2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba herkese nihayet burda da güneş açtı
armağancım geçmiş olsun
filizcim biz de sanırım niveaydı 50 faktör almıştım denizde hiçbişey olmadı

merhaba kızlar,
geçmiş olsun diyen arkadaşlara teşekkür ederim, iyiyiz bugün çok şükür kahvaltısını güzel yaptı:nazar:
yarımda armut rendeledim onu yedi,
uyanınca çorba , ne çorbası yapsam diye düşünüyorum
kendimede kısır yaptım :)) belki kayrada yer belli olmaz
akşama da annemler gelcek ama bilmiyorum ne yemek yapsam
müzeyyencim çok geçmiş olsun kuzuna
görüşürüz kızlar

merhaba kızlar,
geçmiş olsun diyen arkadaşlara teşekkür ederim, iyiyiz bugün çok şükür kahvaltısını güzel yaptı:nazar:
yarımda armut rendeledim onu yedi,
uyanınca çorba , ne çorbası yapsam diye düşünüyorum
kendimede kısır yaptım :)) belki kayrada yer belli olmaz
akşama da annemler gelcek ama bilmiyorum ne yemek yapsam
müzeyyencim çok geçmiş olsun kuzuna
görüşürüz kızlar

emelcim ne oldu kayraya ? ben kaçırmışımm:26:

kızlarrr nerdesiniz eve geldim yemek yedik dünden kalanlar vardı yarına ne pişirsem derdi sardı şimdi de yarın sabahtan akşama kadar okuldayım yemek yapıp bırakmam lazım off offf

selam kızlar,
fırında pırasalı mücver yaptım,
içinde yok yok mert epey yedi, peynir ve yumurta yemediği için iyi oldu.

bugün eşim yok, 8:30 da uyudu, bende fatmagülü izliyorum. bugünlerde çok acıkıyorum adet günüm yaklaştığı için herhalde.

yeğenim ameliyat olacak yarın, kafam orda. yavrum nasıl dayanacak uzun sürede aç kalacak.
rabbim şifa versin.
kızlar dua edin ne olur, 1 kişinin ettiği duaya bile ihtiyacımız var.
ameliyat başarılı geçsin, kolunu kullanabilsin yavrucak.
6 aylık olunca dönüyor artık ama sol kolunun üstüne gelince kurtaramıyor kendini, emekleyemezdi zaten ameliyat olmasaydı, inşallah ameliyatla diğer kolu gibi sapasağlam olur.

filizcim resme yorum yapmışsın canım kilo yok demişsin, sendede yoktu sanırım. inanın 1 yaş partisindeki resimlerden hatırlıyorum kilo falan sende de yoktu.

nermin resimde görünen yer konya meram bağları. geldinmi hiç konyaya sen nerdesin.

emelcim ne oldu kayraya ? ben kaçırmışımm:26:

emelcim evet bende kaçırmışıma noldu
iki gündür anne kulağım ağrıyo diyordu ama bugün iyi, azda olsa yedi biraz
iki gündür yemekte yemiyordu dişten galiba
sağolun kızlar

kızlarrr nerdesiniz eve geldim yemek yedik dünden kalanlar vardı yarına ne pişirsem derdi sardı şimdi de yarın sabahtan akşama kadar okuldayım yemek yapıp bırakmam lazım off offf
bu ne pişirsem derdinden bende bıktım , canım siz çalışıyorsunuz birde daha zor işiniz, Allah kolaylık versin

selam kızlar,

bugün eşim yok, 8:30 da uyudu, bende fatmagülü izliyorum. bugünlerde çok acıkıyorum adet günüm yaklaştığı için herhalde.

yeğenim ameliyat olacak yarın, kafam orda. yavrum nasıl dayanacak uzun sürede aç kalacak.
rabbim şifa versin.
6 aylık olunca dönüyor artık ama sol kolunun üstüne gelince kurtaramıyor kendini, emekleyemezdi zaten ameliyat olmasaydı, inşallah ameliyatla diğer kolu gibi sapasağlam olur.
Allah şifa versin canım, küçücük kuzu ne zordur ameliyat, inşallah hayırlısıyla iyileşir, en çok ta annesine sabır versin Allahım

filizcim resme yorum yapmışsın canım kilo yok demişsin, sendede yoktu sanırım. inanın 1 yaş partisindeki resimlerden hatırlıyorum kilo falan sende de yoktu.

nermin resimde görünen yer konya meram bağları. geldinmi hiç konyaya sen nerdesin.
benim babamda konyalı ,çumradan, sen neresindesin ayşe?

selam kızlar,

rabbim şifa versin.
geçmiş olsun canım
ALLAH şifa versin

tatlım şişko değilde kilolu kategorisindeyim 5 kilo fazlam var oda göbekte toplanıyo onu vrmeye çalışıyom canım senin gibi olsam oooooooooo
senin maşallahın var
iki gündür anne kulağım ağrıyo diyordu ama bugün iyi, azda olsa yedi biraz
iki gündür yemekte yemiyordu dişten galiba
sağolun kızlar

bu ne pişirsem derdinden bende bıktım , canım siz çalışıyorsunuz birde daha zor işiniz, Allah kolaylık versin

Allah şifa versin canım, küçücük kuzu ne zordur ameliyat, inşallah hayırlısıyla iyileşir, en çok ta annesine sabır versin Allahım

benim babamda konyalı ,çumradan, sen neresindesin ayşe?

geçmiş olsun tatlım

selam kızlar,

rabbim şifa versin.

