2009 Kasm Anneleri

Maalesef sana yardımcı olamayacagım, benim hiç bulantım olmadı, sadece ilaçlardan sonra biraz oluyor, oda sanırım ilaçları bırakana kadar devam etcek...

Allah yardım etsin tatlım.....

canım sağol .şanslısın valla aman nazar değmesin ya bu çekilecek bişey değil............:nazar:

kızlarrrrr herkese günaydınnnn nasılsınız bu sabah
ben çok iyiyim ama ruh halim pek iyi değil bu gece rğyamda babacığımı gördüm konuştum bana başım ağrıyo diyordu ne demek istediğini anlamadım ama aynı ölmeden önceki son gecesinde bana söylediği şeyi söylüyordu ölmeden önceki son gecesinde de başının çok ağrıdığını söylemişti.
birde annemi soruyordu ananeme gitti babacım diyorum yalnız niye gönderdin kızım sende gitseydin ya annenle diyordu sonra bende otobüse atladığım gibi soluğu annem ve ananemin yanında alıyordum hayır olsun inşallah her zaman yüreğim buruktur ama onu rüyalarımda görünce çok mutlu oluyorum hasretimi özlemimi gderiyorum işte napim
kızlar kusura bakmayın ya sabah sabah içininzi karattım ama sanırım konuşmaya ihtiyacım vardı anlattım işte
babacığım gidince anladımki insan hiçbir zaman sevdikleriyle ilgili uzunnn hayaller kurmamalı çünkü babacım benim için hayallerim için hep ölmsüzdü ben ölene kadar beni koruyup kollayacak sevcek bebeğim diye koklayacak ve en kötüsüde ağladığımda kızım neden ağlıyosun bebeğim babanmı öldü diye beni avutmaya çalışacaktı ama şimdi ağlıyorum çünkü evet babacım sen beni bıraktın
babam sapasağlam koca bir çınar gibiydi bir sabah hep birlikte kahvaltımız ettik hepimiz işlerimize gitmek için evden ayrıldık aradan bir kaç saat geçmemiştiki bugüne kadar sağlık problemi yaşamamış babacığımın gizli kalpten hemde yatağının başucunda anneciğimden bir tas sıcak çorba istedikten bir kaç dakika sonra vefat ettiğini öğrendiğimde tüm dünyam başıma yııkıldı
kızlar gerçekten çokkk özür dilerim nolur affedin beni ama gerçekten bu sabah sanırım pek iyi değilim öptüm hepinizi

günaydın birtenem.a.s.
allah rahmet eğlesin.makanı cennet olsun babacığının.
insan sevdiklerini rüyasında görünce bir tuhaf oluyor tabi.
bazen gerçek hisssediyorsun.ama üzülme canım.maalesef fani dünya....
sen böle üsülürsen bebişinde üsülür yaa konuyu değiştirelimde moralin yerine gelsin kuzum.bak şu 3 ayımızı atlatmamıza az kaldı canım.bunun tadını çıkar bakim yoksa geliyor sana oklava:eek:klava:

ya arkadaşlar aşkollsun ya bi allahın kuluda şu 10. haftasını atlatıpda şu oldu bu oldu demiyo ya...arkjadaşlar sizin için önemli olmayan şeyler bazen karşınızdaki için çok büyük önem arzedebiliyo.nolur iki kelime yazsanız yaaa.....

kıslar bişey soeracam
şu çin takviminin güvenirliğinedir sizce
cinsiyet olarak bakim çin takvimi ne diyor diye bakim dedim
moralim bozuldu da erkek çıktı çünkü
bu arada kız bebiş bekleyipte yaşı 21 olan arkadaşlar için ocak hariç diğer aylarda hamiş kalanların da kız oluyormuş.ne ilginç değilmi

kız boncuk keşke o günlere gelebilsem sabırsızlıkla ben de bekliyom
hatta 12 haftayı bekliyom ben
ama şuan bende 8+5 oldum haftaya perşembe inşallah 10 hafta olcem

kız boncuk keşke o günlere gelebilsem sabırsızlıkla ben de bekliyom
hatta 12 haftayı bekliyom ben
ama şuan bende 8+5 oldum haftaya perşembe inşallah 10 hafta olcem

