2009 Kasm Anneleri

sevda ciceği, canım alışkanlık biz burda hemen göremiyoz geleni gideni. Bir de malum başta çok ilgilenirsek sonra da ilgilenemezsek fena laf yerik diyip önlem olarak misal ben hiç peşin peşin selam vermiyomkaydirigubbakcemile3
sen yine de bakma benim deli saçmalarıma hoş geldin bacıma.s.

sana el atmayı isterdim ama yazından benmde kafam karıştı el atamıyom sana bir türlü -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

sgümüşüm bende seni gördüğüme çok sevindim canım özlemişim inan ki azıcık yazsakta kader ortaklığı sevinçler aynı ..Akşam yatarken bile hepimize dua ediyorum napıyorlar diye aklımdan geçiriyorum..Sen nasılsın canım benim? a.s. a.s.

Mavişim iyiyim canım bugün içim kıpır kıpır..Bebişi gördük abisinin yaş günü Japon konuğumuz geliyor 23 nisan için misafirimiz bulantılarım çok hafif daha ne olsun Binlerce şükür Rabbime :teytey:

Aseba hoşgeldin canım a.s. a.s.

canım 11. haftadan evvel yapmazlar bence. Ama öyle çok da erteletemez:uhm:

selam kızlar...

geçmişi okudum da sanırım çoğunuz kötü rüyalar görüyorsunuz. bende hemen hemen her gece kabus görüyorum. geceleri zaten doğru düzgün uyuyamıyorum bi de kabuslar çok kötü durumdayım. geçen gün deprem olduğunu gördüm. internetten rüya tabirlerine baktım. bakmaz olaydım senağlama bakın aynen şöyle yazıyo:

Yer sarsıntısi görmek hamile kadının çöcuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

çok korkuyorum. keşke bakmasaydım senağlamasenağlamasenağlama

Alıntı:
NazLı kullanıcısından alıntı
Canım benimm hoşbuldum.Allah korusun iyi düşünüyoruz iyi şeyler başımıza geliyor annesi geçecek 7 ayda koklayacağız hayırlısı ile

Az önce doktordan geldim görüntüleri aldım bu yaramaz neden içim bulandırıyo anladık hiç durmuyoAmaaa 11 haftaya geçtik bu kadar olur bayağı bir hafifledi sihir gibi şükürler olsun..Artık yanlızımda ama henüz yemek yapmadım kiloda vermişim üzülme sakın dedi hoş çok değil 3 kilo ama nasıl verdin fazlasıyla alacaksın

ışte bebişimiz abimizle babamız atladılarrrrr erkekte erkek belli değilki dedi doktor hele bi bekleyein bakalım 15-16 haftayı:)P.tesiyede 2 li test bebeğe bağlı zamanı belki 5 dk bitecek belki yarım saat duruşu çok önemli illa poz verecek

ışte Küçücüğüm.Biri renkli ultrosonda azıcık biriksin cdyle vericem hepsini dedi ama ben dayanamadım çektim fotoğraf makinesiyle[/B]

nazlıcım maşallah ya baya büyümüş bulantılarnın hafiflemesinede çok sevindim canım

kızlar siz bebişin ultrason görüntüsünü mü görüyonus Allahaşkına ben bişi görmüyom yaaa

nazlıcım abimiz kaç yaşında benimde ikinci bebeğim olcak allah izin veririse ... gecen akşam efe eğilmiş karnıma dopğru anne kardeşimin kulağı nerde dedi şaşırdım ne oldu dedim sen soyle dedi bende karnımın kenarı gösterip burada deidm eli ile ağzını kapatmış "kardeşim canım gelirken bana örümce adam kiyafeti getirmisin dedi "acayip güldümmmmmmm........:roflol::roflol::roflol:

dün de yeni aldığım eşortman takımı var onu giydirdim aaaa bu nerden cıktı dedi yeni aldım oğluşum dedim bende.. hıııııı bak aynı örümcek adam renkleri dimi dedi...... sonra durdu anne kardeşim bana örümcek adam kiyafeti getirecek ya hani onu senin karnında dikiyormu dedi:1shok::1shok: -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-................ ben hala gülüyorummm kuşum benim yaaaaaaaaaa
:jeyyar::jeyyar:

iyiyim canım mayısı bekliyorum kuzumu görmek için. abimizin yaş günüymüş teyzesi çok öpüyor onu kaydirigubbakcemile3 allah sağlıklı uzun ömürler versin

Beratefem canım abimiz 99 lu 9 ların var bana bir hayrıı:))))))))))Ayy öp o Efeyei benim için yerim onu yer..Oğluşun adı Doğaaa töbe yarabbim diyorki oda aynı Efe gibi eğilmiş bak diyor anne konuşuyoruz iyi dedim selam söyle ne diyor?
Bak demiş kardeşine annemin içini çok bulandırma:)))))Neden bulandırıyorsun

Oda demişki işiyorum napim:)))))))))))))

ayy hangi birinize laf atayım şaşırdım valla..bayan kapris hee cadı hee kütüm size :dilcikar: şaka bir yana iyi ki tanımışım sizleri...sevda hoşgeldin bu arada...

Aseba hoşbuldum canım çok teşekkür ederim. a.s. a.s.

sgumusum söylerim teyzesi bizde seni kocaman kocaman öpüyoruz bebişimizide Şeniz

Ya Leyyacım rüyalarım onaylıdır desem ve neden kötüye yordun diye sana kızsam olurmu?Deprem ne zaman görsem para gelir hemde çok çok Rica ediyorum rüyalarınızdan kötü diye şüpheleniyorsanız bakmayın tabirlere vs yada bakacaksanız önce suya kendiniz hayırlara deyip para vs gibi şeylere yorumalayın bakın nasılda çıkacak göreceksin..

canım bence yeni dr.randevu aldıysan ona yaptır bence.ama bu haftada oluyorsa gitmişken yaptır derim.hani şu söylediğim proftan mı aldın randevuyu:uhm:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bayılıyorum bu cocuklara yaaaaaaaaa öldürüyor beni efe 5 bitirmek üzere haziranda bitiiyor 5 Allah izin veririse
hıııııııımmmmmm doga ismini çok beğenirim buda erkek olağı için kulağım arkasında tutyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…