2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

batuhan gene hastalandı ya dün öğleden sonra ateşi çıktı bu sabah da doktora götürdüm faranjit olmuş bi de gözü iltihaplandı antibiyotiğe başladık göz damlası falan valla çocuğum da ben de helak oldum artık şu hastalık işleri ne zaman biter bilmiyorum ama ben çok yıprandım artık umarım sizler ve bebişler iyilerdir öpüyorum

neslihancım geçmiş olsun gerçekten batuhan çok hastalandı bu sene
izlerde allaha şükür şimdilik hastalık yok ama depresyon mudur nedir bilmiyorum mızırtısı bitmiyor

iyigeceler kızlar,
ilkecim sağol canım pek istemiyorum bende ama mecburiyetten işte çok borcumuz var, bari kiradan kurtulalım dedik, inşallah iyi geçiniriz
diyet olarak özel bişey yapmıyorum 4 kilo verdim şimdilik ama durdu okadar dikkat ettim yemedim aç yattım yok değişmiyor
pes etmemek lazım dediğiniz gibi
sabah kalkkar kalkmaz elma sirkeli su içiyorum sonra kayrayı doyuruyorum anca 1 saatte yiyor kahvaltısını bir lokmayı 15 dakika ağzında tuttuğu için :KK43:
sonra kendim kahvaltı ediyorum yeşil çayla domates salatalık peynir falan işte
tatlı artık hiç yapmıyorum yemiyordumda ama şimdi doğumgünü olunca pasta dondurma falan abarttım biraz
neyse toparlarım
pilav makarna ekmek çok azalttım
kendi kendimede egzersiz yapıyorum evde ağırlık çalışıyorum
birde kızlar göbeğiniz için ben denedim işe yarıyor göbeğinizi sıkın tutabildiğiniz kadar tutun gün boyu aklınıza geldikçe yapın çok faydasını görüceksiniz

batuhan gene hastalandı ya dün öğleden sonra ateşi çıktı bu sabah da doktora götürdüm faranjit olmuş bi de gözü iltihaplandı antibiyotiğe başladık göz damlası falan valla çocuğum da ben de helak oldum artık şu hastalık işleri ne zaman biter bilmiyorum ama ben çok yıprandım artık umarım sizler ve bebişler iyilerdir öpüyorum

çok geçmiş olsun canım
bizde bu seneyi sürekli hasta ola ola atlattık ve hala oluyoruz
çocuklar çiçek gibiler birden soluyorlar
çok dikkat istiyorlar
gerçi dikkat ettigimiz halde böyleler dikkat etmesek nasıl olurlardı acaba

iyigeceler kızlar,
ilkecim sağol canım pek istemiyorum bende ama mecburiyetten işte çok borcumuz var, bari kiradan kurtulalım dedik, inşallah iyi geçiniriz
diyet olarak özel bişey yapmıyorum 4 kilo verdim şimdilik ama durdu okadar dikkat ettim yemedim aç yattım yok değişmiyor
pes etmemek lazım dediğiniz gibi
sabah kalkkar kalkmaz elma sirkeli su içiyorum sonra kayrayı doyuruyorum anca 1 saatte yiyor kahvaltısını bir lokmayı 15 dakika ağzında tuttuğu için :KK43:
sonra kendim kahvaltı ediyorum yeşil çayla domates salatalık peynir falan işte
tatlı artık hiç yapmıyorum yemiyordumda ama şimdi doğumgünü olunca pasta dondurma falan abarttım biraz
neyse toparlarım
pilav makarna ekmek çok azalttım
kendi kendimede egzersiz yapıyorum evde ağırlık çalışıyorum
birde kızlar göbeğiniz için ben denedim işe yarıyor göbeğinizi sıkın tutabildiğiniz kadar tutun gün boyu aklınıza geldikçe yapın çok faydasını görüceksiniz

hakkınızda hayırlısı olsun canım
bir mütted borcunuz bitesiye oturursunuz kötü bişiy degil
kaynananlada geçinirsin şimdiye kadar başka birimi geçiniyordu senin yerine aynı devam edersiniz
Allah kolayık versin inş,
birde canım zayıflamak için sirkeli su demişsin
onu içme canım sirme igdegi sürekli kullanımlarda bahfediyormuş
ve bir süre sonra migden kendi kendini hazmedemiyormuş sirkeli suya alıştıgı için migden delinir Allah korusun
ben sade sıcak su içiyorum aç tok farketmeden çok ta faydasını gördüm istersen birde bunu dene 9-10kilo verdim
bu yolla
dogumdan sonra 83idim şimdi 74de düştümmm
Allaha şükür

kızlar kaçırdımgım dogumgünleri oldu sanırım
bütün bebişlerimize nice mutlu seneler huzurlu ve saglıklı bir şekilde
bizde 25inde dogmuştuk ve dogumgünümüzü atlattık
bir yaş daha büyüdük Allaha şükür

