2009 Kasm Anneleri

Hakkımız da hayırlısı olsun kızlar erkek kız farketmez en önemlisi hayırlı evlat olsunlar inşallah :Saruboceq:
Genelde doktorlar erken görüyorlar ama aldırma felan olmasın diye söylemiyorlarmış gibi bişeyler duymuştum ne kadar doğru bilemem tabi laelaelaelaelae

valla ben sizlerden gerideyim ama benim bile çıktı göbişim karışmam naniknanik
Önceden hafif vardı ama artık besbelli oldu :roflol:
hemde geçen hafta belirmeye başladı

aaaaaa ben 13. haftada gitcem doktoraaa ayy inş. belli olur
yaa benim öle topum mopum yook hala şişkinlik olduğunu sanıyorum ya bebişim gelişmediysee senağlama

saçmalama topunun olmamasının gelişmeyle alakası yok karın yapısıyla alakası var :teselli:
benim yengem çöp gibidir ama hamile kalınca hemen ilk aydan itibaren göbiş fırlar başka bi yeri kilo alamaz arkadan bakınca belli olmaz hamiş olduğu ama bir yan dönsün
Füze gimin olmuştur delikafadulden
şimdi yine hamile 2. ye 3,5 aylık gören 6 aylık der yani karın kocaman olmuş :dance:

hoşgeldin karakız valla tam karakız nerdeki niye gelmedi hala diyecedümm bi baktım msj yazmışsın

işte geldim burdayımmmmmm :lepi:

kızlaaaar ben 11 haftalık olmuşumm :lepi:
haftaya 3 ayı dolduruyoz o zaman aaaa çok sevindim oolleeeeyy :içelim:

oleyyy hadi içelimm kutlayalım madem :içelim: :teytey:

nesli bugün coştu ne kadar güzel bebk dekorları varsa taşıdı sağolsun hem kız için hemde erkek için fikirler verdi bizlere :içelim:

Kalp kalbe karşı derler ya cicim ondan işte sositososito

kalp kalbe karsı derlerrrrrr sendeeeee özledinmiiiiiiiiiiii
ay bak şarı söleyeceğim tuttu gene kaydirigubbakcemile3 :teytey:

benim de dopum var :içelim:

anammm benim dopum mopum yokkk efkardan içeyim ben bare :içelim:

valla ben sizlerden gerideyim ama benim bile çıktı göbişim karışmam naniknanik
Önceden hafif vardı ama artık besbelli oldu :roflol:
hemde geçen hafta belirmeye başladı

ne göbişi ya benim niye yokkk dur bak gene efkarlandım hemen içelim gene :içelim:

ya kızlar bişi sölicem ben bu sabah kocişime kızdım acaba fazlamı alınganlık yaptım
şimdi sabah dediki bir dahaki ay ankaraya gideceğiz kuzeni askere gidecekmiş onu uğurlamaya
ay senmisin bana öyle diyen ben bir başladımmı sen beni düşünmüyosun onca yol beni nereye götürcenn de benim ne işim var oralarda diye söylenip durdum sonrada astım suratımı oturdum
sizce fazlamı abarttım ben ama napim birden sinirlendim öle diyince
garibim bişide demedi karıcım nasıl istersen öyle olsun özür dilerim bir an aklıma gelmedi böyle birşey seni düşünmezmiyim falan demeye başladı ama ben surata devam ettim
kötümü yaptım sizce ya

ulen iki dakika müdürün yanına gittim ne hala sokmuşsunuz gene sayfaları.....

bende göbek maşşallah.... çok cıktı gaz dedim ama sabahlkarıda oluduğu için bu işe gaz bebek değilde göbek bebek diye seviyoz...

ay bana şu resim ekleme işini bir şey etsinde bende oğluşumun odasını gönderesim size hem bilgi sahibi olmursunuz.... gerci odasının bebeklik hali şimdilerde o görüntüden eser yok ama olsun masucukdu ozman şimdi canavarcık ............haha

opsssssss direk soylüyom abartmışsınnnnnnnnnn....:1shok:
bana benim herif deseki şuraya gisiyoz hahah hiç yok demem hemen giderim hatda beni bir yerlere götürmüyordiye küsüyom ben ona -tatlicadiarzu-
bir şey olmazki Allahın izni ile bak 23 nisanda gelmeyi pardon ankaraya gitmeyi düşünüyrm hemde otobüsle ( gerci daha rahatmış otosüsle yolculuk çok sarmıyormuş binek araçlar daha fazla sarsıyormuş oyle duymuştum) Allahın izni ile hiç bir şeycik olmaz

ya canım zaten 3 gündür bende anlayamadığım bir alınganlık var kendi kendime bile şaşıyorum aslında ama engelde olamıyorum neyse kocişimin gönlünü aliyim bari ama ben yinede gitmicem ankaraya falan çünkü ailecek gidilecek kayınvalide falanda var yani aman hiç çekemem eğer onlar gelirse hiç çekilmez o yol -tatlicadiarzu-
cadı gelin oldum -tatlicadiarzu-

biraz fazla olmuş gibi be canım :1no2:
orda kalacak başka biri yokmu kocişin gitsin sen kal fisfisfis
Mesela benim kociş yarın sabah ankaraya gidiyo bende işten izin aldım bugün akşam beraber annemlere gitcez sabah ben kocişi bırakcam havaalanına pazar da gelcek beraber dönecegiz eve delikafadulden
sende böyle bişeyler ayarlasan olmaz mı :jeyyar:
hem sevdiğin biri varsa ona git hem görürsün hemde kafa dinlersin

ayıp olmuş yani zavallımlar bütün kahırlarımızı çekiyorlar
Baksana senin kociş sen bağırınca özür bilem dilemiş yazık kız kocişlere
hamileyiz diye herşeyi yutturuyoz adamlara :CüvCüv:
gönlünü al sen hemen hiç gecikmeden hemde kaydirigubbakcemile5

ay gercektende kahrımı çok çekiyo şimdi yalan yok hamile kaldığımdan beri ben bi acayipleştim bugun ben alırım onun gönlünü kaydirigubbakcemile3

kızlar bende de bir kayınvalide var hergün öğlen illa bana gel yemeğe sen yorulma ne canın istiyosa söyle ben yaparım diyo
şimdi yine aradı yemeğe gel dedi oraya gitcem

Offf Günaydın bayanlar,
oku oku nihayet sona ulaştım ve cooook mutluyum bugün sabah hiç kötü haber yok "maaşallah"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…