2009 Kasm Anneleri

Mavişim kesinlikle mevsim geçişinden kaynaklanıyor azıcık su vs iç istersen temiz hava al cnm uygunsan 5 dk malum damarlar genişliyor birde bebiş hepsi tetikliyor..

canım bence yeni dr.randevu aldıysan ona yaptır bence.ama bu haftada oluyorsa gitmişken yaptır derim.hani şu söylediğim proftan mı aldın randevuyu:uhm:

yok cicimm fatih ünv hast. çok cazip ordan alcamm benim şimdiki dr. muayenesi 160-tl gideceğim yer 100 lira

maş... bayaaaaaa bi kalabalığız ama kimseden ses çıkmıyooooooooooooo.huuuuuuuuhuuuuuuuuu oralarda msnızzzzznaniknanik

sesim soluğum kesildi valla bugun itekcim

mavicim mevsim geçişinden oluyo sanırım bugun bende pek iyi değilim bir an önce eve gitmek istiyorum

kız nazlı doğaya süürpriz varmı doğum günü için bakem annesi neler yapcan oğluşuna
bu arada kız ne japon misafiri hayırdır

yok canım belli değil benim içimden gecenler bunlar birde efede hamile iken nasılsam bunda da aynı şekildeyim o yüzden boyle düşünüyorum

evet canım aynen senin gibi düşünğyorm herşez kız olur felan diyor amin diyorum ama erkek olursada hiççççççç farketmezzzzzz oda benim yabru kuşum olcak AYYYYYY EVİN YER YERİNDEN ÇORAP CIKACAK DESENİZE ÖĞĞĞĞĞĞĞ
ay kız bari bebişin doğduğu gün kocişin örümcek adam kıyafeti alsında versin efeciğine
baksana nasıl bir beklenti içine girmiş yavrucak.ömür boyu unutmaz herhalde

cidden benimde aklıma geldi kardeşin senin için getirmş dersiniz.hem kıskanmaz belki o zaman kardeşini:ecrin_bebek:
alcak zaten oyle dedik genelde bebekler hediye getiirya bizde kiyafet alacağız
ewet canım oğluşuma.s

kücük anne kücük oğlu :asigim:

ıtekcim ye onu benim için ıssssıırrrrrrrrr oyy maşallah Allaha emanet

karakızz birtanesi olmazmı az sonra yatak siparişimiz geliyor Doğaya Genç odası na çeviriyoruz akşama minik bir pasta hafta sonunada birkaç arkadaşıyla eğlence o plan henüz netleşmedi japondan dolayı

Japon 8 yaşında 23 Nisan için geliyorlar yaa evlerimizde konuk ediyoruz nasipse bu gece 11,30da iniyorlar ızmire okuldan alacağız 10 gün konuk edecğiz evimizde.Bugün müdürle konuştum doktor çıkışı Ankara vs gönderirmisin dedi başbakalınlık selamlaşmalar vs olur dedim hazırlıklar yapılıyor ama bakalım bahtımıza ne çıkarsa..Ama çok zevkli olacak gösteriler geziler vsvs:)

bu arada oğluşum sünnet resimler geçen 30 ağustostaydı eklemiştim kkyada duruyor bazıları hepsi değil ama Doğayı net görürsünüz http://www.kadinlarkulubu.com/mutluluktan-uctugunuz-haberler/213561-iste-sunnet-dugunumuz.html

Zaten testin ismi 11-14 testi yani bu haftaların arasında yapılması lazım, seninki 10. haftada nasıl yapcakki?

işte ben de onu soruyorum ya bi hemşire arkadaşım 9. hafta dan itibaren yapılıyo demişti iice kafam karıştı soonaa ne edm bilmiorum en son 6+2 iken dr. gittik yani 4 hafta oldu gideli acaba randevuyu iptal mi etsem ki

nazlııı canımm resimlere baktımda sen ne kadar güzel olmuşsun hele bir aile resminiz var ayy vallahi bayıldım maşallahhhhhh allah nazarlardan saklasın oğlunada maşallahhh diyeyim çok tatlı bir cocuk ay pardon artık delikanlı oldu dime

maşşş canım ya çok yakışıklı oğlun var.allah daha nice güsel günlerini göstersin.bu arada çok güzel düşünmüşsünüz,doğum günü hediyesini eeeeeeeeee abi oldu tabekaydirigubbakcemile

işte ben de onu soruyorum ya bi hemşire arkadaşım 9. hafta dan itibaren yapılıyo demişti iice kafam karıştı soonaa ne edm bilmiorum en son 6+2 iken dr. gittik yani 4 hafta oldu gideli acaba randevuyu iptal mi etsem ki

Ebisce ben senin gününü tam anlayamıyorum sen 10. haftadayım diyorsun ama ruler ına göre 10+2 desin 10+2 demekte 11. hafta demek oluyor. Sen önce tam bir hesapla bakalım kacıncı haftadasın eğer benim anladığım gibi 10+2 deysen ikili testini yaptırabilirsin demek bu

Allah razı olsun cnm yaa çoğunu kaldırdım ben malum sanal dünya Allah korusun ama Doğama kıyamadım teyzesi bıraktım fotoğraflarını delikanlıı delikanlıııııııı :1hug: Şeniz

ewet canım oğluşuma.s

itekcim kendini nasıl hissediyorsun .çok merak ediyorum biraz yazarmısın.yani hamileliğin nasıl geçiyor geçmişte yazdıysan bile benim hafıza çok zayıf su an hatırlayamıyorum.yani bulantın falan varmı.ve oğluşunla gebeliğin seni nasıl etkiliyor zor olmuyormu .................merak ediyorum.............

bune ya 150 randevu üçretimi yoksa doktorumu satin alıyonuz

kızlra burada ben 4 cıkıyorum bir hoşum eve gidip dinlenecem :1closedeyes:

cicimm 150 lira dr muayene ücreti veriosun dr. eve temizliğe de geliookaydirigubbakcemile3 kız bi daha dünyaya gelsem zaten ya kadın doğum dr. ya da dişçi olurumm

yok cicim hoşderede normal doğum da 1.650-tl miş

ben oğlumda doğuma 550tl verdim.pardon sadece dr.verdim geri kalan kısımıda sigorta karşılamıştı.bundada 750 falan çıkar herhalde.aslında senin orası avantajlı ama bana biraz ters oluyor orası.malum oğluşu anneme bırakıp gidiyorum

anaaaaaa o sizmizinizzzzzzzzzz

ben daha önce görmüştüm oğluşuma bizde busene düşünüyorudk ama cenazelemrimiz oldu o yüzden bu sene istemiyorm seneye allah izin verriirse hemde bebeğin cinsiyeti belli olsun .....
ama resimler süper bayıdılmım doga bey pek bir yakışıklı allahım nazarladan korusun ...birde arakadki beyaz elbiseli kuğu gibi bir kadın var o kim ki acep pek bir beğendim :jeyyar::jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…