2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar
neslihancım hoşgeldin gelmiyo musun inegöle?
doğumgünü olan kuzucukların kutlu olsun yeni yaşları
filizcim hayırlısı olsun inş. ben de il içi istemiştim ama bugün isteyip isteyeceğime pişman oldum.eski okuluma gidip ilişiği kestim ilçe milli eğtm.den imza alıp yeni okulda başlıycam.neyse sabah 10 da çıktım 12 de glirim dedim aman allahım akşam beşte evdeydim ve işim de hallolmadı.ilçe m. eğitm. müdürü bugün hiç uğramadı makamına ve bizi bekletti sattlerce 4 te aramış gelemiycem yarın gelsinler hay senin.... neyse sinirimden ağladım valla arabada bütünü günüm gitti yarın bi daha gidicem

cnm senın oglusunla bnm oglusum aynı gun dogumlu cnm ALLAH uzun ömürler versin tüm bebişlere :)

canım oğluşunun da doğum günü kutlu olsun . Allah mutlu etsin her zaman. Korusun.. Doğum günümüz de geçti. bir boşluk oluştu içimde :) Oğlum çok hareketli , sizinkiler nasıl ? Hiç oturmuyor. Hep bir yerlere tırmanma, şımarma , oyuncakları saçma.. bütün onun peşinde olmaktan baya kilo verdim

canımbenim hakkında hayırlısı ne ise o olsun, dualarım seninle, topigimizin güzel annelerine günaydın yogun günler geciriyoruz biz daha tuvalet egitimine başlamadık, ogluşum pek konuşmuyo kızlar daha erken diye düşünüyorum bir ay daha ertelicem, bu arada bu ay dogan bütün bebişlerin dogum günü kutlu olsun Rabbim onlara saglıklı uzun ömür versin gerçi artık onlar bebiş sayılmaz büyüdüler ama annelerin gözünde evlat daima bebek kalır, hepinizi ve yavrularınızı öptm kızlar hoşçakalın

kızlar günaydın iyice ölür artık topik millet nerdesinizzzz
biz sabah erkenden kalktık tabiki ece uyutur mu hiç güya tatildeyim ama uyuyamıyorum neyse tayin işlerini hallettim ordan okula gittik kızımla iş yerimi de gördü geldik şimdi uyuyo uyansın parka götürcem hava da belli olmuyo bi açıyo bi yağmur yağacak gibi .
bu arada hepatit a aşısını aldım eczaneden ama sağlık ocağı yapmadı reçete istedi hemşire arkadaş akşam ben yaparım dedi.bu 2 dozmuş 6 ay sonra 2.dozu varmış bi dr.a
sormak lazım emelcim sen yaptırdın 2 doz mu dr. ne dedi?

özlem tayinin hayırlı olsun...umarım memnun kalırsın...ben de istedim ama çıkmadı malesef....filiz senin de gönlüne göre olsun...

geçmişi okuyup geliyorum hanımlar....hepatit 2 doz birini yaptırdık....2. aralıkta yani 6 ay sonra

merhaba kızlar, nasılsınız? biz iyiyiz
filizcim özlemcim hayırlı olsun tayinleriniz
özlemcim bursa içinemi geliyorsun ? çok iyi olur görüşürüz inşallah
hepatit 2 doz evet ikincisi altı ay sonra olacak
doğumgünü olan bebişlerin doğumgünleri kutlu olsun

özlem tayinin hayırlı olsun...umarım memnun kalırsın...ben de istedim ama çıkmadı malesef....filiz senin de gönlüne göre olsun...

sağolun canlarım benimmm

hayırlısı olsun canımmm
makam tatlım onlar canları ne zamn isterse ozamn keyfi yani

ben burdayım canımmm
evet tatil günü uyunmaz iş günü olsa yataktan kalkmayız insaoğlunun psikolojisi işte
evet 2 doz canım
birinci dozu 18. ayda yaptırdık ikinci dozda 2 yaşındaydı
şimdi izde yaptıracaz 2. dozu

filizcim hayırlı olsun canım hayırlısı neyse o olsun inşallah

inegöle gelicem hayatım 2 hafta sonra kısmetse uygun olursan görüşürüz tanışırız

selam kızlar.birkaçgündür giremedim.yağmurla grip olduk yatıyoruz.
bugün biraz daha iyiyiz.kış boyunca 1 kere ble olmadık yaz günü hasta olduk...
havalarda sıcak hiç çekilmiyor..neyse kızlar ben kaçtım görüşürüz. geçmişi okumadım herkes iyidir umarım.,filiz tayinmi çıktı nereye gidiyorsun ?**

geçmiş olsun tatlım
yaz gribi kötüdür aman dikkat edin çabuk atlatılmaz.
tayin bu hafta belli olacak canım cumaya kadar hayırlısı bakalım
ayvalık tatlım tek nokta tayin zaten

selam kızlar,
eşimin ananesi vefat etti izmirdeydik.
ne zamandır giremedim ama cepten takip ettim sizleri. tayinciler hakkınızda hayırısı olsun.

sıcaklardanmıdır nedir mertin işdahı eskisi gibi değil. günde 3 öğün yiyior artık ve tam öğün değil. aralarda çikolata şeker diye başımın etini yiyior.
hergün dışarıya çıkarıyorum yoksa evde çıldırıyorum mızmızlıklarından.
2 balkon arası mekik dokuyoruz ordan sıkıldımı öbür balkona çıçcam diyo.

slm kızlar nasılsınız yeni eve taşındım 1 haftadır öldüm yorgunluktan daha da ufak tefek işler var.doğum günü olan bebişlere nice yıllara bizimki de cuma günü..
filizcim inş. hayırlı olur istediğin yer olur canım
aysecim başınız sağolsun canım
lkecim geçmiş olsun size de canım

Son düzenleme:
kızlar ben 2 gün önce kontrole götürdüm ama aşı falan demedi neyse işte sadece boyunu kilosunu ölçtü okadar çok gereklimi bu ikinci yaş aşısı

başınuız sağolsun tatlım
sıcaktandır tatlım biz hep iştahsızlıktan yakınıyoz
olsun sağlıkları yerinde olsun boşver
yaz gelince bizim canımız bile bişey yemek istemiyo
sağol ayşecim hakkımızda hayırlısı olsun
yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun güle güle oturun
kızlar ben 2 gün önce kontrole götürdüm ama aşı falan demedi neyse işte sadece boyunu kilosunu ölçtü okadar çok gereklimi bu ikinci yaş aşısı

valla canım bende pek bilmiyom çok gereklimi ama dr yaptır diyo yaptırıyoz:9

canım güle güle otur yeni evinde inş
elinde ufaklıkla çok zorlanmışsındır
bari yardım edenin varmıydı

başınız sagolsun canım

iştahsızlıgınıda düşünme çocuklarda dönem dönem oluyor i yiyip b, yememeleri tututyor
sıcaklardanda oabilir çocuk hali bu

gaçmiş olsun canım
valla hasta olunmucak gibi degilki havalar bi iyi bi bozuk
ne giyecegiömizi ne giydireegimizi şaşırdık
en kısa zamanda iyiolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…