Merhaba kızlar,
kübracım devamlı içmicem bende duydum çok iyi kilo vermişsin sende , benimde bu sabah itibariyle 5 kg. oldu :)
filizcim doğumgünü kutlu olsun inan paşanın
yusuf kayra bugün mız mız yine pek bişey yemedi ağladı ağladı uyudu
öğlen ne yapsam ona diye düşünüyorum :KK43:

merhaba kızlar
kübracım filizcim doğum günleriniz de kutlu olsun kuzucukların
ben de okula gidip geldim daha doğrusu erkenden kaçtım inş. bişey demzler ece bugün de ağladı arkamdan artık o da bıktı heralde sonuna geldik ama onun da canına tak etti. neyse oyun oynuyorduk hamurdan şekiller yaptık faln mutfağa gitti cezveleri almış gelmiş içinde yemek pişircek derken bi düştü cezve gözünün altına geldi çizildi ve göz şişti ağladı tabi uykusu da vardı hemen uyudu şimdi uyuyo ama akşam babası beni suçlar niye dikkat etmedin diye dr. a götürsem mi diye düşündüm ama dr. un yapacağı bişey yok bence inş. uyanınca şişliği geçmiş olur içim gitti ya çocuklar düşe kalkar büyür ama bizimki pek düşmediği için panikledim biraz

özlemcim üzülme geçmiş olsun ecemize, çok düşüyorlar hareketliler ya,
kayrada parkta düştü bugün kolu yara çok fena betona düştüğü için :KK43:
hepimiz düşe kalka büyüdük onlarda öyle büyücekler

Merhaba kızlar,
kübracım devamlı içmicem bende duydum çok iyi kilo vermişsin sende , benimde bu sabah itibariyle 5 kg. oldu :)

verdim canım Allaha şükür
ama daha var 74-75im ilk hedefim Allahtan bir mani çıkmazsa 70 daha sonrda 65 ama şimdilik hayal belki olurum
sende vermişsin canım 5 kilo az degilll,
devam edelim inş

merhaba kızlar
ben de okula gidip geldim daha doğrusu erkenden kaçtım inş. bişey demzler ece bugün de ağladı arkamdan artık o da bıktı heralde sonuna geldik ama onun da canına tak etti. neyse oyun oynuyorduk hamurdan şekiller yaptık faln mutfağa gitti cezveleri almış gelmiş içinde yemek pişircek derken bi düştü cezve gözünün altına geldi çizildi ve göz şişti ağladı tabi uykusu da vardı hemen uyudu şimdi uyuyo ama akşam babası beni suçlar niye dikkat etmedin diye dr. a götürsem mi diye düşündüm ama dr. un yapacağı bişey yok bence inş. uyanınca şişliği geçmiş olur içim gitti ya çocuklar düşe kalkar büyür ama bizimki pek düşmediği için panikledim biraz

sagol canım
ayyy kıyamam ya nekadar acımıştır
geçmiş olsun
ne kadar dikkat etsekte oluyor maalesef
bizimkide dün babamın dükkanımda düştü ve çenesini vurdu biraz kanadı şimdide kabuk bagladı
benim eşimde öyledir çocuklara bişiy olsun hemen kabatli ben olurum
çocuk düştü diyemi üzüleyi yoksa eşim kızacak diyemi üzüleyim şaşırıyorum
neyse bütün kuzuları Allah krusun Allahın emanetiyizzz

çok şükür iyileşti gibi paşam ateşi düştü göz enfeksiyonu geçti ben de ctesi yazlığa gitmeyi planlıyorum tatil yapmak istiyorum yaa

Merhaba kızlar,

merhaba kızlar

mutlu yıllar
Allah huzurlu saglıklı bir yıl geçirmenizi nasip etsin
sağolun canlarım amin cümlemizinkini

Merhabalar geldim ama kımse yok.e yaz geldı tabı kımse durmaz artık buralarda.bugun ıtıbaıyle tatılımz başladı.1 eylüle kadar yanı tam 2 ay boyunca evde kızımlayım kısmetse.anne artık okula gıtmıycek annecım dedım kalktı boynuma sarıldı yavrum.ama bı taraftan bakıcı derdı başladı.bu yıl ablam baktı sağolsun ama önumuzdekı yıl için bırını bulmam lazım ve ağustosta da başlatmam lazım kı alışalım kadına.aman bılmıyorum işte.
tuvalet işi ne alemde kızlar be?sabahları kalktığında derının bezı kupkuru oluyo öğle uykusunda da öyle tutuyı çişini maşallah.kalkınca lazımlığa oturtuyorum dun yarım saat bekledım yapmadı çişini bezımı bağla dıyo.
öğlen de uyandı kuru 1 saat falan yapmadı gene bekledım.sonrz mutfakta yaptı yerlere.şu an hala açık ama çişi gelıp de gıdıp oturmayı bılemıyo daha.
neyse artık 2 ay evdeyım yazarım gari>:)) haa bu arada burdakı adı neydı hatırlamıyorum Naz da dun 2.bebeğindünyaya agetırdı bu kez erkek:))Haziran anası olmak kaderin de var kadının:KK66:

