2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar fikrinize ihtiyacım var bu cantayı hafta sonu aldım bi heves. Eve geldm kararsız kaldm adam degistirirz dedi napsam sizce pek cocuklu kadın cantası degil sanki ama bavul gibi cantalardanda usandm artık
güzel cnm ama, bana göre bu bile büyük ben tercih etmezdim ben daha hareketli zımbalı bol fermuarlı vs. gibi farklı çantalar seviyorum tabi senin zevkin içine sindiyse kullan cnm.
ben de bıkmıştım koca koca çanta taşımaktan şimdi takmıyorum büyük çanta kızıma bebekli peluş çanta aldım içine 2 bez koyuyorum bide suluğunu ıslak mendil de benim çantam paylaştırdım böyle

Geçmişi alıntılamaya fırsatım olmadı, iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

selam kızlar fikrinize ihtiyacım var bu cantayı hafta sonu aldım bi heves. Eve geldm kararsız kaldm adam degistirirz dedi napsam sizce pek cocuklu kadın cantası degil sanki ama bavul gibi cantalardanda usandm artık

canım çanta hiç fena degil güzel
bıktık ko çantalardan ama mecburuz heleki senle ben sen de bendensin iki çocukluyuz mecbur devam aynı düzene
güle güle kullan bu arada canım seninkilerin yaş farkı nekadardı çaocukların

sagol aysecim, 2 cocuk olunca hangi birine nereye koyayım sasırdm resimde büyük durduguna bakma kücük aslında artık yanına spor bebek cantamızıda alıcaz bu dekor olcak

kader arkadasıyız demek adım nermin ya senin? Benimkiler büyügü 08.03.2008 kùcùgùmde 15.06.2009 düsün yani topu topu 15 ay. Çok az bi fark seninkilerin arası ne kada?. Benim biraz erken oldu ama iyiki olmuş sonra dahada zor olurdu heralde

hatunlar kaynatmışsınız gene
ama çogunuz ikinci çocuktan korktunu yazmış
bence bu korku yesiz
benim oglum oldgunda kızım 18 aylık yani 1.5 yaşındaydı çok zorlandım
çünki kızım yemek yemeyen ve [hala öyle]uykuyu sevmeyen çok fazla hareketli ve karoştırıcı sürekli peşinden koşturmak gerekn bir çocuk
ikinci bebişim bizi sürpriz oldu kzım gerçekten küçüktü
ama şimdi iyiki olmuş iyiki dogmuş diyorum
insan herşeye elıştıgı gibi bunada alışıyor o hareketli çocugun ardında koşturuyorsun bebegede bakıyorsun Allah yardım ediyor
kızım başlarda çok kıskandı kardeşini vurup durdu arada ama şimdi oyuncakları olsun çukulatasını olsun alıyor kardeşinin eline vermeye çalışıyor paylaşmak istiyor
kışın bebeşim ufak diye dışarı çıkmadıgımız zamanlar bir bebek için degil iki bebek için çıkmaamış oluyor alat almayı mama yapmayı bırakmadan öteki içinde devam ediyorrsun
herkese ara vermeden içinci çocugu tavsiye ederim
mmm

evet öyleyiz sanırım canım adım kübra nermincim
maşallah Allah bagışlasın canım
aynenöm bizimkilerin arasındada 18 ay var bizimkiler biraz degil bayagı erekn oldular
ama bende iyiyki olmuş diyorum
gerçekten ard arda zor ama bu hayatta zor olmadan hiçbişiy yok

Allah hepimize kolalık versin evletlarımızı hayırlı ve ömürlü etsin cümlemizin

aynen katılıyorum sana, hemen hemen aynı seylerı yasiyoruzdur muhakkak

nermincim iki oglun var yannış anlamadıysam
ikiside bezden kurtuldularmı canım
ikiside oglan olunca büyüğünün kıyafetleriyle küçügünüde büyütmüşsündür ne güzell

aynen katılıyorum sana, hemen hemen aynı seylerı yasiyoruzdur muhakkak

nermincim iki oglun var yannış anlamadıysam
ikiside bezden kurtuldularmı canım
ikiside oglan olunca büyüğünün kıyafetleriyle küçügünüde büyütmüşsündür ne güzell

keske 2side bırakabilse ama malesef hayatım sadece büyügü(halil) ama onada gec kaldım 6 ay oldu bırakalı ve cok zor oldu cünkü kardesini örnek gösterdi o yapmıyo banada bez tak vs. Ama simdi cok sükür atlattık söylede güzel bi durum oldu kücügüm(yiğit) suan abisine cok ôzeniyo onun tuvaletine oturup cisim kakam falan diyo belki onu daha erken bıraktırırım insallah

olsun canım geç meç bıraktırmışsın ya ikisi üst üstte olunca ne yapcan
bende bu yazın kzı bıraktırmak istiyorum bakalım ne yapacagız yazında abimin düğünü var düğünden sonra niyetim Allahtan bir mani çıkmazsa inşallah

:19benim yaramaz şimdi leptapın fişini aldı kardeşine vermeye çalışıyorrr aynı zamandada
benim elimden leptapı alamaya çalışıyor cadı

insallah canım Allah sanada banada kolaylık versin ismini yazmadın unuttunmu yazmak ıstemedinmi öyleyse bile haklısın arkadasım netteyiz sonucta

insallah canım Allah sanada banada kolaylık versin ismini yazmadın unuttunmu yazmak ıstemedinmi öyleyse bile haklısın arkadasım netteyiz sonucta

kendi ismimi soruyorsun canım yazmıştım ama cadıda aynı zamanda biryerlere basıyor
belki o mesaj gitmemiştir
ismim kübra
çocukların ismini soruyorsan
kızımın
ümmü gülsüm
oglumun
osman salih

rabbim isimleriyle yasatsın hepimizin evladını. seni tanıdıgıma sevındm arkadasım simdi cıkmam lazım benim canavarların aksam yemek saati sonra görüşürüz

rabbim isimleriyle yasatsın hepimizin evladını. seni tanıdıgıma sevındm arkadasım simdi cıkmam lazım benim canavarların aksam yemek saati sonra görüşürüz

amin cümlemizinkini canım
bende sevindim
cadıda rahat vermiyor bende4 kaçıyorum

slm ayşecim.. Ya yaş farkı bazı hallerde iyi.. Benim büyük 13 yaşında.. Sekizi bitrcek bu yıl.. Aslında kıskanma açısından tabki iyi.. öyle bieşy olmıyoryaş farkı çok oluna.. Zaten ben o istedi diye yaptım rabbimde verdi şükürler olsun..iyi yanıda var kötü yanıda tabi az yaş farkınında...anne açısından iksii bir büyür çıkar igder diye dedim az fark olunca tam rahatlığa alışmadan:))yoksa ben böyle daha memnunum.. Gerkli zamanlarda ablasına bırakıp gidebilyiorum dışarda az işim olunca falan güvenebiliyorum o açıdan böyle güzel:)ama işte sil baştan başlamkda yorucu yıpratıcı..

sagol canım unutulmamak ne güzel
çok şükür 4aylık oldu
sorma hem çok hızlı geçiyor anlamıyorsun yaşadıklarını yaşarken dönüp arkana baktıgında fark ediyorsun geçan zamanı
çalışmayan anne için ikinci erken olması bence güzel.. Ilerde rahat edersin:)unutmadım valla. Dedim ya aklıma geldin bir baktım yazmışsın:))

slm suicim haıtlradımmaşh sende demek ikinciyavrnudoğrudun.. Tebrik ederim gözünaydın oslun güle güle sağlıklabüyüt canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…