2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar, nasılsınız?
Benim oğlumda dünden beri pek birşey yemiyor zorla iki lokma falan işte
kulağını tutuyor kulağım ağrıyor anne diyor kök dişimi çıkçak acaba
birkaç gün daha devam ederse doktora götürücem
çok güzel yiyor dedim nazar değdirdim kuzuma :KK43:

oy kuzum ya geçmişolsun emelcim:KK43:diş çıkarıyor olabilr.. Arkadakiazılar sıkıntısı odur.. Geçer inş en kısa zamanda!

Herkese selamalr.. Ben fazla glemeiyorum..umarım herkes iyidir yavrularda:KK43:benim kuzu hasta iki günüdr.. Iki gece uyumadık.. Nezle ama çok fena.. Burnu durmuyor.. Silsil mahvolduk:KK43:(ateş yok şükür.. Inş geçer biran önce:KK43:(

cnm slm.. Bene zeytinburnundayım:)
biizm burda abiye satan kapal giyimmağazalrı var.. Aklında olsun canım..pasaj içnde hem kaliteli hem uygun.. Aklında olsun!

teşekkürederim canım
orası bana çok uzak kalıyor ama yolum düşerse aklımda bulunsun bakarım
kuzunda hasata olmuş geçmiş olsun
en kısa zamanda keyfi yerine gelirrr

günaydın hatunlar gene kimseler yok
biz erkenciyizzzzz:KK52:
bugün bir sürü işim var
gidebilirsem osmanbeye gidecegim bugün hava yagışılı degil:KK24:
ama şemsiyesizde çıkmyı düşünmüyorum
geçen bi çıkmıştım donuma kadar ıslandımmm:KK60:
sizlere bakayım dedim ama yoksunuz
kendime 9.30kadar müdlet verdim burdan çıkmazk
için bir türlü çıkamıyorum resmen bagımlı oldum yaaaaEn Büyük KK
sürem dolsun çıkıyorum
kuzularınınızı tek tek öpüyorum :KK54:
bana dua edinde rast gelsin işlerim

slm kızlar sizlere sorum olacak
çocukları geçen yıl krem sürdünüz mü denizde ve dışarıda.
biz geçen yıl dışarı fazla çıkmadığımızdan ve denizede gitmediğimizden kullanmadık
ne kremi kullandınız çok faktör kullandınız özellikle marka belirtirseniz memnun kaldıklarınızdan sevinirim
bide krem mi losyonmu
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
selam

biz denizde kullandık 30 faktör dü sanırım adı da aklıma gelmedi şimdi

bende bişey sorucam güzel anneler sizee iştah açıcı olarak ne veriyorsunuz yazarmısınızzzz

Herkese selamalr.. Ben fazla glemeiyorum..umarım herkes iyidir yavrularda:KK43:benim kuzu hasta iki günüdr.. Iki gece uyumadık.. Nezle ama çok fena.. Burnu durmuyor.. Silsil mahvolduk:KK43:(ateş yok şükür.. Inş geçer biran önce:KK43:(

cok gecmis olsun canım, bende senin gibi ates yoksa sükrediyorum

biz geçen yıl dışarı fazla çıkmadığımızdan ve denizede gitmediğimizden kullanmadık
ne kremi kullandınız çok faktör kullandınız özellikle marka belirtirseniz memnun kaldıklarınızdan sevinirim
bide krem mi losyonmu

canım ben chicco'nun 50 faktörlük günes kremini kullandm cocuklara doktor bebek cildi ıcin en saglıklısı bu demisti fiyatı cok gelmisti bana aldm ama cok bereketli 15 gün boyunca hergün kullandm yarısında yani, cok memnun kaldm hic kızarmadılar acı cekmedıler hatta 3 gün bronzlasmaya basladılar cok tatlıydılar ya sımdi hatırladımda