Ohooooooo kızlar nerdesiniz yaaa???
bugun tatılımın ılk gunu 10 a kadar uyumuşuz valla ana kız.iyi geldi.şimdi de ütüyü açtım başlamadan size bakayım dedım.

selam herkeseee,
sonunda sınavı atlattım uzman oldum arkadaşlar, bi hafta da izin aldım ben de dinleneyim artık, biraz da kızımla vakit geçireyim ,
yaz rehaveti çöktü hepimize ama havalar tam yaz sayılmaz henüz, bu 1 haftada çeşmeye ya da samsuna gitmeyi planlıyoruz,
maaşallah derine gülincim, biz biraz oldu başlayalı tuvalet eğitimine çoğu zaman söylüyo artık, ama bazen inat ediyo bazen oyuna dalıp unutuyo hala kazalarımız oluyo yani, bakalım bu da hallolur bi ara sanırım,
gülincim bu arada ılıcada bize tavsiye edebileceğin bi otel falan var mı, ya da senin için sakıncası olmazsa özelden tel. ini atarsan bi arayıp fikrini alabilirim

selam hanımlar nasılsınız.....mümine uzmanlığın hayırlı olsun......çok sevindim...geçmişi okuyup geleyim...

merhaba kızlar
misafirlerim vardı benim de gittiler
ece üstüste kaza atlatıyo bi çocuğa bakamadım kısacası dün de çadırının sopasını çıkarmış elinden alamadım derken damağına battı bugün baktım bayağı kızarmış
bir de bugün üstünü giymiycem diye balkona kaçtı derken kafayı mermere vurdu off off içim gitti sinirden oturdum ağladım sabahtan beri o kadar yordu ki beni kafayı yiycektim

Merhabalar geldim ama kımse yok.e yaz geldı tabı kımse durmaz artık buralarda.bugun ıtıbaıyle tatılımz başladı.1 eylüle kadar yanı tam 2 ay boyunca evde kızımlayım kısmetse.anne artık okula gıtmıycek annecım dedım kalktı boynuma sarıldı yavrum.ama bı taraftan bakıcı derdı başladı.bu yıl ablam baktı sağolsun ama önumuzdekı yıl için bırını bulmam lazım ve ağustosta da başlatmam lazım kı alışalım kadına.aman bılmıyorum işte.
tuvalet işi ne alemde kızlar be?sabahları kalktığında derının bezı kupkuru oluyo öğle uykusunda da öyle tutuyı çişini maşallah.kalkınca lazımlığa oturtuyorum dun yarım saat bekledım yapmadı çişini bezımı bağla dıyo.
öğlen de uyandı kuru 1 saat falan yapmadı gene bekledım.sonrz mutfakta yaptı yerlere.şu an hala açık ama çişi gelıp de gıdıp oturmayı bılemıyo daha.
neyse artık 2 ay evdeyım yazarım gari>:)) haa bu arada burdakı adı neydı hatırlamıyorum Naz da dun 2.bebeğindünyaya agetırdı bu kez erkek:))Haziran anası olmak kaderin de var kadının:KK66:

oh ne güzel iyi tatiller.benim daha 7 temmuzda bitiyo sınavlar 9 unda da gideriz memlekete.
çiş olayı aynı derinle bizimki de tutuyo sabah kadar ama klozete yapmıyo bez bağla diyo ona yapıyo

selam herkeseee,
sonunda sınavı atlattım uzman oldum arkadaşlar, bi hafta da izin aldım ben de dinleneyim artık, biraz da kızımla vakit geçireyim ,
yaz rehaveti çöktü hepimize ama havalar tam yaz sayılmaz henüz, bu 1 haftada çeşmeye ya da samsuna gitmeyi planlıyoruz,
maaşallah derine gülincim, biz biraz oldu başlayalı tuvalet eğitimine çoğu zaman söylüyo artık, ama bazen inat ediyo bazen oyuna dalıp unutuyo hala kazalarımız oluyo yani, bakalım bu da hallolur bi ara sanırım,
gülincim bu arada ılıcada bize tavsiye edebileceğin bi otel falan var mı, ya da senin için sakıncası olmazsa özelden tel. ini atarsan bi arayıp fikrini alabilirim

hadi hayırlı olsun müminecim. sizin maşallahınız var bu yaz öğrenir o zaman. sana da iyi tatiller

X