2009 Kasm Anneleri

nan benim göbek de sabahları da var her daim var hem de ne zamandan beri o zaman bebiş göbeemi buu

bence de abartmışın kıız ben isveçe gidecem valla uçakla bişi olmaz heralde eğitim var ama ertelendi bi belli olsa da bari karnım burnuma gelmeden gitsem :roflol:

nann neslüü resim ekleyip durma sana rep vere vere replerim tükendi :icecream:
zati veremiyom artık borcum olsun

kardaneeemmm bacım stresten be ya strestenn!
Hazırlanıyom ahan da çıkıcam birazdan zaten:tomato:

bu arada kartal tayfası!! ya bu haftasonu ya da öbür haftasonu görüşek ya olma mı?
Bizim köpekimiz vardı Soğanlık'ta anaannemlerde duruyodu. Aylar aylar önce çalınmıştı dün izi bulundu galiba ben haftasonu ilk göz ağrımı almaya gelebülürüm inş... Umarım odur :Saruboceq: elimde büyüdü kuzumsenağlama

Bende tam 32 gün sonra Türkiyeye gelcem insallahhhhh.........

Bu arada ben TV de gördüğüm bütün yiyecekleri istiyorum yaaaaaa, simdide reklamda köfte ekmek cıktı ağzımın suyu aktı

oyy yazık sana kıs bu avatardaki onun resmimi yoksa -tatlicadiarzu-

Bu arada ben TV de gördüğüm bütün yiyecekleri istiyorum yaaaaaa, simdide reklamda köfte ekmek cıktı ağzımın suyu aktı

gel anam gel senle napcez biz bilmem hergün bişi istemeye başladın benide geçtin nan kaydirigubbakcemile3 ama işte kızamıyom sana çünkü sen yaban ellerdesin gelde şöle doya doya bıkana kadar ye ne istersen emi datlımm

obuy obuy obuuuyyycokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Anam nereden buluyonuz bunları yaaa
size ımrenıyorum walla
cok tesekkurler canım
reca efenima.s.

tontişlerim ben çıkıyorum ufaktan ufaktan.
Vatana millete hayırlı olsun av sezonunu ... ay pardon sınav sezonunu a-çı-yo-riiiimmsırnaşık şey-tatlicadiarzu-

aseba seni şanslı insan ne güzel bir kaynanan var benimki rahmetli oldu sağ olsaydıda uzaktaydı hemde yaşlıydı ben yapardım onayemek ya benimde annem burada olsa ya ne işimiz vardı buraya atadılar bizi (diyarbakırdayım )annemler izmitte offf gel tatillllll

Ama napıyım bayanlar hadin sizin mideniz bulanıyo canınız istemiyo, benim midem bulanmıyo, canım istiyo ama ben maalesef yemek yapmayı bilmiyorum ve ne kadar denersem deneyeyim beceremiyorumda. En son ne zaman düzgün bir köfte yedin derseniz kasımdaydı... Anlayacagınız biz burada açız aç kötükedihüsocokacimcoook

Şükret valla haline bak Mevzey, bizi Ürdüne atadılar:çok üzgünüm:

a.s.slm herkese
ne ediyonuz kızlar.bebişlerimiz nasıl.:CüvCüv:
kartanem kısmetse yapacam tarifindeki gibi ama biz kaç aylıkken yapalım
ilk ayında eller ayaklar yumuk yumuk olur kız.baskı yapacağıma yerim ben onlarıcokacimcoook
neslicim ben de daha yeni başladım ingilizceye sana da kolay gelsin.günde 1 saat evde çalışıyorum.sen kursamı gitmeyi düşünüyorsun.bu arada yakacığa ne zaman gidecen canım.
incisu canım bebişler ne alemde bak ne de güzel anakucakları var işte.ama canım ikisini sen taşırsan oşekilde boyun fıtığı olursun kız yazık sana.
karakızım haklısın canım ama bazen kocişler düşünemeye biliyorlar.birde karın büyümedikçe anlamıyorlar.ama sen yine de alınma bak özür dilemiş işte.daha ne naz yapıyon
klava:
ve herkezi öpüyorum kızlarrrrŞenizŞeniz:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…