2009 Kasm Anneleri

günaydın kıslar
burdayım kartanesi azıcık geçmişe bakayım demiştim :)
bugün herkes nasıl bakalım :CüvCüv:

iyiyim canım işteyim sabah servisle gelirken midem bulandı ama iyiyim şimdi
yaa tam olarak bulantı da yok ama bi garibim akşam falan pek yemek yiyesim gelmiyo
seni niye uyku tutmadı bakimm ayy evde olsaydım da uyusaydım mirmirmirmir

raporluyum gene evde yat yat bir yere kadar akşamım hiç yok hemen uyuyorum aslında uykumu aldım galiba gece kabus gördüm birini öldürmüşüm kanlar falan vardı birde başka cesetleri torbalara koyuyodum olcak şeymi demi insan nasıl uyusun

valahi bugün bende de mide bulantısı başladı evde bişeyim yoktu :a015: benim de akşam birşey yiyesim gelmedi
dimi bizde evde olsaydıkta uyusaydık şimdi
emin ol ki bizde evde olsaydık uyku tutmazdı delikafadulden

Hayrolsun canım aklına kötü şeyler getirme :teselli:

Son düzenleme:
öyle umuyorum ama rüya tabirlerini okuyorum hiç ii şey yazmıyor gerçi rüya ile amel olmas ama ne acayip rüyalar görüyorum hamile kaldığımdan beridir önceden görmezdim hiç

Kıslar bu arada ünv oda arkadaşım dün doğum yaptı facebook a koymuş fotosunu çok garibime kücücük kızdı bebişine adımı koymuş canım arkadaşım zeynep hanım hoşgeldin diyor çok duygulandım ya dün dua istiyodu bu gün bebişi kucağında allahım bizede sağlıklı sıhhatli nasip eder inş.

kızlar günaydın nassılınız ..
gecen dr ye gittiğimde kanım çok iyi hatda fazla olduğu için kan hapını kesmişti 16. haftadan sonra başlarız dedi birde folik asit bıraktırdı onun yerine megadyn diye multıvitamin verdi. onunda kağıdını okudum bulantıya uyku düzeninne iyi geldiğini yazıyordu...... ben hamile kaldığımdan beridir saat akşam 10 dedim mi uyuyordum ama ilaçtı içtiğimden mdiir bilmiyorum akşam saat 1 geciyordu uyuduğum. sinir oldum uyuyamadım koçişle efe horuldadıkca iyice sinir bastı bana sonra sızmışım uyumuşum ama saatin kaç olduğundan haberim yok yani

herşey yolunda yani süper delikafadulden
keşke bana da öyle bi hap verse akşamları erkenden uyku çöküyor :a015:

Beratefe ikimizin çizelgesi aynı olmuş ben çok sevdim bu çizelgeyi çok canlı bu arada kan hapını niye verdi bana tam kan testi yapıldı birtek hamile kaldığımı öğrenince ama ben çookkkk üşüyorum kansızlıkla alakalı bişey olabilirmi benim dok allah versin öle işte

bende bugün gitcem dr a kalp atışını duyacam inşallah bebişimin
akşam olurmu bugün acaba 16:30 da randevum

benim dr da öyleydi bugün yeni dr a gitcem
üşümenin kansızlıkla alakası olabilir dr a gittiğinde test iste canım
bende tam tersi yanıyorum :roflol:

