2009 Kasm Anneleri

leyyaya bende de bir oklava çekilin bakemmm..nazlı dogum günü kutlu olsun minigin...berat efe nazlı ayy ne tatlı şeyler söylüyor bıdıklar yaa..

aaaaa yok artık kız sizi parayla mı veriyolarr klava: zaten hassassınız ne diye böyle garip şeylere yoruyonuz bilmemki sen hiç canını sıkma güzelim beb,işin sapasağlam dünyanın en emniyetli yerinde duruyo :ecrin_bebek: allah ömür vermişse herşeye rağmen orda durur güzel şeyler düşün tamammı ? mesela kime benzeyecek diye düşün odasını ne renk yapsam diye düşün ayrıca o rüya yorumları mübarek zattan mübarek zat a göre değişiyoo bildiğim kadariyle kaydirigubbakcemile3

tamam vurun kafama kafama ama çok korktummmmm senağlama

Allah esirgesin canım oyle düşün pozitif olki herşey oyle yansısın sana

ayy hangi birinize laf atayım şaşırdım valla..bayan kapris hee cadı hee kütüm size :dilcikar: şaka bir yana iyi ki tanımışım sizleri...sevda hoşgeldin bu arada...

seviyon dimi bizi ŞenizŞeniz

canım ya dünyanın en emniyetli yerinde demişsin ya ayy nası içim bi tuhaf oldu... haklısın ben okur okumaz acayip oldum. sizle paylaşayım dedim. oklavayı yiyince kendime geldim sanırım... :) takmıcam tamam söz

allah iyiliğini versin canım ya bu çocuklar alem yaaaa.benim yavru kuşum kardeşinin olduğunu bile anlayamayacak belki büyüyünce ikiz kardeşi zanneder.:roflol:

Mavişim sağol teyzesi çok öperiz senide a.s. a.s.

Leyyacım Üzülme sen canım Allaha emanetsiniz para gelicek paraaa a.s. a.s.:)

Beratefecim Allah bağışlasın ya senin cinsiyet belli oldumu canım yoksa içinemi doğuyor?

Leyyacım Üzülme sen canım Allaha emanetsiniz para gelicek paraaa a.s. a.s.:)

inşallah inşallah :1rolleyes:

maş... bayaaaaaa bi kalabalığız ama kimseden ses çıkmıyooooooooooooo.huuuuuuuuhuuuuuuuuu oralarda msnızzzzznaniknanik

nazlıcım süper ya
allah devamını erdirsin canım
ultrason görüntüsü iyi olmuş.kız belli herşeyi bebişin
bi de baksaydınız ya bacak arasından cinsiyetini de görseydiniz.
sen bizden ilerdesin valla
senden alcaz ilk haberleri ne güzel

ooo bu kalabalık mı biraz önce 18 kişi vardı ama bişey yazan yokkaydirigubbakcemile3

ayy evet kims eyazmıyor yaa..ayy kızlar ya acayip tuhafım kalbim sıkışıyor gibi daraldım iyice..mevsim geçişi sanırım..

Karazeytin canım aminn Allahım hepimize sağlıkla göstersin güzel günleri..Canım ilk abisi babası erkek dedi doktor yok dedi ne zaman erkek olsa kıza dönüyor henüz çok erken yaklaşık 15-16 haftada net söylerim şimdi tahmini olur dedi.O yüzden kaldı p.tesi günü 2 li testimiz var teyzesi belki ogün belirleşir.

Ama onlar erkek vs derken içimden sadece testler iyi çıktı kendide iyi şükürler olsun diye tekrar edip duruyordum..Hayırlısı ne olursa oğluşum var değişik olsun vs diyorlar yada diyoruz ama hiç farketmiyor yaa böyle güzel bir duygu :CüvCüv:

hah ben yeni isim buldum BAYAN KAPRİSSSSSSS
kızma manixim vallahi şaka sen hepimiz çok seviyoz dimi kızlarrrrr-tatlicadiarzu-a.s.a.s.

hemde çok çok çokkkk seviyoruz hihoyyyt

kızlar size mi bırakayım ben mi zopa sallayayım leyya ya:mymeka:

dur sen başla bi zopada ben alam gelem klava: :mymeka:

valla bende koptum okurken beratcım ya allah bağışlasın maşallah efene a.s.

nesli kardeşim musade etdermisin ben alayım o zopayıııııııııı klava:klava:klava:Çok üzgünüm çoook

durunn bensiz kismelere vuramassınız bende geliyom dayak atmaya kaydirigubbakcemile klava:

Zaten testin ismi 11-14 testi yani bu haftaların arasında yapılması lazım, seninki 10. haftada nasıl yapcakki?

ay kız bari bebişin doğduğu gün kocişin örümcek adam kıyafeti alsında versin efeciğine
baksana nasıl bir beklenti içine girmiş yavrucak.ömür boyu unutmaz herhalde

ay kız bari bebişin doğduğu gün kocişin örümcek adam kıyafeti alsında versin efeciğine
baksana nasıl bir beklenti içine girmiş yavrucak.ömür boyu unutmaz herhalde

cidden benimde aklıma geldi kardeşin senin için getirmş dersiniz.hem kıskanmaz belki o zaman kardeşini:ecrin_bebek:

Aman Sağ salim bir şeklide gelsin sağlıklı olsunda hiç önemi yok tabii kız veya erkek olmasının
Hakkımızda Hayırlısı Olsun :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…