canım senin durumun nasıl peki.aramızda bir gün varmış zaten.bide ben çin takvimine bi ara çok takmıştım hatta ona göre ayarlamalar yaptım yaprım yaptım tutturamadım.sonra süpriz bebek geldi.şimdi çin takvimine baktım.benin sat 13 şubat ama döllenme 27 şubat.. yani her harukalde sanırım şubatı baz alıcam.oda erkek çıkıyo yani bir gün daha beklese mart kaysa kız görünüyor.o yüzden ben şimdi ona inanmak istemiyorum yani işime gelmiyor.o yüzden allahdan gönlüme göre hayırlı sağlıklı ( kız)sırnaşık şey bir evlat diliyorum.

Başın sağolsun Karakızz, seni o kadar iyi anlıyorum ki babam öldüğünde tatildeydim, ölmesinden yarım saat önce telefonla konusmustuk, İstanbula dönmek istiyordum bana "hiçbirsey için kendimi üzmememi, gülmemi, eglenmemi, cok mutlu olmamı" söyledi. Oda kuzenimle yemege cıkmak için hazırlanıyordu. O yarım saat içinde kuzenim gelmiş, babam ona 2 dk kestireyim sonra cıkalım deyip koltuga uzanmış ve vefat etmiş. Konusmamızdan tam yarım saat sonra kuzenim arayıp, amcam öldü dedi pat diye. Nasıl yani dedim. Senin tek amcan var oda benim babam!!! Hiçbirşeyi yoktu babamın turp gibiydi, kosu yarısı yapardık beni gecerdi. En yakın arkadaşım, sırdaşım, herşeyimdi....

Cok zor gercekten cok zor, ama cokta sanslısın ben artık rüyamda bie görmüyorum:KK43:

zor hemde çok çok zor allahım kimseye yaşatmasın ölüm acısını erken gelen ölüm acsını senağlama sende üzülme tatlım gelir babacın rüyana ben hep rüyalarımda hasret gideriyorum

kızlar sevdiklerimize Allah rahmet eylesin, onlardan aldığı ömrü de miniklerimize bahşetsin. :nazar:

amin canım

arkadaşlar hepinize günaydın. geçmiş sayfaları okuyamıyorum kusura bakmayın nolur.çünki kendimi o kadar iyi hissetmiyorum.soranınız oldumu bilmem ama.olduysa sağolun.kaç gündür iyi değilim.dr. ilaç vermiyor istifra olursa verecekmiş. istifra yok ama kötüyüm yaa anlamıyo galiba kadın................karakız canım başın sağolsun.aslında iyi tarafından bak en azından babanı görebilmişsin bak rüyanda bile olsa..........

evet rüyamda olsa görmek beni öyle mutlu ediyorki canım hasret gideriyorum çoğu zaman öpüp kokluyorum bile

aaaaa niye üzesin biz burada herşeyi paylaşmaya çalışmıyormuyuz benim arkadaşlarım rahmetli olduğunda en güzel desteği sen vermedin mi sende abbacığından örnekler vermedşnmi anılması gerekiyormuş oyle düşün bak ben hala her akşam arkadaşlarımı rüyamda görüyorum resimleri karşımda ama hayat devam ediyor senağlama hemde iki can olarak :teselli:

sağol canım rüyada görmek bile bazen insana yetiyo öyleki çoğu zaman sarılıyorum öpüyorum kokluyorum rüyalarımda babacığımı hayat deva ediyor evet canım haklısın.

selam kızlarr
karakız üzülme ne olur ölü görmek diri derler baba görmek de iyidir her zaman allah sizlere uzun ömür versin ayrıca anlatacaksın tabii biz burda neciyiizz dün ben de salya sümüktüm valla berat efe de aynen zor günlerinde paylaşmıştı bizimle bu insanı rahatlatır...

sağol canım ne güzel yorumlamışsın birde

boncuk 10 haftada olanlar yazar bekle azcıcık sabır yaa.bende yeni girdim ama henüz bir farklılık yok bulantı yine az az var bugün itibariyle kasıgımda tuhaf agrılar oldu..başka da bir şey yok zaten henüz yeni girdim 10 haftaya..

