2009 Kasm Anneleri

kızlar günaydın bana yardım edin dün geceden beri boğazım yanmaya başladı grip falan olmak istemiyorum ne yapıcam ben yaaaaa senağlama

günaydın kızlar :CüvCüv:
Hepinize iyi günler diliyorum
umarım hepiniz iyisinizdir hihoyyyt

kızlar günaydın bana yardım edin dün geceden beri boğazım yanmaya başladı grip falan olmak istemiyorum ne yapıcam ben yaaaaa senağlama
aman dikkat et tatlım, bence bir kaşık bal+limon taraftarıyım, ılık suya da (hatta ıhlamur bal limon da) iyi gelebilir

günaydın aseba, günaydın lahanabebeka.s. mavis angel, sen de bebek bekliyordun sanırım, hoş geldin

günaydın arkadaşlarrrrr... naıslsınız....
benim burnum tıkanmış sabah bir kalktım nefes alamıyırum.. tabi yersen okadar dondurmayı olcağı bu.. paza günü hava güzeldi koncam bana be efeye dondurma ısmarladı vallahi bir yedik br yedik........ haha dün bir baktım efeye hafif ateşi var aha mıştık dedim Allahtanki yükselmedi ..... eşim soylenip duruyor dondurma yedinizde hasta oldunuzda ayyyyyyy dedim öğğğğğ geldi sus bak aklıma duşurdün genemi yesem ki dedim en son evden cıkarken arkamdan terlik fırlatıyordu.......hahahhahaha

deli gacı :) dikkat et sen de ay ne bu mevsim geçişleri bak sgumus de rahatsız olmuş. Gerçi ben ne ettim, farklı bişey mi!!
Evde dondurma vardı marketten de 10'lu külah almıştım akşam iki tanesi eksildikaydirigubbakcemile3

ayy canım dikkat et kendine geçmiş olsun:teselli:
ama aklıma gelen hiçbirşey yok bitki çaylarından çok fazla içme haa
ıhlamur bile günde 2 fincandan fazla yasak
dikkat et canım kendine aklıma bişey gelirse yazarım kafamçokkarıştı

sağol canım bende önceden olsa bitki çayı içerdim şimdi onuda içemiyorum olipsin mentollü şekerleriyle idare edicem artık oda dokunmaz heralde

sgumus.................bende senin durumundayım merak etme ama ben civi civiyi söker misali gene dondurma yiyecemmmmmm hahahaha

sağol canım bende önceden olsa bitki çayı içerdim şimdi onuda içemiyorum olipsin mentollü şekerleriyle idare edicem artık oda dokunmaz heralde
ben bulantılar yüzünden mentol/nane grubunu fazla tüketmiştim, dilimde şişlikler yapıyordu. Hatta akşam naneli sakız çiğnedim yine ağrıyo dilim. Dikkat et böyle bir etkisi olup olmayacağına, e mi güzelimyerimseniben

nesli oyle deme adını duyunca bile içim eriyor ağzım sulanıyor.dayanamıyorummmmmdelikafaduldendelikafadulden

sen çok fazla tüketmişsin canım ondan olmuş a.s

herhalde ters etkisi olmaz canım sen en iyisi şekerlerle idare etmeye çalış yerimseniben

bu arada nesli bu babysling işine bende bayıldım çok güzeller yav ... netde satışda var netin ismini vermeyeyim hani alıyon satıyon oyle bir site hemde fiyatı uygun ama başka bir sitede yapılışını anlatmış çokkk kolayyy ....... çok rahat yapılabilir

yapılışının anlatıldığı site linkini verebilirsin sanırım, bakalım elimizden gelir mi

sen çok fazla tüketmişsin canım ondan olmuş a.s

herhalde ters etkisi olmaz canım sen en iyisi şekerlerle idare etmeye çalış yerimseniben

başka şansım yok gibi umarım ilerlemez c vitaminide alıyorum bu kış 3. olucak bu bir buçuk ay öncede hasta olmuştum bebek olabilir diye antibiyotik kullanmamıştım ( iyide yapmışım 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim) sanırım o yüzden tekrarladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…