2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım masaallahh kızına :nazar::nazar:
darısı bızımkılerın basına artık :KK34:

canım benım oo masallah kuzuna :nazar:
beyzada cok aglar canım
hatta sımdı beyaz onluklu bırını gorse tv de bıle hemen aglar :KK9:
benımde kızım 91 cm 15 kılo

vay beee :KK1:
masaalh canım sana ben gec kalmısım yaa cocuk olayına

beyzayada maşallah noracım, senin boyun uzundu dimi, sana çekmiş o zaman.

dur bakalım tam olarak bilen vardır yazar muhakkak, bak cadıya sen yaptıgı düzeltilmiyoda :KK1::KK1:
hemde ne cadı beden önce açar bilgisayarı bayılıyorr
sinir oldum düzelmey,nce kızlar bana bir çare boynum kırılacak
canım masaallahh kızına :nazar::nazar:
darısı bızımkılerın basına artık :KK34:

canım benım oo masallah kuzuna :nazar:
beyzada cok aglar canım
hatta sımdı beyaz onluklu bırını gorse tv de bıle hemen aglar :KK9:
benımde kızım 91 cm 15 kılo

vay beee :KK1:
masaalh canım sana ben gec kalmısım yaa cocuk olayına

caınım sen kaç yaşında anne oldunki
hem bana bakma ben hayata erken atılanlardanım
hızlı yaşamayı severimmmm

boy olayındada bizim kız biraz normal boyu çok uzun degil ama babamız 1.90
bende 1.63 sanırım bana çekecekk

oglum uzun olacak galiba 52cm dogdu dr boyu uzun olacak demişti şimidi normal bakalım büyüdükçeee görecezzinş

yok kuşum ya valla gecen sene çok hevesliydim bu yıl bılmiyorum evde kendi aramızda yaparız muhakkak ama geçen seneki gibı olmaz heralde

bizde geçen seneki gibi kayınvalidemlerin yanında memlekette kutlama yapmadan geçirecez dogumgünümüzüüü
sanırım çünki hersene aynu zamanlarda memlekete kaynanamların yanına giderizzzzz

hemde ne cadı beden önce açar bilgisayarı bayılıyorr
sinir oldum düzelmey,nce kızlar bana bir çare boynum kırılacak

caınım sen kaç yaşında anne oldunki
hem bana bakma ben hayata erken atılanlardanım
hızlı yaşamayı severimmmm

boy olayındada bizim kız biraz normal boyu çok uzun degil ama babamız 1.90
bende 1.63 sanırım bana çekecekk

oglum uzun olacak galiba 52cm dogdu dr boyu uzun olacak demişti şimidi normal bakalım büyüdükçeee görecezzinş

benim büyük oglum 56 cm dogdu ,şuandada üst sınırda boyu ve kilosuda cok iyi, ama küçügüm 51cm dogdu suanda 85 cm abisinin gelisimiyle kıyaslıyorum o zaman ufak geliyo bana, çok üzülüyorum minyon bi cocuk baba 1.85 ben 1.65 zayıf insanlarda degiliz oglum ufak tefek, ınsallah zamanla toparlanır

benim büyük oglum 56 cm dogdu ,şuandada üst sınırda boyu ve kilosuda cok iyi, ama küçügüm 51cm dogdu suanda 85 cm abisinin gelisimiyle kıyaslıyorum o zaman ufak geliyo bana, çok üzülüyorum minyon bi cocuk baba 1.85 ben 1.65 zayıf insanlarda degiliz oglum ufak tefek, ınsallah zamanla toparlanır

inş canım toparlanır
elde olan bişiy degil Allah vergisi
bazı insanlar minyon olabiliyorlar
mesela benim kızım
aman saglıklı olsunlarda ne yapalım degilmi

ohhhhhhhhhhhhhhh
Allahım sana şükürler olsun becerdim sonunda
düzeldi ekranım
boynum agrımış ve migdem bulanmış yan yan bakmaktan

:KK60::KK60:

tam kızımı uyuttum uyutalıda 40-45dk oldu
zil çaldı gene uyandı
şu çocuklar uyurken zile basılmasından nefret ediyorum
artık zilin üstüne zili çalmayın evde bebekler var diye yazı asacammm

aaaaa
buyurgel banada görüşelim

sagol canım, akraba ziyareti bana kalsa pek çıkmıyorum evde çocuklarımla ilgileniyım istiyorum bide 2 çocukla gezmeler zor oluyo annem kızıyo illa gel insanlarin arasına karış evde bunalıma gircen diyo, bilmioki ben burda insanların arasındayım arkadaşlarla muhabbetteyim oda benim gibi anne tabi düşünüyo bizi sagolsun

sagol canım, akraba ziyareti bana kalsa pek çıkmıyorum evde çocuklarımla ilgileniyım istiyorum bide 2 çocukla gezmeler zor oluyo annem kızıyo illa gel insanlarin arasına karış evde bunalıma gircen diyo, bilmioki ben burda insanların arasındayım arkadaşlarla muhabbetteyim oda benim gibi anne tabi düşünüyo bizi sagolsun

bide insan hayatta sevdegi şeyi yapmalı yoksa zorlana yapılan bişiyden zevk alınmıyor
benim annemdde gezmeyi hiç sevmez aynı senin gibi eviyle çocuklarıyla ugraşsın
bende gezmeyi sverim annemi zorlana bazen götürürüm geldikten sonra keşke gitmeseydim derrr
sen bilirsin arzu ettigin her zaman buyur gel

inşallah canım oda olur bigün, benim gidecegm yer piyalepaşa ilkögretim okulunun karşısında hemen bilirmisin orayı

inşallah canım oda olur bigün, benim gidecegm yer piyalepaşa ilkögretim okulunun karşısında hemen bilirmisin orayı

hemde çok iyi bilirim canım
agabeyim okulda okumuştu
okulun yanındaki binadada biz çocukken oturmuştuk
sizin orda kiminiz var
galiba tanıyor gibiyim gideceginiz kişileri

canım şimdi şöyle anlatiym okulun karşısındaki binanın en üst katında oturuyolar melahat abla deriz kızları var hepsi evli şuanda geliniyle birlıkte oturuyolar anımsadınmı?

canım şimdi şöyle anlatiym okulun karşısındaki binanın en üst katında oturuyolar melahat abla deriz kızları var hepsi evli şuanda geliniyle birlıkte oturuyolar anımsadınmı?

valla canım melehat abla diye birisini tanımıyorum ama ayten kalın var orda kaynanası ve eltileriylr aynı binada kaynanası nın isminide bilmiyorum zatan onlardan birtek ayten ablayı tanıyorum hatta çocugu yoktur

X