2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

öncelıkle kocamanından bır masallah deyım sıze ne cok konusmuşunuz yaww.
herkes kılo verme derdınde dımı.
bende 1.74 boy 75 kılo 64 e düşşem ne ıyı olur.
sabahları ıkı dılım cavdar ekmegı 1 haslanmıs yumurta 1 domates yıyorum üzerınde taze nane.
aralarda meyva aksamda sebze ve et yemeklerı.
abur cuburları kestım aksamları yesıl cay.ve plates.ınsallah hazırana kadar epey zayıflarım.
kardesımın düğünü var .gecen senede ablamın vardı bu düğünle belımı büküyor coook.offf offff.
aysecım gecmıs olsun canım c vıtamını bol bol al.ve elınden gelşdıgı kadar dınlen tabı mer musade ederse:)

abaoooooowwwww kızlar döktürmüşsünüz maşallah aman
ama ben yetişemedim neyse bi dahakine yetişirim inş

evet bugün maşallahı vardı buranın< özlenen günlerine geri döndü sanki.
maşallah topiğin kızları selvi boyluymuş:)) ben 1 65 boyundayım ve 53 kg yum.ay bence hepimiz birbirimiz gazlıyalım kılolar gıtsın.gerçi ben 1 kg daha vermek ıstıyorum o kadar.
Ayşecim ben 36 bedenim ama 34 bedeb de iyi değil be zayıflama bence okadar.ınsan zayıfladıkça zayıflamak ıstıyor bılıyorum ama o kadarı da bence kötü duruyor senın boyun da uzunmuş;bence çok zayıflama artık.fıstık gibisin böyle.

bızım de yarın sabah çok lazımmış gibi veli toplantısı var öğlen gunumuz var akşam da 10 kışı yemeğe misafirim var 3 ü çocuk..artık sofrayı falan akşamdan hazırlıycam.bı kaçşeyi bugunden yaptım velhasıl yarın yoğun bı gün olacak.gelemezsem gene öptüm sizi şimdiden.herkese iyi tatiller.

ben 52 ye kadar düşmek istiyorum 34-36 beden arası
şimdi 38 bedenim dar kalıplar da 40

34 beden kıyafet kıyafet bulmakta zorluk çekersin bence, 36 en güzel vücut ölçüsü, bende senin gibi düşünüyorum zayıfda olsam dahada zayıf olmak istiyorum, mankenlere falan özeniyorum.

saol canım evde ıhamur yok, nane kaynattım limon kabuğu karabiber falan koydum içiyorum bakalım.
evde bulundurma canım bol kalorili şeyleri, evde olunca insan yiyior, mert için kuruyemiş alıyoruz dayanamayıp yyiorum bende, mert olmasa almam, bol bol sebze yerim ama o var diye herşey pişiyor çöpe dökmüyüm diye yiyiorum işde.

platesin setinimi aldın, ben sadece topunu almak istiyorum ama nerden alacağım konusunda fikrim yok. top olsa belki yaparım.

saol canım, mmert uyuyunca hemen nete giriyorum valla, seviyorum burayı.öğlen 1 de kalktık zaten, kendime kızıyorum saaat kuruyorum ama kalkamıyorum.

boydan resim koydum
tmm cnm 36 da olur evet 34 olunca özellikle eşimin memleketine gittiğimde ayy yazık kız ermiş bitmiş derdi mi var derler

ayşecim saka aslında 34 olmak istemem asla hastalıklı gibi olurum benim yüzüm gözüm çöker
mankenleri pek beğenmiyorum özellikle çok zayıf olanları hele incecik çöp gibi bacaklıları hiç beğenmem
incecik bel, yuvarlak kalça,oranltılı çöp gibi olmayan bacaklar idealim

boydan resim koydum
tmm cnm 36 da olur evet 34 olunca özellikle eşimin memleketine gittiğimde ayy yazık kız ermiş bitmiş derdi mi var derler

bana aynısını diyorlar, eşim aileside diyor kendi ablamda diyor, bizden bişeymi saklıyorsun eşinle aranızmı kötü diyorlar.
34 beden olursan çocuk reyonundan giyimek zorunda kalıorsun, ben bazen bulamıyorum birçok yerde 38 den aşağı kıyafet satmıyorlar, buradaki insanlar biraz kilolu.

valla ben beğeniyorum ama onlar gibi giyinmiyoruzki, o kadar zayıf insanlara, mini etek, mini şort, atlet falan çok yakışıyor.

valla ben beğeniyorum ama onlar gibi giyinmiyoruzki, o kadar zayıf insanlara, mini etek, mini şort, atlet falan çok yakışıyor.

