2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bbende feci girp oluyorum bana öneriniz varmı kızlar, emzirdiğim için ilaç alamıyorum.
ne önerirsiniz, viks falan işe yarar mı.

güaydın kızlar amma kaynatmışsınız söyle bir baktım ağırlıklı olarak diyet konuşulmuş
benim de boyum 170 kg 63 bende önce 55 sonra 52 olacağım yaza kadar inş. zaten diyet topiğindeyim hep.eliptik bis,klet aldım günde 40 dk yapıyorum demiştim harika bişey bacakları popoyu süper şekle sokuyo:78:
diyette protein alımına çok dikkat edin kızlar her gün mutlaka et,tavuk,balık vs birini yeme çalışın 1 öğünde.kahvaltı da yumurta yiyin gün aşırı bile olsa mutkala yiyin.yoğurt,süt ayran tüketin özellikle yemeklerin yanın da yoğurt ve ayran tüketmek çok yardımcı.protein alımı çok önemli yoksa kas dokusundan verirsiniz protein alırsanız yağ verirsiniz protein yakımına yardımcıdır çünkü.bir de sakın kalori miktarını çok aşağıya çekmeyin en az 1300 en fazla 1500 ü geçmeyin. eğer çok düşük kalorili diyet yaparsanız vucuduz düşük kaloriye alışır ve diyeti bıraktığınız an kg alırsınız yada ufak bir kaçamak yaptığınız da
sirkeli suyu ben pek tavsiye etmek midesi sağlam olanlara bişey diyemem ama yine de 15 gün yapıp 1 hafta ara verin böyle şeyler de form çayı içerken de aynı şekil de vücut alışkanlık yapması
spor çok önemli o olmadan olmaz vucut zayıflar ama gevser estetik durmaz

ben de diyetisyen gibi konuştum :76: ama umarım faydası olur

kızlar günaydın.ben de okuldayım şu an size bakayımd edim 2 dk ama oku oku bitmediniz maşallah.bi sürpriz olmadığı taktirde cesaretim yok henüz 2.çocuk için. anca kaza falan olursa o zaman başımın ,stünde yeri var tabi:))
herkesi bı dıyet telaşı almış maşallah.Ayşenin söylediği herşeye imzamı atarım.yazdıkları doğru.sabahları mutlaka bır haşlanmış yumurta yıyın.tok tutuor.hatta yanında bol maydonoz yıyın ödem attırıyor.öğlen et yedıysen akşam sebze yemeği yiyin ya da tam tersi.2 saatte bır nuhakkak ara öğün yapın.tercıhen dıyet bısk.meyve ve cevız bedem falan olsun ama 5 adet falan fazlası değil.
beyaz ekmeği hayatınızdan çıkarın kepekli ya da çavdarlı yiyin ve 1 dilim yiyin.
ben şu an bunları yapmıyorum dana gibi yıyorum:)) ama 21 kg verırken böyle bi listem vardı.
hadi gene uğrarım sonra öptüm sizi.
İLKEEEEEEE bu arada yağmur'a hastayım yaaaa ağla mı diyo küçük sayko:84::)))

sen o 21 kiloyu verdin yaa helal sana.bende şu 10 kilomu versemm ne güzel olurum yaa...
kızım bunlar adamı deli eder.dünnn imdat diye bağıracaktım artık.mutfaktaki 3.çekmeceye çıkmışşş şarkı söylüyor
in dedim kızdımmm geldi bitane yapıştırdıı ağlaaaa ağlaaaaa diyooo deliiii

günaydın tünaydınnn kızlar..hava misssss..
anladımki yağmurla ewde durmak kalbe zarar.o yüzden dışarı çıkıcam.parka falan götürcem zıpzıplar var zıplasın atsın bütün enerjisini ewe bişey kalmasınn.
buarada diyet yapan arkadaşlarr gelin birbirimize destek olalım kurtulalım şu kilolalrdan

Ay tam çılgın yaaa cimcimem benim.ben de ablamı aradım derin'i parka götürüyomuş.ohh ne guzel al kızını çık valla ben de çok özlüyorum mimiğimi işteyken.
kızım var ya yersen alıyosun.benım de acayip bi şekılde ıştahım açık son günlerde Allah sonumu hayr etsin

sende haftasonu götürürsünnn annesiii..
yemiyorum kızım ya dikkat ediyorum ama hemen gitmiyo işte.
ee sende artık 2 çocuklu kervanına katıl artık.bekliyoruz sendende bi atak...