günaydın güzel kuşlarıma.s.
her bi yazdığınızı okudum valla iyi coşmuşunuz yine. Bir kısmını dün akşam üstü okumuştum, kim ne yazdı hatırlayamıyorum ama ben de fikir beyan edem bari :1rolleyes:
bebek odası meselesi: bizim ev iki oda, -mutfak salon bir- dötten hallice bir çatı katı. Aslen ev koccaamandı ama biz büyükçe teras bırakak dedik. Malum kışın ısıtmak zor olacak yazın da ferah ferah oynayacak yeri olsun sıpamın deyüü düşünüverdiydik.
Misafir gelince salonda fıstık gibin kanepelerde yatıyo:dilcikar: (fıstık gibi olmasaydı da hiç de umurumda olmazdı zaten )laelaelaelaelae
O tek odayı da özellikle boş tuttum. Şöyle bi 5 ayı falan devireyim önce ufak bir yalıtım işi yapıcaz, sonrasında bütün odayı yağlı boyalarla güsel güsel resimler yaparak süsliycez.
Sonraacığıma şu eski sandıksız bazalar var ya çift kişilik, bizim yatağımızda onlardan var. Yatağımızı değiştiricez, alttaki o bazayı da oyun köşesi diyerekten üzerine gerekli malzemeleri ve etrafına çitleri çekip, yerden yüksek, güvenli kocaman bir alan yaratıcaz. (Yükseltilmiş bir alanı şiddetle tavsiye ediyorum, malum toz, soğuk vs)
Bir kaç duvar ünitesiyle dolap sorununu aşarız gibi geliyor.
Yatak için de kuzenimde güzel bir hasır sepet var, onu alıcaz ilk aylar için , akabinde de boyutları değişebilen ahşap yataklardan alıcaz. Tavandan yararlanarak köylü işi sallama beşiği bile yaparım belkim kaydirigubbakcemile3

(hadi daha uzununu yazın da görem :tomato:)

ayy ben de sızıyorum sürekli akşamları yaa
folic plusum bitti almadım yenisini dr. a da sormadım iki hafta var gitmeme de bi arıyım bari

Ben 6 haftalık gitmiştim dok çok üşüyorum dok bey dedim hemşiresine camı kapat hemen dedi dalga geçiyor benle ya

herşey yolunda yani süper delikafadulden
keşke bana da öyle bi hap verse akşamları erkenden uyku çöküyor :a015:

alışmışım ya kaç zamadır erken yatmaya tv de de bir şey yoktu salak yemek programlarına baktım ama bakmamın sebebi ayrı kadının evi süperdi dekor içine baktım bayıldım yemekleri iş yaramazdı:dilcikar: ama evi süerrrrrrr:jeyyar:
evet canım bende çok beğenmiştim zebkimiz aynı yani

bende bugün gitcem dr a kalp atışını duyacam inşallah bebişimin
akşam olurmu bugün acaba 16:30 da randevum

gecerrrrr gecerrrrrrr sonra buraya 2010 kasım anneleri topiği acılacak bizde oraya aaaaaaaa ne cabuk gecmiş zaman daha dün gibi hamile kaldığımız bak şimdi bebeklerimiz kucağımızda yazacağız inşallahhhhhhhkaydirigubbakcemile5

çatlakk :dilcikar:
ooh ev kendinin olunca boyarsın tabüüü
ben duvara ünite çakmaya korkuyom aslında bana kalsa çakarım daa kociş kızıyooo :1closedeyes:
2 yıl var kendi evimize geçmemize inş... artık bi odayı boşaltcam bi şekilde hele eccük daha vakit geçsin de o zaman bakarız

Neslicim geçende tepe home gittik ölr güzel şeyler tasarlamışlarki çekmeceli dolap şifonyer gibi küçük süsleri var birde çok uygun geldi bana çünkü tepe pahalı galiba o süüsleri büyüyünce sökersin gene kullanırsın çok güzeldi çok eşime şu ötv kalkmadan alalım dedim ama bizde ii saymazlar bebek belli bir şeye gelene kadar almaya

mevzey kuzum ben de abudik gubudik rüyalar gördüm sabaha çek!
oyy ne kumpaslar ne aksiyonlar. Ben kahramandım da bi poha yaramıyodum. Yalnız aralarda bi yerlerde bi bebek aldım kucağıma, benim değildi ama böyle kucaüımda meme arıyodu garibim. Çıplaktı da sonra zıçtı elime :mymeka:
ben hiç anlam aramayacam valla bacım öyle kaydirigubbakcemile3 üç aşşaaa beş yukarı neye delalet ettiğini biliyom çünkü:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…