yok ya ben sevmiyorum
mesala petek dinçözün kendisinden hiç haz etmek ama fizini beğenirim hem zayıf ama çöp gibi değil fiziği süper hatları hoş
aşırı zayıfların hatları dümdüz oluyo

ben geldimmmmm...
parka gittik kudurduk,ordanda markete gittk birbirine kattık geldik eviimize.
arabsında uyudu yerine koyarkennn bir gözü kapalı annneee parkkk dediii tekrar uyudu

bende ne yemek yapsam diye düşünüyorum.dünden ıspanak vardı öğlen ben yedim.şimdide elimde elma öyle bir iştahla yiyiorumki sanki iskender
ya kızlar sebze ve et diyorsunuz napıyorsunuz mesela.
diyet yapan arkadaşlarrr ne yediysek yazalımm mı.hem fikir olur birbirimize.
ben;
sabah:2 dilim çavdar,peynir,domates salatalık,yeşil çay..
öğle : 2,3 yemek kaşığı ıspanak yoğurt,birazda makarna yedim..
arada fındık,elma
akşama bilmiyorumm yemem heralde artık...

plates bende yapıcam ama şu lastiklerden bulamadım.birde topsuz olurmukii ya:97:

cnm akşama yemen lazım kalori miktarı çok az şuan ve böyle alıştırırsan vucudu sonrasında su içsen yarar benden söylemesi ilkecim.tavuk pişir yagsız baharatlı fırında.bak ben azıcık salça 1 kaşık yoğurt biraz köri karıştıp fırında pişiriyorum yanın da ayran yada yoğurt biraz da salata ohhhhh

doğru diyorsun cnm.hem yarınada kalırr.aynısını yapıyorum bende.yoğurt ve zeytinyağı süper oluyor.iştaha getirme beni ayşeeeeeeeeeeeeeeeeee

aysecim şimdi fark ettim 1 e kadar uyuyorsunuz ha maşallah
ben en son hamileyken uyumuştum o kadar
deliksiz uykuya hasretim vallaha inş. benim kızım da şu süt için kalkmayı bırakır sabah erken kalksın önemli değil gece süt için saat başı kalkmasın yeter bana...
bu arada resim atacaktın merakla bekliyorum unutma

hatunlar 34bedenide ne yapacaksınız
okadarda iyi degil bence
ne yedikleriimizi yazalım demişsiniz yazayım ama benden öyle örnek yiyecekler yok ben şimdi normalde yediklerimin yarısını yeme derdimdeyim
sabah
normalde dört tane felan yerdim bugün iki tane tost yedim normalimin yarısı
5-10 zeytin
üçbardak çayy
öğlen
1.5-2 bardak sıcak su
iki paket kraker
4-5 bardak sıcak su
akşam
2tabak patlıcan oturtma yanında beyaz ekmek tazesogan
gene 2bardak sıcak suu
yatana kadar sıcak su

çocuklar bir çiçek gibiler en ufak rahatsızlıklarda soluveriyorlar
kızım üşüttü demiştim sanırım şimdi iyicene artti gözleri ateşten kapanıyor yavrumun ateş düşürücü verdim şimdi düştü ve uyuya kaldı kuzum uyansın birde pedutus vereyim diyorummm
tavuk suyunada çaorba yaptım inşallah iyi olur
en kısa zamanda hayırlıaylan

evet malesef uyuyoruz bu durumdan hiç memnun değilim aslında, mert 11-12 de uyuyor gece bende 2-3 gibi uyuyorum. mert 9-10 gibi yatsa bende 12 gibi uyusam olur ama yatmıyor ki.

özel mesaj bölümünde resim ekleyemdim sen biliyorsan anlatsana, ben yapamadım.

geçmiş olsun canım. ateş insanı çok korkutuyor.
mert ateşlenince ben çok korkuyorum daha önceden havale durumumuz oldu aklıma gelip duruyor.
bizde doktora gittik grip ve ateşi vardı. agument antibiyotik peditus verdi.

kızlar bence yağı tamamen hayatınızdan çıkarmayın, diyette yağ yemesseniz vücut yağı kıtlık olarak algılarmış ve yağ yakmazmış, azda olsa yağ yenmeliymiş üstelik vücudun yağada mutlaka ihtiyacı varmış tıpkı tuz gibi.
bence, kızartmalar, sucuk, fast food ürünler, cipsler aburcuburlar kaldırılmalı. bunlar haricinde diğer tüm yemeklerden her zaman yiyeceğiniz gibi pişirip az yemek.
açken gözümüz doymuyor ve tabağımıza dolduruyoruz aslında yarısında karnımız doyuyor ve biz tabağa koyduğumuzu bitirmek için uğraşıyoruz.
sabiha paktuna yetişkinlerin doyması psikolojiktir diyor. bazıları morali bozukken daha çok yiyor mesela.

liseydeyken biraz kilom fazlaydı, netten bi yazı okudum.
yemek yerken kendinize sorun " gerçekten doydummu" diye. eğer hayır doymadım diyorsanız biraz daha yiyin ve sonra tekrar o soruyu sorun diyordu.
ben yaptım ve üniversitedeyken ideal kiloma kavuştum ve o gündür aynı kilodayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…