bugün bir sürü işim var
sürem dolsun çıkıyorum

hava harika kübra tamda gününde cıktın insallah gönlüne göre biseyler bulursun canım orasıda cok alternatifli biyer bekarken cok giderdm gelince paylas neler yaptn görüsürüz cnm

bide krem mi losyonmu

canım ben chicco kullanmıstım 50 faktor hem kendıme hem kızıma kızımda benım gıbı bembeyaz :KK9:
sebamed de ıyı dıyorlar canım ama fıyatını hatırlamıyorum sımdı

bugün bir sürü işim var
sürem dolsun çıkıyorum

hadı bakalım canımmm
kolya gelsın sanaa

merhaba kızlar ısler yogundu tam bırsey yazacaktım sabah bı turlu olmadı ya neyse
sabah kuzumu aglayarak bıraktım off cok zordu yaa
gıtme dıye agladı bende aglayarak cıktım evden :KK50:
neyse her sey onlar ıcın deyıp vıcdanımı rahatlatmaya calısıyorum ama nedense hep ıcımın bır tarafında bır burukluk var umarım ılerde nıye benı bıraktın dıye bana tavır almaz kızlar..
hala moralım bozuk vallah

canım gecmıs olsun sanada yaa..
umarım kısa zamanda toparlar kuzucun :KK16:

selam

biz denizde kullandık 30 faktör dü sanırım adı da aklıma gelmedi şimdi

bende bişey sorucam güzel anneler sizee iştah açıcı olarak ne veriyorsunuz yazarmısınızzzz
tatlım ben bişey kullanmıyorum iştah açıcı maşallah bişeyler yiyo okadar çok yemiyo ama

canım ben chicco'nun 50 faktörlük günes kremini kullandm cocuklara doktor bebek cildi ıcin en saglıklısı bu demisti fiyatı cok gelmisti bana aldm ama cok bereketli 15 gün boyunca hergün kullandm yarısında yani, cok memnun kaldm hic kızarmadılar acı cekmedıler hatta 3 gün bronzlasmaya basladılar cok tatlıydılar ya sımdi hatırladımda

canım ben chicco kullanmıstım 50 faktor hem kendıme hem kızıma kızımda benım gıbı bembeyaz :KK9:
sebamed de ıyı dıyorlar canım ama fıyatını hatırlamıyorum sımdı

hadı bakalım canımmm
kolya gelsın sanaa

merhaba kızlar ısler yogundu tam bırsey yazacaktım sabah bı turlu olmadı ya neyse
sabah kuzumu aglayarak bıraktım off cok zordu yaa
gıtme dıye agladı bende aglayarak cıktım evden :KK50:
neyse her sey onlar ıcın deyıp vıcdanımı rahatlatmaya calısıyorum ama nedense hep ıcımın bır tarafında bır burukluk var umarım ılerde nıye benı bıraktın dıye bana tavır almaz kızlar..
hala moralım bozuk vallah

sağolun kızlar bu kullandıklarınız krem demi losyonu falan değil

tatlım ben bişey kullanmıyorum iştah açıcı maşallah bişeyler yiyo okadar çok yemiyo ama

sağolun kızlar bu kullandıklarınız krem demi losyonu falan değil

krem canım
ben zaten yaz kıs kullanıyorum mecbur :KK34:
alerjık bır cıldım oldugu ıcın surmeden cıkamıyorum

bide krem mi losyonmu

canım ben sebamed in çocuklar için olan lodyonundan aldım, kremi dağıtmak zor olur.
doktorda onayladı sebamedi memnundum yani.

selam kızlar..
sabah girdim ama yazamadan çıktımm..
hava açtı artık.güneşi gördükkkk:21:
ama çıkmadık bugün ewdeyz.biraz cam sildim perde fln yıkandı.yemek yaptım taze fasülye pilav tarhana çorbası menümüz.
yağmurda uyandı yemeğini yedi oynuyor bende biraz takılayım izin verirse tabii..

ben geçen yaz denizde chicco kullanmıştım...

X