çok güldüm yağmura cadı
ben varım ilkecim ben de 21 kg aldım 18 kg verdim doğumdan sonra 6 için de ama özel bişey yapmadım o zaman kendiliğinden gitti sayılır habire yiyordum çünkü emzirme sayesin de gitti
şimdi de en az bir 8 kg daha vermek istiyorum çıbuk kraker gibi olmak istiyorum yine

ya ben emzirme döneminde çok aldım.zaten hamileyken 10 kilo almıştım.doumdan hemen sonra gitti.ama emziririken çok yedim heralde...:44:
şimdi 70 olsam süperrrrr olacakkkk

ya ben emzirme döneminde çok aldım.zaten hamileyken 10 kilo almıştım.doumdan hemen sonra gitti.ama emziririken çok yedim heralde...:44:
şimdi 70 olsam süperrrrr olacakkkk
ben 52 ye kadar düşmek istiyorum 34-36 beden arası
şimdi 38 bedenim dar kalıplar da 40

Son düzenleme:
kullanmadım hiç ama söylemen iyi oldu, ablama öneririm.
benim doktorum sezeryan sonrasındada korse kullandırtmadı, sezeryande göbek kalır dediler ama kalmadı, ablam aldı korse ama kullanamıyor daralıyorum dyor.

canım benim iki dogumumda sezeryan oldum :94:ama kırkım çıktıkltan yaklaşık 2-2.5ay sonra taktım ozaman bişiy olmuyor
maşşallah sana benim göbüşüm çok kaldı ne yapcam bilmiyorum sporda yapsam gitmiyor itcek gibide durmuyorr
bu çok güzel söyle canım alsınn

bbende feci girp oluyorum bana öneriniz varmı kızlar, emzirdiğim için ilaç alamıyorum.
ne önerirsiniz, viks falan işe yarar mı.

canım geömiş olsun
viks da kullana bilirsin minosette çok güzel iyi gelir
bana doktor haileyken vermişti kulak iltihabı oldugumda ozaman bir alıştım şimdi gene rahatsız olsam hiçbişiy almadan önce onu kullanırım

bende varım kurtulalım şu fazlalıklardannn

canım ya sende zayıfmışsın
benim olmak istedigim bedenler valla hiç ugraşmayın kilo verecem diyeeeeeee
ohh ne güzelll
evt kg normal ama zayıf olmak incecik olmak başka
incecik olayım ki her ne kadar şuan hazır olmasam 2.çoçukta kg problemim olmasın doğumdan sonra da incecik kalayım istiyorum

evt kg normal ama zayıf olmak incecik olmak başka
incecik olayım ki her ne kadar şuan hazır olmasam 2.çoçukta kg problemim olmasın doğumdan sonra da incecik kalayım istiyorum

tabiki her bayanın fazlalıklarından kurtulup sonrada inceceik kalabilmek istegi
tabii fazla mal göz çıkarmaz ozaman devam canım
ikinci bebişe hazırlık heee eee kolay gelsinnn

merhaba kızlarrr
yazamadım cok yogundum bugun yaaa
herkese hayırlı cumalar
masallah cokk konusmussunuz alıntı yapamıyorum

ah ahhh hep kılolar hep kılolar yaz gedımı off...
hayatımda ılk defa dıyet yapıyorum yaaa
zor geldı vallah
neyse kızlar bende alayım su elıptık bısıkletten bakaıyım bı ıse yarar ıns.
kızlarr dun gece kuzum 8de yattı ve sabah 7de kalkttı ılk kezzzzzz ınananmadımmm
devamlı nefesını dınleyıp durdum yaaa
aman masaaalh dıyeyeım vallahh

operım hepınızıııı
kendınıze ve bebıslsere ıyı bakınnn

merhaba kızlar herkes sporda diyette cok özendim valla bende 1.65 boy 58 kiloyum iddare ediyo iste. Ama 55 olup bide su sezeryan göbisinden kurtulsam. Öyle duruyo orda korse kullanıyorm napıym keske spor yapabilsem ya mekik cekebilsem ama nerde 2 cocuktan fırsat oluyomu netede cepten giriyorm pc olsa mümkün degil yani

bu arada sabah yiğit gözleri capakla uyandı gözlerini acamıodu yavrum üsüdümü mikropmu kaptı anlamadım ya cayla sildm ama doktora gitsemmi bilemedim hastalık bitmiyo biri bitiyo arkadan öbürü baslıyo

merhaba kızlar herkes sporda diyette cok özendim valla bende 1.65 boy 58 kiloyum iddare ediyo iste. Ama 55 olup bide su sezeryan göbisinden kurtulsam. Öyle duruyo orda korse kullanıyorm napıym keske spor yapabilsem ya mekik cekebilsem ama nerde 2 cocuktan fırsat oluyomu netede cepten giriyorm pc olsa mümkün degil yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…