slm kzıalr başta söylemem şeyi sonda söyledim ama....beni kopradınız karakız ve mart bugün bende garip bir rüya gördüm öyle saçma dgl geçmişle gelecek karışık birşey eski bir sevdigim ve ve ailem biraradaydık kacam yoktu bebgimi kaybetmişim. çok garipti bu ara duygusallaşmaya başladım iyice sabahtan beri sürekli gözlerim dolup dolup duruyor...aglamak için zor tutuyorum kendimi..keyifsizim anlayacagınız..neyse ben yemege kaçar..sonrada igneye..görüşürüz ögleden sonra..

canım senin durumun nasıl peki.aramızda bir gün varmış zaten.bide ben çin takvimine bi ara çok takmıştım hatta ona göre ayarlamalar yaptım yaprım yaptım tutturamadım.sonra süpriz bebek geldi.şimdi çin takvimine baktım.benin sat 13 şubat ama döllenme 27 şubat.. yani her harukalde sanırım şubatı baz alıcam.oda erkek çıkıyo yani bir gün daha beklese mart kaysa kız görünüyor.o yüzden ben şimdi ona inanmak istemiyorum yani işime gelmiyor.o yüzden allahdan gönlüme göre hayırlı sağlıklı ( kız)sırnaşık şey bir evlat diliyorum.

iveettt benim de işime gelmediği için eşime diyom ya çinliler mi bilecek bebişimizin cinsiyetini diye.kendimi avutmaya çalıştım
sonra kardeşim de hamiş o şuanda 18 hafta da .ona baktım cinsiyeti erkek ve takvime görede erkek çıkıyodu bende dedim tesadüf falan diye.
ay kız nerdeyse 2 ay daha var nepcez sabır sabır sabır
allah yine de sağlıklı hayırlı ve gönlümüze göre versin

kızlar bu gün dr. gitcez biz 9+5 olduk sizce 2 li tarama yapar mı? yaptıran oldumu bakem aranızda ? bilgi istiyorum mimkinsee

Sanırım henüz sadece ben yaptırdım; kan tahlili + ultrason yapılıyor ama 11. haftadan itibaren diye biliyorum, benimki öyle yapıldı.

Güzel anneler
biz geldik
cumartesi günü doktorumuza gittik
korktuğum gibi olmadı karından ultrasonla baktı ve yavrumu gördük
kıpır kıpırdı
ne çok haraketli bu böyle dedi doktorumuz
veeeee güm güm güm kalp atışlarını duyduk
ne güzel kulağa hoş gelen bir melodi gibi
o an anladım ben anne oluyordum
içimde bir canlı vardı
ağladım baktım eşiminde gözleri doldu
ama doktorumuz uyardı beni çünkü
bir ayda 3 kilo almışım
yuhh bana üstelik hele hele akşam yemegi hiç yiyemiyorum
55 kiloyla hamile kaldım 58 kiloyum şimdi
ve 9 hf hamileyim
bir duba olucam kanımca
28 nisanda 3. kontrolümüz ve 2 li testimiz olucak
tabloyu kim düzeniyordu arkadaşlar

herkesleri öptükkkkkkkkkkk

mart09 canım senin bulantıların nasıl 10. haftadan sonra yok oluyor diyorlar bu benim tek tesellim.resmen gün sayıyorum...........

ya arkadaşlar aşkollsun ya bi allahın kuluda şu 10. haftasını atlatıpda şu oldu bu oldu demiyo ya...arkjadaşlar sizin için önemli olmayan şeyler bazen karşınızdaki için çok büyük önem arzedebiliyo.nolur iki kelime yazsanız yaaa.....
tatlım vallahi yazacaktım ama sonra kıyamadım. Sanırım aramızda o haftalarda atlatan olmadı hiç. Aksine zaten çoğu o haftaya yaklaşırken başladı. Ben hala çekiyorum 6. haftada başlamıştı al 12 deyim nerdeyse. ama zor geçiştiriyorum. Doktor 4 ayı bulabilir diyo.
İşte buna benzer bir moral bozukluğu olmasın diye cevap yazılmıyo olabilir a.s

kıslar bişey soeracam
şu çin takviminin güvenirliğinedir sizce
cinsiyet olarak bakim çin takvimi ne diyor diye bakim dedim
moralim bozuldu da erkek çıktı çünkü
bu arada kız bebiş bekleyipte yaşı 21 olan arkadaşlar için ocak hariç diğer aylarda hamiş kalanların da kız oluyormuş.ne ilginç değilmi

