2009 Kasm Anneleri

ya evet çok laf eden olur ama rakam çok oynuyorsa sen de haklısın. Bu arada biz yatak odamızı ordan almıştık belki 10 kere söküp taktık taşındık maşındık bi tarafında bi aksama yok. Eğer kalitesini düşürmedilerse gerçekten iyi ürünler satıyorlar.a.s

öyle umuyorum ama rüya tabirlerini okuyorum hiç ii şey yazmıyor gerçi rüya ile amel olmas ama ne acayip rüyalar görüyorum hamile kaldığımdan beridir önceden görmezdim hiç

ayen bende oyle cok acayip ruyalar goruyorum onları gercek zannediyorum hatta bazen ah ruyaydı diyorum eskiden ruyalarımı bu kadar hatırlamazdım uyku derin olmayınca daha kolay hatırlanıyor sanırım

bence de hiiç anlam arama kuzum sen senin bi tarafların açık kalmış bence :roflol:
hangi filmi izlediysen yatmadan önce delikafadulden

güzelciğim sen beni bi de kiradayken göreydinsırnaşık şey
evi boşalttığımızda elimizde alçılar, rötuş boyları her yeri yamamaya uğraştıydık. 5 yıl içinde evi peynire çevirmişiz meğersemkaydirigubbakcemile3

neslicim öldürdün ben ya ne tatlısın sen tepe home de kaliteli olanlar belli cenım o çekmeceli şifonyerde çok kaliteli kalitesine bakarak diyorum zaten ucuz 200 küsür dü hemde içi baya geniş

haha senin baya için var bak ben yazayım .....
efeninşuan kulladığı yatağı eski haline yani beşik düzenine getirecem efe abimizede şoyle adam gibi bazalı kaca bir adam yatağı alacam okadar .......... haha bak ne kolay ikinci bebekde sende boyle yazarsın.......

sana nacizane bir öneri efe 11 aylıkken dizanteri oldu çok kötü rota virüsü gibi bir şey ve nasıl oldu bilyormsunuz misafirlikde evin terliğini ağzına soktuğu için yani demem şu ki........ dr gittiğimizde bu cocuk hiç mikrop görmemiş ( evet doğru hergün yerler silinir oyuncakları gerek camaşır makinası gerek bılaşık makinasına atılır) o yüzden ( dr anlatıtm arkadaşımın evinde ev terliğini ağzına soktu 48 saat sonra hastalandı) vucut toz mikrop hiç görmediği için bağışıklık sitemi çalışmıyor ve aldığı çok kücük bir mikropla bak cocuğun ne hale geldi dedi. bırak oynasın ellesin üstü başı kirlensin haaa düzenli besle zaten hasta olmaz dedi........ günlerce kendime gelememiştim ben nasıl bir hata yaptık diye ........ o yüzden biraz daha rahat olun arkadaşlar sakınan göze çöp batar misali. bırak oynaısn toprakla yerde efeyi ben emekliyordu yere bıraktım ama o gün resmen kabuslra gördüm alışkın değildim çok zorlanmıştım ama şuan oooooooo dışardan bir geliyor top oynamış bisiklete binmiş üst baş leş gibi birde terlemiş sutanı pis elleri ile elmeiş hahahahha bayılıyırum o haline..................

bu arada dün dışarı çıktık eşimle. arabayı park ederken bi kedi vardı hamile, karnı yerde sürünüyo zavallımın. Gayri ihtiyari "allah kurtarsın bacım" demişim. Hala dalga geçiyy benle:1rolleyes::dilcikar:

anam benim koca izin vermiyokiii
raf olayına bitiyorum hayatta yok :1closedeyes:
ama o yurtdışındaykene annemle gittik koçtaştan aldık bi raf mutfağa monte ettik hemen :roflol:
gerçi delerken baya bi delmişiz duvarı ama artık taşınırken yamıcaz nedek :roflol: kociş gene sinirlenecek :dilcikar:
önceki evde de yapıştırdığım aynaları çıkarana kadar canı çıktıydı aynalar da çatır çatır kırıldı tabi çıkarkene :bbo:

Hklısın arzucum hatta ben delimiyim derdim annem deliler rüya görmez derdi şimdi film şirketlerine bir sürü malzeme

annelik kardeşliği bu olsa gerenk :roflol:

beratefecim haklısın valla bi tanıdık da öle demişti heryeri çamaşır suyuyla silermiş hergün soona bi gün dışarı çıkınca çocuk bi hasta olmuş ona da dr. kızmış biiraz oluruna bırakmak gerek

beratefe gacısı, lem benim manyak annemde bizi evden dışarı salmamış biz abimle kedi köpek gibin gıcıklaşarak büyümüşüz, yabanilik boyutunda diyebülürüm. Neymiş efendim serseri olurmuşuk sokak çocuğu olurmuşuk. Abim yine kaçar giderdi de ben hep enselenirdim. O uyuz bi hastalık ytüzü görmedi de benim adıma kayıtlı bir hasta yatağım vardı hastanede kafamçokkarıştı
ondan kelli kastettiğini çok iyi anlıyom da. Bizim bura yol kenası hava sirkülasyonu da bi garip ev çok çabuk tozlanıyo. Ben o anlamda şeetmiştim. Ayrıca dedim ya evin üçte biri teras oraya da yazın bodur meyve ağaçları börtü böcek neyin yerleştiricez. Eleman zaten seçip beğenip alır tozunu torpaaağını. Anam etti ben etmeyecem-tatlicadiarzu-

cak ozaman kaydirigubbakcemile5

ay neslüü ne güzel kıız senin veled yaşadı saldım çayıra mevlam kayıra oooh bahçe gibi valla ben de koycam balkona portakal limon ağacı geçen rüyamda gördümdü bu bana bi işaret olmalı kaydirigubbakcemile5

ksılar ben kaçıyorum size doyum olmas karnımız acıktı baakalım ne yiyebileceğim arada girerim ben bayyyy

aynen oyle kar tanesi oluruna bırakmak gerek

günaydın kızlar ohh oh sabah sabah döktürmüşünz gene bu kız bunları nasıl okuycak diyen yokkaydirigubbakcemile3 benim bbebiişin odası olmıycak yanımda olur beşik tarzı evim çok küçük büyyüyünce yapıcaz bir şeyler bende de var biraz titizlik şimdiden kendimi rahat bırakma talimatları veriyorum sanırım ilk bebişte yok hastalanır üşütür diye daha korumacı olunuyor çok genişte olmamak lazım orta yolu yokmu bu işin yawsss:jeyyar:

eee burda kızlar malum meyvelere aş erdikçe ben de fidan araştırmasına girdim, ağaca aş erdim bir nevikaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…