2009 kasım anneleri, meleklerimizin hareketlerini hissediyor muyuz???

elifsun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
1.980
0
kızlar böyle bi konu açmak istedim artık yavaş yavaş sayfaları doldursak diyorum :))))
ben daha öncede söylemiştim uzun zamandır meleğimi hissediyorum
şu an 16 haftalık oldum yaklaşık 3 haftadır yaşıyorum bunu
karnım da hafif bi sızı seğirme oluyor özellikle uzandığım zamanlar da
sonra elimi oraya koyuyorum ve hareket ettiğini görüyorum
doktorum da bunu doğruladı artık rahatlıkla hissedebilirsin dedi..
siz de yaşadınız mı bu durumu bi kaç hafta sonra
daha da belirginleşicek tekmelerimiz kaydirigubbakcemile3
çok güzel birşey yaaa mucize gibi birşey..

elifsuuun sen dayak istiyon heraldee
ben hissetmiyom diye avaz avaz bağırıyom nan ne diye gelip buraya topic açıyon cadııı Çok üzgünüm çoook
nispet yapıyolar bana yaa destnaynnan ikisi

canım yaaa :)) valla nispet yapmıyommm
yaw hissedersin elbet bi haftaya kadar :)))
hepimizin bünyesi farklı sanırsam ondan değişiyo tüm bu durumlar..dur kızları çağırayım bakalım onlar hissediyomuymuş :)

ben geldiiiiiim.kız geçen gün kocişle bizim bebişe alışvarişe gidiyoduk hissettimi ne ciciler alınacağını bi baktım burdayım diyoooooo.
bide geçen gece tam uyuyacam anam bi baktım nereye uyuyon ben uyandım der gibi anaaaaaaaaam uyuyamadım ya heyecandan.yaaaa her an istiyom ama şimdide

yaa acayiip bişey dimi, heleki büyüdüğünde iyice elll teması
kurucaz o anı düşünemiyorum bile ..
ben hep koçişi çağırıyom hissettikçee oda geliyo kulağını koyuyo
aha diyooo gulukkk yaptıı kaydirigubbakcemile3 ben diyom o gazdırkaydirigubbakcemile3 bak elini koy nasıl oynuyooo
elini koyunca gerçekten hissediyo

aaaaaaaa ben kocişe hiç ellettirmedim dur bi dahakine oda baksın hissetcekmi.ay heyecanlandım şimdiiii.

merhaba arkadaşlar,

benim 15. haftam bitmek üzere...ilk bebeğim...hiçbirşey hissetmiyorum...2009 kasım annelerinden bebeğinin hareketlerini hissedenler olduğunu görünce bende yazayım dedim...ya inşallah bi problem yoktur...çok heyeceanlanıyorum hareketini hissetmek istiyorum...çok güzel bir duygu onun içinde olduğunu bilmek...bide hareketini hissetsem...

şakkıdı şakkıdı
:1ninca: :1ninca:
heralde kimse anlamadı dime benim geldiğimi çaktırmadım dimi :jeyyar:
bende çaktırmadan geldim bakem dedim kimler hissediyo :jeyyar:

valla ben gördüm ama saklandığım için sesimi çıkarıp da ahanda karakızz burda diye ispiyonlayamıyorummmm kaydirigubbakcemile3

elifsuncum bende hissediyorum baya zaman oldu demin doktordaydım bana hissetmeye başladın dimi dedii yakında tekmelere hazırlıklı olunn erkek analarıı yandıı:)))

siz simcik bize nispetmi yapaysunuz
15.haftanin ilk gününde bende hissettim sanki icimde bisey kaydi cok tuhaf oldum buzamana kadar hic hissetmedigim biseydi
kostum internet basina ilk gebelikte hissedemezsiniz cok erken yaziodu sinir oldum

elifsuuun sen dayak istiyon heraldee
ben hissetmiyom diye avaz avaz bağırıyom nan ne diye gelip buraya topic açıyon cadııı Çok üzgünüm çoook
nispet yapıyolar bana yaa destnaynnan ikisi

ya kartanesü üzülüyom sana gııı herkes seni çatlatiy ulen ben bilene hissediyim daha 14.haftada hissettüm hemide kaydirigubbakcemile3
ama bak sana guzel bişi söliyem kıs bebikler daha geç hareketleniymiş belkide istediğin lüle saçlu nazlı güzel geliodur ne dersün hıms??delikafadulden

siz simcik bize nispetmi yapaysunuz
15.haftanin ilk gününde bende hissettim sanki icimde bisey kaydi cok tuhaf oldum buzamana kadar hic hissetmedigim biseydi
kostum internet basina ilk gebelikte hissedemezsiniz cok erken yaziodu sinir oldum

halt etmiş kızım onlarrr resmennnnnnn hissediommmmm alla allaaaaaaaaaaa zorlan mı yauwwwww şakkıdı

hahaha elüf benim kocişte diyo içersi su dolu guluk guluk seslere bak bazende galiba takla attı dio heheheeh artık hayal gucumu bilmem ama ben bi kaç defa resssmennnnnnn hissettim yavruşumun pıt pıtlarını yaaaa çok güselll laelaelaelaelae

bende doktoruma sordum dün 2 hafta sonra hissetmeye başlarsın dedi.ama sanki benim de seyirme gibi tık gibi bişey oluyo geçiyo acaba bebik hareketimi

Ben Angelsounds el doplerinden almıştım. Evde hergün kalp atışlarını dinliyorum. :asigim: Hatta hareketlerini de duyuyorum. :asigim: Foşur fuşur colup culup haşır huşur Yemeklerden 1-1,5 saat sonra çok hareketli oluyor. Herhalde yenilen şeyler ona iletiliyor. O da güzel güzel beslenip hareketleniyor. kaydirigubbakcemile3 Gün içinde bazen uyuyor bazen çok hareketli. Çok güzel bir duygu gerçekten. Ama hissetmek gibi olamaz kesinlikle. Daha bizim vaktimiz var hissetmeye sanırım. :asigim: Hisseden arkadaşların gözü aydın. kaydirigubbakcemile2alkisalkisalkis

Hepimizin bebişlerine MAŞALLAHHHHHH Sağlıkla gelirler İNŞALLAHHHHHH :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

aaaaaa kızlar siz nette hissedemezsiniz diye yazılanlara bakmayın.işte hissediyoruz aaaaaaa.ama bende iki kez oldu daha da olmadı.ben her an olsun istiyorum.içimde bi bebiş olduğunu hissetmek beni acayip mutlu ediyooooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…