Çin takvimine göre bütün arkadaslarımın cocukları ve bütün tanıdıgım bildiğim insanları kontrol ettim, hepsi doğru cıktı. Tek doğru cıkmayan ben oldum; benim erkek olmam lazımmış, kız olmuşum:) E erkek fatma gibiyimdir oradan geliyor demekki:)

Benim bebiş için yaptım, erkek çıktı ama ben belki çocuğumda anasına çeker diyorumlülülülülülü

ya rüya diyince ben de bugün bir rüya gördüm
burnumdan ameliyat oluyormuşum.doktoru falan da gördüm. dr erkekti
ama aynı zamanda adet olmuştum:KK43:(doktora diyomki narkozdan önce ben pedimi değiştirem gelem diye.kaydirigubbakcemile3ne garip yaaaa.sonra gidip geliyom diyoki bana benim orayla işim yok zaten burnunu ameliyat edecem diye sonra ben ayığım ölece beni ameliyat yapıyo.burnuma kremler sokuyo sonra ateşle yakıyo falan aman allahım ne bu rüya. tabire baktım kişinin sağlıklı olmasına delalet ediyormuş.:nazar:ama koktum valla kıslarr

Güzel anneler
biz geldik
cumartesi günü doktorumuza gittik
korktuğum gibi olmadı karından ultrasonla baktı ve yavrumu gördük
kıpır kıpırdı
ne çok haraketli bu böyle dedi doktorumuz
veeeee güm güm güm kalp atışlarını duyduk
ne güzel kulağa hoş gelen bir melodi gibi
o an anladım ben anne oluyordum
içimde bir canlı vardı
ağladım baktım eşiminde gözleri doldu
ama doktorumuz uyardı beni çünkü
bir ayda 3 kilo almışım
yuhh bana üstelik hele hele akşam yemegi hiç yiyemiyorum
55 kiloyla hamile kaldım 58 kiloyum şimdi
ve 9 hf hamileyim
bir duba olucam kanımca
28 nisanda 3. kontrolümüz ve 2 li testimiz olucak
tabloyu kim düzeniyordu arkadaşlar

herkesleri öptükkkkkkkkkkk

Yaşasınnn sonunda bana benzer biri çıktılülülülülülü ne var yani bende 4,5 kilo aldım :CüvCüv:

Çin takvimine göre bütün arkadaslarımın cocukları ve bütün tanıdıgım bildiğim insanları kontrol ettim, hepsi doğru cıktı. Tek doğru cıkmayan ben oldum; benim erkek olmam lazımmış, kız olmuşum:) E erkek fatma gibiyimdir oradan geliyor demekki:)

Benim bebiş için yaptım, erkek çıktı ama ben belki çocuğumda anasına çeker diyorumlülülülülülü

yaaaaaaaaaadelikafadulden
ama ben kız olsun istiyom.
bilseydim daha erken evlenirdim.21 yaşında ohh bütün aylar benim olurdu o zaman:teytey:
sen de öle diyorsan doğrudur o zaman.

boncı-ukcum bu arada ben fazla değişiklik hissetmiyom
hatta bazen ordamı acaba diye düşünüyom
ağrım yok.göğüslerim hepaynı şiş ağrılı.
onun dışında bir değişiklik yok inan
ay sonunu bekliyom bende 30 nisanda gidecem.o zaman daha iyi anlarım herhalde anne olacağımı

neslicim sağol canım...şimdi anladım sanırım arkadaşlar bunun için yazmıyor anladım..kızlar benim eşim rüyasında hep kız bebek görüyomuş ben maşallah hiç birşey görmüyorum......acaba benim değilde babanın içine doğmuş olabilirmi ki.....yaaaavvvv bebeği taşıyan benim adam görüyo rüyada şaştım kaldım vallaaaa.................

X