2009 Kasm Anneleri

pişt destna sen nörüyoon

kuzum bu sabah bi halsizlik var anlamadım güzel okuyorum ne yasssam aklıma bir şey gelmiyor :1no2: doktor vardı tvde riskli hamilleikti konu hemen kulakkesiliverdim anlatıyoda anlatıyo hayılısıyla şu önümüzdeki 1 ayı da atlatsak .bu arada progestan kullanan varmı bana doktor rapor çıkarttı sanırım uzun süre kullanıcamfisfisfis

ee hamile olan hamile olanın halinden anlar delikafadulden
ksılar ben kaçıyorum size doyum olmas karnımız acıktı baakalım ne yiyebileceğim arada girerim ben bayyyy

Afiyet olsun

anam izleme ööle riskli hamilelik falan dün unique de dedim çatlak oturmuş doğum izlemiş amaan olacağına varacak sen doktorun dediklerini uygula yeter hadi ben kaçtım

gunaydın kızlar
destna bende kullanıyorum progestan
rıskım yok ama dr ıllakı kullan dedıı
yaklasık 1 aydır kullanıyorum progestan ı
once gunde 3 taneydıı
sımdı dr 2 ye dusurdu.
sonrada 1 e dusurecekmıs
cunku progestanı bı anda kesmek dusuk rıskını arttırıyormus

kızlar bu sene hep gögüs altında pens olan bluzler moda ya hiç hamileliklere fazla para dökmeye gerek yok çoğu mağzada var vallahi ben yazın çok kısa kollu giyemem hafta sonu gittim kendime kapri kollu yarım kollu felan bluzler aldım normal bluz güya ama hamilelik gibi :CüvCüv:

Son düzenleme:

anladım canım ben 5.haftada kanama yaşadım baktık kese yerinde dokor progestan verdi
8.haftada bbeğin kalp atışını dinledik kanama yeri kesenin ççok yukarsında biçizikgibi birşeydi yine kullandım sonra kutu bitti bende devam edip etmiyceğimi bilemedim sonra 2gün sonra kanama oldu hemen gitim doktora bebiş büyümüş kocaman el kol bacak atıyoo kanama yeri yok hiç ama yine dokttor builacı kullanıcaz dedi ilişki yine yasak 3 hafta sonra gidicem inş yasaklar kalkar cinsiyetide öğrenirrz hayırlsıyla incisu inş
seninkiler bi kız bi erkektir Allah sağlıklı hayırlısını versin

evet canım çok haklısın gecen sene almıştım bende ankaradan bir kaç tşort ana bir baktım hepsi hamile iken rahat rahat giyeceğim şyler hemde uzun çok iyi oldu yani ...... hamileik olunca çok para olıuyor yazık vallahi ama inat ettim bu sefer çok güzel hamile olcam cükü süper şeyler var artık......

Günaydın kızlar........

Ben hamile oldugumu öğrendiğimden beri progestanın eşi bir ilaç kullanıyorum adı duphaston, dr a niçin kullandığımı sordum "yasın ileri oldugu için" dedi. Türkiyedeki dr umu arayıp sordum, "hiç gerekli degil" dedi ama mecburen buradaki dr u dinliyorum. Yanında birde vitamin verdi "Gestarelle", bu arada folic asitede devam ediyorum onada solgarın 400 lüklerinden günde 2 tane dedi, yani anlayacagınız günde 6 ilacım var(

Saol canımminş. bızımde gonlumuzden gecen bı kız bı erkek ama
en bası saglıklı olmaları canımm
benım keseler massalllah cok saglammıs
ama drum ıllakı progestan kullan dedı
zaten bılmem bılıyormusun
ben klomen + çatlatma iğnesiyle hamıs kaldım 2.ayımda
o yuzden rıske atmak ıstemıyoruzzz.
bugun kontrolum var yıne bakalım neler gorcezzz kocişlee
7+4 te kollar bacaklar olmusmudur acep

banada doktorun dedği önlem bu dedi çünkü bebeğin gelişimi gayet iyiymiş hayırlısı ne biliyim ben bilmiyodum senin hikayenii ama ne güzel olmuş hemen rabbim çok bekletmeden isteyenherkese evlat versin ben doktorların sitelerinden çıkamıyorum bebişleri izlemekten şu sayfaya bi bak canım minikler ne alemde
:..Hafta Hafta Gebeliğinizi En Doğru Şekilde Takip Edin..e-gebelik.net..:

evet aynı bluzleri hamilelik diye satıyorlar 3-4 misli fiyatla
biz yengem hamileyken zor bulmuştuk hamilelikleri ve çok pahalı almıştık hep
ama bizler şanslıyız :teytey:
hem şık olcaz hemde ucuz alcaz :sm_cool:

