2009 kasım anneleri, meleklerimizin hareketlerini hissediyor muyuz???

aaaaa ne güzeeeeeeeeeel.ay çok heveslendiiiiiim.nasıl güzel bişey öyleeeee.ay yerim ben hepsini yaaaaa.

ben de geçtiğimiz haftalarda hissettim.. ilk defasında içimde bi kelebek kanat çırptı sanki aynı gün akşam tekrar aynı şey oldu..... önceki gün de pıt pıt pıt yaptı bebişim... ondan beridir ses yok....

az kaldı hepimiz her gün hissedicez miniklerin hareketini... çok özel bişey...

hiçbişiycik hissetmiyom millet almış başını gidiyor valla ohhh. darısı en yakında bizlere olsun.
topiğin hayırlı uğurlu olsun elifsun

Hiçç emin değilim ne hissetiğimden hatta hislerimi bile hissetmiyorum bugün:)

taa temmuzun başlarında hissetmiştim ilk defa o da kıpırtı şeklindeydi
her anne farklıdır tabiii

halt etmiş kızım onlarrr resmennnnnnn hissediommmmm alla allaaaaaaaaaaa zorlan mı yauwwwww şakkıdı

ayni sey bu sabah yine oldu acaba bende mi hissediyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi::lepi::lepi::lepi:hihoyyythihoyyythihoyyyt
bagirsak hareketi degil bu baska bisey sanki alttan karnimi itiyo 1 saniyelik sonra geciyo

bizim kızda hamur yoğuruyor gibi yapıyordu ilk başlarda harika bi duygu çok hamarat olcak bu babası diyordum ama sonra tekmeler başlayınca pat küt karnım mahvoldu
ilk gebeliklerde geç hissedilebilirmiş bide karın zarının kalın ince oluşuda etkiliyormuş
elifatihefu canım hissediyorsun onlar bebişin hareketleri ilk başlarda öyle hissediliyor
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah

erkendir kızlar hiç acale etmeyin herkeste değişebiliyor, ben çok önce hissetmiştim hareketlerini, ama 20. haftalarda bile hisseden arkadalşarım oldu o yüzden hiç endişelenmeyin

hele ki ilerleyen zamanlarda o kadar güçlü ve o kadar güzel olacakki, dışarıdan bile görülecek hareketi tekmesi o anları doya doya yaşayın şimdilerde düşününce gülümsüyorum özlüyorum cidden, insanın hayatında çok defa olmayacak çok özel anlardan çok özel paylaşımlardan biri çünkü bebeğinizle

abowww bizim topic almış başını gitmiş ben yokkene :teytey:

:jeyyar:

bencede :1closedeyes: :1closedeyes:

galiba benim hissetmem için bi fırın ekmek yemem lazım galiba kaydirigubbakcemile3

sabırrrr canım yaa:CüvCüv:

bi problem yoktur tabiki canım,kişiden kişiye değişen bir durum..

sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

gözlerine baktım çok güzeller kaydirigubbakcemile3

şakkıdı şakkıdı
:1ninca: :1ninca:
heralde kimse anlamadı dime benim geldiğimi çaktırmadım dimi :jeyyar:
bende çaktırmadan geldim bakem dedim kimler hissediyo :jeyyar:

yok ttatlım kimse görmedi seni meraketme

elifsuncum bende hissediyorum baya zaman oldu demin doktordaydım bana hissetmeye başladın dimi dedii yakında tekmelere hazırlıklı olunn erkek analarıı yandıı:)))

biz şanslıyız valla canım aslın da erken henüz ama
hissediyoruz işte napalım dimi kıskananlar çatlasın kaydirigubbakcemile3 süprizzzzz

siz simcik bize nispetmi yapaysunuz
15.haftanin ilk gününde bende hissettim sanki icimde bisey kaydi cok tuhaf oldum buzamana kadar hic hissetmedigim biseydi
kostum internet basina ilk gebelikte hissedemezsiniz cok erken yaziodu sinir oldum

