2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

pek uzun sürmedi geçmişi okumam....yaz gelince böyle oluyor ....herkes dışarda tabi...ben de çıkayım oğlumu alıp bari....nazın (naren burdaki ismiI bebeği analı babalı büyüsün...cesaretli hatunmuş valla...hep iş hem 2 çocuk...ailesi de uzaktaydı....allah yardımcısı olsun...gülin kıskandım tatilin başlamış...ben de mi ilköğretime geçsem....daha 15 günüm var:KK43:( hep güne de sınav koymuşlar ya gıcıklar...öptüm kızlar

geçmiş olsun tatlım çok kuduruk bızım bu kızlar napıcaz bılmıyorum.Derın de düz duvara tırmanıyo.

Müminecim gözun aydın tebrık ederım.Ilıca da İNKİM otel var gecenlerde arkadaşlr kaldı yenılenmış falan süperdı dedıler.geceliği 150 tl2 kişi sanırım.bızım ev olduğu için otellerı çok bılmıyorum açıkçası.tabı kaç paraya kada bakıyosunuz?arabanız olacak mı onlar da önemlı.çünkü ılıca çeşmeye yürüme mesafesınde değil.hanı çarşısına gıdıp gezxelım falan dersenız gerçi dolmuş var ılıcadan.ılıcanın denızı süperdir bu arada.sen bana kaç paralık bı yer bakıyosun falan söylersen,ya da aklında bı yerler varsa söyle ben yarın gıdıcem gene öğrenmeye çalışırım senın için.bı de çeşmede tam pansıyon uygulaması yok haberın olsun.yarım pansıyon her yer.otelcilerın ortak kararıymış bu.

gülin sağol cnm ilgilendiğin için, arabala gelicez, iki kişi 250 ye kadar olabilir sanırım, yemeği de dışardan hallederiz artık napalım, çeşmede deniz soğuk olur, ılıcada sıcaktır dediler ama aslında çeşmeden deniz kenarı bi otel de olabiliraslında, belki bir iki gece de izmirde kalırız

aman napıcaksınız izmirin içinde kalıp bişey yok ki.zaten çeşmeden izmir merkez otobandan 25 dk.gezer dönersiniz.o zaman o söylediğim İNKİM otel size uygun yarım pansiyon 150 tl.ama gecenlerde babam temmuz ayında otellerde boş yer yokmuş çeşme full dedı.o yuzden bır anönce yer ayarlayın bence gıdınce buluruz dıye duşunmeyın.ılıcanın suyu sıcaktır doğru bıde acayıp uzun ve bütük bı kumsalı var.denız dalgalıdır ama deli gibi değil.çocuk için ıdeal kum kova falan:)))arabanız varsa dert değil zaten arabayla çeşme merkez 7-8 dk falan.

selam kızlar...
nasılsınızz.yağmur kucağımda uyuya kaldı.çok yoruldu bugün dışardaydık.ben kendime birşeyler aldım haftasonu arkadaşımın düğünü var.
yarın da sınavım var (ehliyet) umarım güzel geçer.1 hafta sonra da direkyona başlayacağım.normalde sürüyorum ondan korkum yok ama sınava pek çalışmadım bakalım ne olacak.uzunn bi süre ertelemenin sonunda alacam inşallah ehliyetimi...

müminecim çok sewindm cnm tebrik ederm.
özlem geçmiş olsun çocuk işte düşe kalka büyüyorlar..

gülinnnn çeşme den sorumlu turzm bakanı naber görüşemiyoruz.derinim nasıl ?**

çiş olayına yarından sonra başlayacağım bende zaten arada söylüyordu ama üzerine düşüp bırakmam lazım artık bezi.ha bir de emzik olayımız var yapıştırsam ağzını emziğe yok demiyecek kudurukk....onada sıra gelecek inş.
hadi ben kaçtım görüşrüz....

