ..........

o kadar dikiş nakışçı var ailede, yapsınlar ya bana ne! hem ben böyle gizli cepli, terletmeyen özel kumaşlı, yamalı mamalı şirin bi şey istiyorum :)
Ayrıca bi yerde böyle o zımbırtıya bağlı ipli oyuncak gibi bişey eklemişler halkalar var ucunda bebiko sıkılmasın deyü. Ah ahh neler neler var aklımda gel tezkereeeee gellllllll!!! Şafak 65!!!!! -tatlicadiarzu-

kızlar günaydın hepinize......şu 12. haftada yapılan test varya .onda cinsiyet belli oluyormuş doğrumu bilen veya bu konuyu araştırmış olanınız varmı.........................

kızlar bunlar benim şimdiye dek abudik gubudik yerlerden toparladıklarım,
hani demiştim ya cibinliğe perdeye falan süsler yapıcam, hatta duvara kocaman bir ağaç çizip, dallarına burdaki elmalardan falan kolajlıycam diye.
balıkları da aralarına küçük metal borular ya da çınlayacak herhangi bir şeyle birlikte sarkıt süs yapıcam
O iki düğmeyle de perdeye iki yana kuşak yapıcam kısmetseŞeniz
benzer zamazingo bulanlar beni bi haberdar ede olur mu :asigim:

kızlar günaydın hepinize......şu 12. haftada yapılan test varya .onda cinsiyet belli oluyormuş doğrumu bilen veya bu konuyu araştırmış olanınız varmı.........................
tatlım ben önümüzdeki hafta içi yaptırıcam ama cinsiyet tahmini alabilmek için henüz erken. bebeğin duruş şekli de etkili elbet. Yanılma payı yüksek, tutturan tutturuyodur anca :))yerimseniben

tatlım ben önümüzdeki hafta içi yaptırıcam ama cinsiyet tahmini alabilmek için henüz erken. bebeğin duruş şekli de etkili elbet. Yanılma payı yüksek, tutturan tutturuyodur anca :))yerimseniben

anladım canım sağol.başka bir yerde okudum şimdi onlarda free bhcg eğer 50 nin altındaysa erkek üstündeyse kız oluyor genelde demişlerde merak etmiştim.............

günaydın boncuk
valla belli olabiliyomuş diye duydum ben de ama bilmiyom dr. görürse söler heralde

X