2009 Kasm Anneleri

Ben ben ben ben ben lülülülülülü delikafadulden kaydirigubbakcemile3 naniknanik naniknanik

laelaelaelaelae naniknanik sositososito hadi bakalım görecez varmı artıran varmıııı kim önce doğuracakkkkk :jeyyar:lülülülülülü

Ben gelirim İstanbul'a naniknanik :jeyyar: :jeyyar:

Oyy mavişimde gelmiş birtanesi bir süredir yoktum ben yaa ama iyiyim çok şükür hoş hala yemek yapmıyorum ama olsun en azından midem ağrımıyor..Yanlız değiliz artık mavişim bak hepbirlikte el ele hadii doğurmaya kaydirigubbakcemile3 :1hug: Şeniz

Bu arada çalışıyorsunuz yaa kızlar 8 haftayı süren bitiren masa başında duran tatlı gebişlerimiz her 15 dk bir masanın etrafında dahi bir tur atsanız yetermiş sürekli oturmayın kalkın arada dolaşın diyor doktorlar haberiniz olsun a.s.

bende varim. sanirim bu donemde paylasmaya ve yardima cok ihtiyacim olcak.eski uyelere cocuklariyla saglikli mutlu yasam yenilerede hayirli evlatlar dilerim.insallah birer birer hepimizin mujdeli haberlerini aliriz.

lem bıdık sen yine gamlanacak bişey mi buldun :))
Allah iyiliğini versin he mi ilk gün de böyle ezikliyodun cadınaniknanik
galiba ilk ben koymuştum da başta görememiştin sonradan görmüştün balım gaymağım:asigim:

canlar ben geldimmm....dün bir kısmınız hamilelikte okunan duaları istemiştiniz ben dün yazdım ama görmediniz herhalde geçmişe dönerseniz görürsünüz haberiniz olsn

kıs nesli bu varya mavi cadı hemde ne cadı -tatlicadiarzu-

bende varim. sanirim bu donemde paylasmaya ve yardima cok ihtiyacim olcak.eski uyelere cocuklariyla saglikli mutlu yasam yenilerede hayirli evlatlar dilerim.insallah birer birer hepimizin mujdeli haberlerini aliriz.

Hoşgeldin canım aminnn inşallah sağlıkla huzurla gelecek birbir müjdelerimiz :Saruboceq: :Saruboceq:

nesli evet sendin ben dogru hatırlamışım demekki..nazlım karakızım nasılsınız bakalım..valla bende arada dolanıyorum ama çokta gezinecek yer yok işte..çilegi bende çok severim neredeyse çıktıgından beri hergün yerim ayy yaz meyveleri off yaaa..

ay sagolun kizlar daha onceden bu topiklere bakardim. es gecerdim. ama cok yararli topikmis .cok mutlu ettiniz beni anacim. tesekkurler itekcim

nazlıcım maşallah ya baya büyümüş bulantılarnın hafiflemesinede çok sevindim canım

kızlaaaar bana yardım edin nooluurr ya ben dr. değiştirceem de yeni dr. dan randevu alcam ama bu gün de eski dr. la randevum var eğer 2 li testi 10. hftada yapıyolarsa gitmişken eski dr. da yaptırayım diorum eğer sonraya atacaksa hiç gitmeyip 1 hafta daha bekleyim yeni dr. gideyim diorum ya offf çok kafam karıştı hadi bana bi el atın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…