kızlarrrrr herkese günaydınnnn nasılsınız bu sabah
ben çok iyiyim ama ruh halim pek iyi değil bu gece rğyamda babacığımı gördüm konuştum bana başım ağrıyo diyordu ne demek istediğini anlamadım ama aynı ölmeden önceki son gecesinde bana söylediği şeyi söylüyordu ölmeden önceki son gecesinde de başının çok ağrıdığını söylemişti.
birde annemi soruyordu ananeme gitti babacım diyorum yalnız niye gönderdin kızım sende gitseydin ya annenle diyordu sonra bende otobüse atladığım gibi soluğu annem ve ananemin yanında alıyordum hayır olsun inşallah her zaman yüreğim buruktur ama onu rüyalarımda görünce çok mutlu oluyorum hasretimi özlemimi gderiyorum işte napim
kızlar kusura bakmayın ya sabah sabah içininzi karattım ama sanırım konuşmaya ihtiyacım vardı anlattım işte
babacığım gidince anladımki insan hiçbir zaman sevdikleriyle ilgili uzunnn hayaller kurmamalı çünkü babacım benim için hayallerim için hep ölmsüzdü ben ölene kadar beni koruyup kollayacak sevcek bebeğim diye koklayacak ve en kötüsüde ağladığımda kızım neden ağlıyosun bebeğim babanmı öldü diye beni avutmaya çalışacaktı ama şimdi ağlıyorum çünkü evet babacım sen beni bıraktın
babam sapasağlam koca bir çınar gibiydi bir sabah hep birlikte kahvaltımız ettik hepimiz işlerimize gitmek için evden ayrıldık aradan bir kaç saat geçmemiştiki bugüne kadar sağlık problemi yaşamamış babacığımın gizli kalpten hemde yatağının başucunda anneciğimden bir tas sıcak çorba istedikten bir kaç dakika sonra vefat ettiğini öğrendiğimde tüm dünyam başıma yııkıldı
kızlar gerçekten çokkk özür dilerim nolur affedin beni ama gerçekten bu sabah sanırım pek iyi değilim öptüm hepinizi

Başın sağolsun Karakızz, seni o kadar iyi anlıyorum ki babam öldüğünde tatildeydim, ölmesinden yarım saat önce telefonla konusmustuk, İstanbula dönmek istiyordum bana "hiçbirsey için kendimi üzmememi, gülmemi, eglenmemi, cok mutlu olmamı" söyledi. Oda kuzenimle yemege cıkmak için hazırlanıyordu. O yarım saat içinde kuzenim gelmiş, babam ona 2 dk kestireyim sonra cıkalım deyip koltuga uzanmış ve vefat etmiş. Konusmamızdan tam yarım saat sonra kuzenim arayıp, amcam öldü dedi pat diye. Nasıl yani dedim. Senin tek amcan var oda benim babam!!! Hiçbirşeyi yoktu babamın turp gibiydi, kosu yarısı yapardık beni gecerdi. En yakın arkadaşım, sırdaşım, herşeyimdi....

Cok zor gercekten cok zor, ama cokta sanslısın ben artık rüyamda bie görmüyorum

kızlar sevdiklerimize Allah rahmet eylesin, onlardan aldığı ömrü de miniklerimize bahşetsin.

arkadaşlar hepinize günaydın. geçmiş sayfaları okuyamıyorum kusura bakmayın nolur.çünki kendimi o kadar iyi hissetmiyorum.soranınız oldumu bilmem ama.olduysa sağolun.kaç gündür iyi değilim.dr. ilaç vermiyor istifra olursa verecekmiş. istifra yok ama kötüyüm yaa anlamıyo galiba kadın................karakız canım başın sağolsun.aslında iyi tarafından bak en azından babanı görebilmişsin bak rüyanda bile olsa..........

mart09 canım senin bulantıların nasıl 10. haftadan sonra yok oluyor diyorlar bu benim tek tesellim.resmen gün sayıyorum...........

aaaaa niye üzesin biz burada herşeyi paylaşmaya çalışmıyormuyuz benim arkadaşlarım rahmetli olduğunda en güzel desteği sen vermedin mi sende abbacığından örnekler vermedşnmi anılması gerekiyormuş oyle düşün bak ben hala her akşam arkadaşlarımı rüyamda görüyorum resimleri karşımda ama hayat devam ediyor senağlama hemde iki can olarak :teselli:

mart09 canım senin bulantıların nasıl 10. haftadan sonra yok oluyor diyorlar bu benim tek tesellim.resmen gün sayıyorum...........

Maalesef sana yardımcı olamayacagım, benim hiç bulantım olmadı, sadece ilaçlardan sonra biraz oluyor, oda sanırım ilaçları bırakana kadar devam etcek...

Allah yardım etsin tatlım.....

selam kızlarr
karakız üzülme ne olur ölü görmek diri derler baba görmek de iyidir her zaman allah sizlere uzun ömür versin ayrıca anlatacaksın tabii biz burda neciyiizz dün ben de salya sümüktüm valla berat efe de aynen zor günlerinde paylaşmıştı bizimle bu insanı rahatlatır...

kızlar bu gün dr. gitcez biz 9+5 olduk sizce 2 li tarama yapar mı? yaptıran oldumu bakem aranızda ? bilgi istiyorum mimkinsee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…