canım geçmiş olsun kıyamam çokta küçükmüş
rabbim en kısa zamnada saglıgına kavuşturur
kız senin kaynanan gelecekti geldimi

hava harika kübra tamda gününde cıktın insallah gönlüne göre biseyler bulursun canım orasıda cok alternatifli biyer bekarken cok giderdm gelince paylas neler yaptn görüsürüz cnm

evet canım hava güzeldi gittim geldim
ama rotamı degiştirdim
osmanveye degil eminönüne gittim yine
tek başıma gözüm yemedi osman beye gitmeyei canım
eminönüde bir iki tane yeni modeller gelmiş ama hiç kayda deger bişiy yoktu
bende en son diktirmeye karar verdim bi moda evine girdi,m bu seferde bana diktirmeye
700 800tl fiyat çıkardılar o fiyatlarda çok kendi dügünüm degilki görümce olucam kendi dügünüm olsa neyse
ondanda vazgeçtim
ne yapacagımı şaşırmış durumdayım
en son bursa pazarında kumaş baktım oradan bi kumaş begendim sırf boncuklu bi kumaş
ondan diktirmeye karar verdim canım
kızıma pembe tuvalet aldım
bayıldı cadoloz üstünden çıkarmak istemedi:KK60:

canım ben chicco kullanmıstım 50 faktor hem kendıme hem kızıma kızımda benım gıbı bembeyaz :KK9:
sebamed de ıyı dıyorlar canım ama fıyatını hatırlamıyorum sımdı

hadı bakalım canımmm
kolya gelsın sanaa

merhaba kızlar ısler yogundu tam bırsey yazacaktım sabah bı turlu olmadı ya neyse
sabah kuzumu aglayarak bıraktım off cok zordu yaa
gıtme dıye agladı bende aglayarak cıktım evden :KK50:
neyse her sey onlar ıcın deyıp vıcdanımı rahatlatmaya calısıyorum ama nedense hep ıcımın bır tarafında bır burukluk var umarım ılerde nıye benı bıraktın dıye bana tavır almaz kızlar..
hala moralım bozuk vallah

sagol canım gittim geldim ama elim boş döndüm
sadece kızıma tuvalet aldım bayıldı cadoloz
üstünden zor çıkarttıkkk:KK60:

günaydın kızlar.Ayşe'cim dualrım sizinle.Allahım acısın inşallah.iyi geçsin ameliyatı.kıyamam ben ona.

canım cok gecmis Allah sifa versin ben istanbuldayım cnm konyaya hic gelmedım ama cok yakın bı arkadasım konyalıydı onunda meram baglarında resımleri vardı dogru hatırlamısım konyaya gelmedim ama az cok bilirim tanırım arkadasımdan
a

ama rotamı degiştirdim
bende en son diktirmeye karar verdim bi moda evine girdi,m bu seferde bana diktirmeye
700 800tl fiyat çıkardılar o fiyatlarda çok kendi dügünüm degilki görümce olucam kendi dügünüm olsa neyse
ondanda vazgeçtim
en son bursa pazarında kumaş baktım oradan bi kumaş begendim sırf boncuklu bi kumaş

Zaten bisey almak zorunda oldugumda bende hicbisey bulup alamam ama normal zamanda ve o an para yoksa üstümde neler görürürüm neler. Takma kafana insallah gönlüne göre olur begenirsin diktirince, ama bak prensesin tuvaletini almıssın onu halletmis oldun en azından. tuvaletiyle resmini cek koyda görelim kız:82:

emelcim geçmiş olsunn..

ayşe dularımız sizinle.umarım iyi geçer..

selam kızlar..evimin önünde okul var..yağmur'la 23 nisan bayramına gittikk.

peşinde koştum durdum.o kaçtı ben kovaladım.:KK52:

çocuklarla birlikte sahneye çıkıcakmış oynayacakmışşş:KK52:

neyse geldk uyuttumm uyanınca çıkıcaz hava süper...

selam kızlar,

rabbim şifa versin.

canım cok cok gecmıs olsun
allahım sıfalar versın ıns.
dualarım senınle canım...

ama rotamı degiştirdim
ondanda vazgeçtim

ohhh ne ıyı yapmıssın canım
bayılırım emınonune tahtakaleyee :KK9:
mısır carsısı kapalı carsı derken gun bıterrr ahh ahh
ne zamandır gıtmıyorum bende bı gıtsem cok ıyı gelıyor bana oralar
ohh kızına da super olmusdur ya
nasıl tatlıdır sımdı o kucuk cadı :KK9:

emelcim geçmiş olsunn..

ayşe dularımız sizinle.umarım iyi geçer..

selam kızlar..evimin önünde okul var..yağmur'la 23 nisan bayramına gittikk.

peşinde koştum durdum.o kaçtı ben kovaladım.:KK52:

çocuklarla birlikte sahneye çıkıcakmış oynayacakmışşş:KK52:

neyse geldk uyuttumm uyanınca çıkıcaz hava süper...

mınık zıllı senı :KK9:
bak bak sahneye cıkacakmıs
canım senın bu prensesle ısın var valalh yandınn :KK9:
bayılıyorum kıvrak kız cocuklarına benım kızda az degıldır
hele bır poposunu sallıyo bayılıyorum canımm
ıyı yapmıssınız
burdada guya gunes var ama ruzgar cokkk :KK9:

keşke bende istedigm zaman cıkarabilsem cocukları dısarı ama ikisiyle cok zor oluyo anneme bile tek gidemiyorum ya babam gelip alıyo yada esim bırakıyo ki annemle yakın oturuyoruz havalar biraz daha ısınsın o zaman cıkarız insallah bi sekilde bunalıyolar evde kuduruyolar sonra ee haklılar tabi

X