çeşme benden sorulur evel allah:))28 yıldır ordayız.derin ii valla kuduruyo habıre.demın yrım saatlık uğraş sonucu önce çişini sonra kakasını yaptırdım lazımlığa ama sonrası iğrençti:))) tuvalete dökme faslı yani.doğrudan oraya yapınca ondan da kurtulucaz gerçi.çok dırendı bez bağla dıye ama bağlamadım:))

madem sınavın var ılkecim TEK RAKIBım THY olarak bı kaç tavsıye.ilk iş aynalarını ve dıkız aynasını kontrol et bındığınde.kemerını tak ondan sonra çalıştır arabayı.hadı bakalım kazasız belasız al inşallah.benım de yenı aldığım arabanın kaportasına biri bişey yapmış anlayamadık.epey bi göçuk var kaza falan değil yanı resmen kasıtlı yapmış biri:KK43:(( çok asabım bozuldu.servet düşmanı ınsanlar dıyorum böylelerine.sokaktan toplanmıyo paralar onca para ver gözun gıbı bak salağın tyekı gelsın zarar versın.neyse bu kadarl kalsın ınşallah.

kızlar bizde yarın yazlığa gidiyoruz kısmetse sabahtan batuhanı doktora götürcem bi kontrole akşamüstüde çıkar gideriz 2 hafta kadar kalmayı planlıyorum ordan da bursaya geçerim inşallah
ilkecim başarılar canım
müminecim tekrar hayırlı olsun
tuvalete alışan bebişlere de kocaman maşallah bizimkinin henüz niyeti yok gibi bakalım kısmet artık
öpüyorum hepinizi

selam herkese
9 gibi kalktık ama gece uyutmadı bizimki.bu aralar ben eceyle yatıyorum inş. alışmaz benimle yatmaya ama napiyim gece mutlaka kalkıp yanımda yatıyo tabi deli gibi tepindiği için rahat uyuyamadım neyse parka götürdüm geldik ona buna zırlarken uyudu .
neslihancım biz haftaya gidiyoruz inş. memelekete seninle yine görüşemiycez heralde

selam herkeseee,
sonunda sınavı atlattım uzman oldum arkadaşlar, bi hafta da izin aldım ben de dinleneyim artık, biraz da kızımla vakit geçireyim ,
yaz rehaveti çöktü hepimize ama havalar tam yaz sayılmaz henüz, bu 1 haftada çeşmeye ya da samsuna gitmeyi planlıyoruz,
maaşallah derine gülincim, biz biraz oldu başlayalı tuvalet eğitimine çoğu zaman söylüyo artık, ama bazen inat ediyo bazen oyuna dalıp unutuyo hala kazalarımız oluyo yani, bakalım bu da hallolur bi ara sanırım,
gülincim bu arada ılıcada bize tavsiye edebileceğin bi otel falan var mı, ya da senin için sakıncası olmazsa özelden tel. ini atarsan bi arayıp fikrini alabilirim

azmin sonu başarıdır
tebrik edrim canım sevindim senin adına

merhaba kızlar
misafirlerim vardı benim de gittiler
ece üstüste kaza atlatıyo bi çocuğa bakamadım kısacası dün de çadırının sopasını çıkarmış elinden alamadım derken damağına battı bugün baktım bayağı kızarmış
bir de bugün üstünü giymiycem diye balkona kaçtı derken kafayı mermere vurdu off off içim gitti sinirden oturdum ağladım sabahtan beri o kadar yordu ki beni kafayı yiycektim

oh ne güzel iyi tatiller.benim daha 7 temmuzda bitiyo sınavlar 9 unda da gideriz memlekete.
çiş olayı aynı derinle bizimki de tutuyo sabah kadar ama klozete yapmıyo bez bağla diyo ona yapıyo

hadi hayırlı olsun müminecim. sizin maşallahınız var bu yaz öğrenir o zaman. sana da iyi tatiller

geömiş olsun canım Allah korusun
haylaz çocuklar
yaramazlık yapıyım derken maalesef oluyor böyle kazalarrrr

selam kızlar...
nasılsınızz.yağmur kucağımda uyuya kaldı.çok yoruldu bugün dışardaydık.ben kendime birşeyler aldım haftasonu arkadaşımın düğünü var.
yarın da sınavım var (ehliyet) umarım güzel geçer.1 hafta sonra da direkyona başlayacağım.normalde sürüyorum ondan korkum yok ama sınava pek çalışmadım bakalım ne olacak.uzunn bi süre ertelemenin sonunda alacam inşallah ehliyetimi...