erken olsa da hissedilebiliyomuş canım bunu doktorlar söylüyo bikerem
sütçü değil
kaydirigubbakcemile3

benimkine de kısss dedi doktor ben niye hissediyom o zaman kaydirigubbakcemile3

bende doktoruma sordum dün 2 hafta sonra hissetmeye başlarsın dedi.ama sanki benim de seyirme gibi tık gibi bişey oluyo geçiyo acaba bebik hareketimi

evet canım seyirme artı kalp atışını da andırıyoo
elini oraya koyduğun da daha da iyi anlaşılıyoo

tşk ederiz canım bence o dediğin aletten kartenesinin alması şart kaydirigubbakcemile3
yoksa kızcağız yolacak kendini yada bizikaydirigubbakcemile3
ama gerçekten çok güzel bişey yaaa

hiçbişiycik hissetmiyom millet almış başını gidiyor valla ohhh. darısı en yakında bizlere olsun.
topiğin hayırlı uğurlu olsun elifsun

saol tatlım. a.s.

Hiçç emin değilim ne hissetiğimden hatta hislerimi bile hissetmiyorum bugün:)

canım benim kalbini ferah tut,herşey güzel olucak görüceksin..Şeniz

ayni sey bu sabah yine oldu acaba bende mi hissediyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi::lepi::lepi::lepi:hihoyyythihoyyythihoyyyt
bagirsak hareketi degil bu baska bisey sanki alttan karnimi itiyo 1 saniyelik sonra geciyo

evet canım aynen öyle o itmeyi hissettiğin an elini oraya götür
hafif bastırarak dinle bak bakalım ne duyacaksın..

ben ara sıra daha yoğun hissediyorum, bazen çok hareketli oluyor, bazende 2-3 gün hiçbir şey hissetmeyebiliyorum.

güya ikinci bebekte daha çabuk hissedilirmiş. oğlumdayken daha 16 haftalıkta gümbür gümbürdü. hele hele sabahları kahvaltıyı geç yaparsam çok hareketli olurdu, kalk ye çabuk acıktım der gibi.sırnaşık şey

dün aksamdan beri kipirtilar dahada bir artti:teytey:
aksam tatli yedim yatmadanda balli ekmek yedim sütün yaninda galiba minik ku$um bali sevdi cokacimcoooksabahta yedim hareketlerini hissediyorum:dance:
artik hareketleri seri bir hal alana kadar ben hergün bal yerim :roflol:

Yaaa bende bişey hissetmiyommm
nıye hıssetmıyom yaa offfffff
ılk kez anne olacaklar hemen anlamayabılıyormusss amaa

Yok cnm yaa nerdee hikaye resmen aynı durumdayız ilk oğluşumda 2 buçuk ayda tıp tıpları hissediyorum şu aylarda gümbür gümbürdü senin dediğin gibi Şimdi ara ara hissediyorum ama tıptıplarımız oldukça yoğunlaşıyor Babamıza bir türlü denk getiremedik hala bekliyor valla:)))))

Elimizle sevdiğimizde duruyor zaten bu yüzdende doktorlar cinsiyeti göremedi:))Bakalım okuduklarımda denilenlerede bakılırsa dışarıdan 22-23 haftada hissediliyormuş henüz daha erken demektir..

bizde bir tuhaflik var demek ki nazlicim. herkes ilkinde gec hisseder, biz ikincilerde.sırnaşık şey

kac gundur birsey hissetmiyordum ama bugun kipir kipir kuzum.:dance::dance:

ben 9. haftadan beri bu pıtları hissediyordum ama suanda cok belirgin ve masallah hiç durmuyor melegim :)

19.haftaya giriyoruz oğluşumla,10 gündür filan çok net hissediyorum baya bi pıtlatıyo bizimki..hele de yorulduğumda..muhteşem ya,o kıpırdayınca konuşmaya başladım hala inanamıyoorumm:):CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…