2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlaaaaaar, çok güzel bi sabah hepimizin günü güzel geçsin inşallaaaah

herkese günaydın kızlarrr
hava sıcak ama bogucu burda umarım guzel bır gun olur
bend eısteyım ıste
maillere bakıldı yanıtlandı sımdı cayımı ıcıyorum
oglen 2 de toplantı var yıne

kızlar dun gece kızımla markete gıttık
parklarda gezdık cok eglendık beraber ya
hava cok guzeldı aksam 8de sızdı evde cok yorulmus kuzuu :KK9:

operim sizi muckkk

haydaaaa merka ettrimeyin insanoı nerdesiniz be ?ben hala okuldayım 1o dk var zile.kafayı yemek uzereyım öyle salaklar var ki bazen Allah sabrımı denıyor herhalde dıyorum.ya sabır deyıp oturuyorum.bugun hep sınav yapıp kağıt okudum beynım sulandı resmen başım ağrıyor:KK43:
eve gidince derin hanımdan sıra gelmez gıremem.aa teyzeleri kızım dun ılk kez lazımlığına çişini yaptı:KK9::KK66: gun boyu kutlamalrımız devam etti:)) anne aç kaka dedi bezini çekiştirip bıraz sonra da çişini yaptı.aman yaza söyleseler de çişlerini kakalarını hem bez masrafından hem de temızlemekten kurtulsak.:63:

gülincim maşallah derine
bizde dün dr gittik kontrole uzın zaman gitmemiştik.kan idrar tahlili yapıldı.çok güzel çıktı sonuçları kanı,demiri çok iyitmiş.gelişimde öndeymiş boyu 91 cm kg 13 dr uzun boylu bir kızınız olacak dedi.ama muayene de çok ağladı:KK43:

haydaaaa merka ettrimeyin insanoı nerdesiniz be ?ben hala okuldayım 1o dk var zile.kafayı yemek uzereyım öyle salaklar var ki bazen Allah sabrımı denıyor herhalde dıyorum.ya sabır deyıp oturuyorum.bugun hep sınav yapıp kağıt okudum beynım sulandı resmen başım ağrıyor:KK43:
eve gidince derin hanımdan sıra gelmez gıremem.aa teyzeleri kızım dun ılk kez lazımlığına çişini yaptı:KK9::KK66: gun boyu kutlamalrımız devam etti:)) anne aç kaka dedi bezini çekiştirip bıraz sonra da çişini yaptı.aman yaza söyleseler de çişlerini kakalarını hem bez masrafından hem de temızlemekten kurtulsak.:63:

maşallah derine , darısı bize inşallah gerçi benimki abisini görüyo anne çiş kaka falan diyo dedigin gibi yaza inşallah bırakırlar onlarda bizde rahatlarız

maşşallah kuzuna canım
demek siz başadınız çiş olayına
biz daha lazımlık bile almadık
düğün telaşında ögretemem diye
düğünden sonra nasip olursa başlıcaz inş

şimdidende alışsın diye aralardada kızım çişin geldimi diyorum ve bezini tutuyoryani anlıyor çok şükür
umarım ögrenmemeizde kolay olurr

gülincim maşallah derine
bizde dün dr gittik kontrole uzın zaman gitmemiştik.kan idrar tahlili yapıldı.çok güzel çıktı sonuçları kanı,demiri çok iyitmiş.gelişimde öndeymiş boyu 91 cm kg 13 dr uzun boylu bir kızınız olacak dedi.ama muayene de çok ağladı:KK43:

selvi boylu olcak maşallah kuzuna. Ben o tahlilleri 1 yaşında yaptırmıştım ayşe acaba tekrarlasammı? Doktora gitmeyeli baya oldu Benim oglumda 85 cm 12 kilo

kızlar size bişiy sorucam
bilen varsa yazsın lütfen yakında boyun fıtıgı olucam
bizim cadı pcnin bir tuşuna bastı ve ekran ters döndü
ve bende bilmiyorum nasıl düzeltilir böyle kullanmaya çalışıyorum ama beynim döndüüüüü

selvi boylu olcak maşallah kuzuna. Ben o tahlilleri 1 yaşında yaptırmıştım ayşe acaba tekrarlasammı? Doktora gitmeyeli baya oldu Benim oglumda 85 cm 12 kilo

canım drr sor bi ama gerek yoktur sanırım birdaha çocugu deldirme bir doluda kan alıyorlarrr
bende 1yaşında yaptımıştım
daha sonrada dr istemedi
ama geçen hasta oldugunda mecburiyetten yapılmıştı

kızlar size bişiy sorucam
bilen varsa yazsın lütfen yakında boyun fıtıgı olucam
bizim cadı pcnin bir tuşuna bastı ve ekran ters döndü
ve bende bilmiyorum nasıl düzeltilir böyle kullanmaya çalışıyorum ama beynim döndüüüüü

tatlım sanırım masaüstüne sag tıklıyosun seceneklerden yapıosun tam emin degilim kesin net bilen biri muhakkak vardır ya

gülincim maşallah derine

maşallah kızına...

kübra senin profilde yaş 21 yazıyo maşallah sana kız dedigin gibi yaş çıtır gerçekten, 2 çocuk sahibi bide 4 düşügüm var demistin dimi, 41 kere maşallah

kübra senin profilde yaş 21 yazıyo maşallah sana kız dedigin gibi yaş çıtır gerçekten, 2 çocuk sahibi bide 4 düşügüm var demistin dimi, 41 kere maşallah

canım benim kasımda 21 bitti şuanda 22yi dolduruyorum
evet gayet çıtı bir hatunum
canım ben erken evlendim evleneli 5senem bitti
martta:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

birde saga tıkladıktan sonra seçenek tuşu dedigin hangi tuş anlaömdımmm

mouse sag tıkla, çıkan kücük pencerenin en sonunda seçenekler var onu ac belki ordan düzeltebilirsin

sağolun kızlar arada yaptırmak lazım tahlil ben demir eksikliğinden korkuyorum malum süte bayılıyor ama çok şükür değerleri yüksek çıktı pekmez içiyor ya ondan sanırım dr söyledim çok iyi dedi pekmez içmesine.

canım masaallahh kızına :nazar::nazar:
darısı bızımkılerın basına artık :KK34:

gülincim maşallah derine

canım benım oo masallah kuzuna :nazar:
beyzada cok aglar canım
hatta sımdı beyaz onluklu bırını gorse tv de bıle hemen aglar :KK9:
benımde kızım 91 cm 15 kılo

vay beee :KK1:
masaalh canım sana ben gec kalmısım yaa cocuk olayına

X