müminecim çok sewindm cnm tebrik ederm.
özlem geçmiş olsun çocuk işte düşe kalka büyüyorlar..

gülinnnn çeşme den sorumlu turzm bakanı naber görüşemiyoruz.derinim nasıl ?**

çiş olayına yarından sonra başlayacağım bende zaten arada söylüyordu ama üzerine düşüp bırakmam lazım artık bezi.ha bir de emzik olayımız var yapıştırsam ağzını emziğe yok demiyecek kudurukk....onada sıra gelecek inş.
hadi ben kaçtım görüşrüz....

cicilerini güle güle kullan canım
sınavdada başarılarrrr
çok zor olmuyor zaten ehliyet sınavı biraz motor karışık okadar
birde bol bol test çöz testteki sorular çıkıyorrr

selam hatunlar
günüm geçtigi için bir test aldım ve yaptım
NEGATİF çıktı ama hala adet olamadım
hayırlısı hiç düzenim kalmadıııı

birde kızlar bebişlere çiş ögretirken alıştırma kilodu kullanıyoruz yaaa
geçen gün yengemle konuştum hiç onunla ugraşma
dedi hani şu kilot gibi giyilen bezler varya ondan al dedi
ben kullandım çocuk onu kilot gibi giyildigi için kilot zannediyor ve işemiyormuş tabi kazalar oldugunda
da da yıkama derdi olmadan atıyosun dedi
çok aklıma yattı
sizlerle paylaşmak istedimmm

merhaba kızlar nasılsınız?
çok gerginim şu taşınma işlerinden daha bir ay var ama stresi başladı
kayraya zeytinyağlı barbunya yaptım biraz yedi uyudu
herkes iyidir inşallah
görüşürüz

selam kızlar...bir sınav daha atlattım iyi geçti.bakalım alırız inşallah ehliyetimizi.
gülincim direksiyon sınavı değildi.ama tavsiyelerin için sağol cnm..arabana da üzüldüm delilik parayla değil ya.gıcıklığına yapmışlar belii.
neyse daha büyük sıkıntı olmasın boşwer.

neslihan iyi tatiller.
bayan merak sağol cnm internetteki çıkmış sorulara çalıştım ondan çıktı zaten...

ben çıktım görüşrüz kızlar.

iyi hadi sevindim güzel geçtiğine.onu gectıysen dıreksıyon daha kolay.ben de hiç nıyetım yoktu ama yarın yazlığa gıdıyorum.eşim bu hafta 3 akşam dışardaymış yemeğe e napıcam tek başıma derını alıp gıdeyım berı dedım.yarın bizi bırakıp dönecek o.ben 1 hafta kalıcam.
annem babam da orda barı ben de azcık dınlenırım.yoğum yani 1 hafta:)) hoş burd da kımse yok.görüşmek üzere.hoşçakalın.

iyi hadi sevindim güzel geçtiğine.onu gectıysen dıreksıyon daha kolay.ben de hiç nıyetım yoktu ama yarın yazlığa gıdıyorum.eşim bu hafta 3 akşam dışardaymış yemeğe e napıcam tek başıma derını alıp gıdeyım berı dedım.yarın bizi bırakıp dönecek o.ben 1 hafta kalıcam.
annem babam da orda barı ben de azcık dınlenırım.yoğum yani 1 hafta:)) hoş burd da kımse yok.görüşmek üzere.hoşçakalın.

güle güle canım gitde biraz dinlen
bizim yerimizede gezin
benimde çok ihtiyacım var biraz degişiklige
ama maalesef memlekete kaynanamların yanına gidiyorum oda tatil olmuyorrr

selam kızlar nasılsınız
biz saah akşam dışardayız merti eve sokamıyorum, saatlerce gezdikten sonra bile ağlaya ağlaya zor sokuyorum.
bu yıl orucu nasıl tutucam onu düşünüyorum, çocuk iyice sokakçı oldu çıktı.

X