2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

FİLİZCİM aLLAH KAVUŞTURSUN CANIM YA ÇOK ZORDURÇOK TAM ANA KUZUS ZAMNINDALAR HENÜZ.. KIYAMAM SİZE

arkadaşım 2. yi doğurdu büyük kızı 4 yaşında, bebeği uyuturken 4 yaşındaki kızı anne süt diyormuş, tamam kardeşini uyutayım getircem diyormuş inadına ağlıyormuş.
diğer arkadaşım ilk çocuğu 7 yaşında bebeği uyutuken battaniyeyi getir dediğinde getiriyormuş, annesi balkon yıkarken bebek ağlayınca büyük olan çocuk haber veriyormuş, ama diğer arkadaş 2 çocuğu yalnız bırakamıyor 4 yaşındaki kıskançlıktan zarar verir diye, bazen oturup ağlıyorum çaresizlikten diyor.

mert zorlu bir çocuk ben sağlıklı iken bile beni delirtmeye yetiyor birde hamilelğim zorlu geçiyor hepden tımarhanelik olurum diye kormuyor değilim canım.
kazayla falan kalsam iyi our aslında yoksa bende o cesare yok.
senin büyük kız kaç yaşında.

bugün aklıma geldin canım.. Gözünaydın maşh ya demek ikinci melekde 4 aylık oldu bile.. Zaman su gibi ya.. çok sevindim senin adına:)

sagol canım unutulmamak ne güzel
çok şükür 4aylık oldu
sorma hem çok hızlı geçiyor anlamıyorsun yaşadıklarını yaşarken dönüp arkana baktıgında fark ediyorsun geçan zamanı

ayşecim o çoçuğun biraz karakteriyle alakalı kıskanan 7 yaşında da 10 yaşında da kıskanır.
önemli olan o kıskançlığı en aza indirmek yani yine en büyük görev anneye düşüyor büyük çoçuğa her zaman yanında olduğunu kardeşi doğduğu için onu sevmekten vazgeçmediğini anlatabilmesi lazım.
o zaman sorun kalmıyo.mesala benim kızım da kıskanç babasından kıskanıyo sarıldığımızı görsün ağlıyodu bende hadi kzım sen de gel diyorum üçümüz sarılıyoruz ondan sonra bir daha ağlamıyo
2. çoçuğu ben de düşünemiyorum.eşim istemiyor zaten,bana da çok zor geliyo 2 küçük çoçuk fikri
ceylin büyüdüğü zaman da zor olacak ilk bebek gibi olacak rahata alışmışken.ceylin büyüyünce olsa onun okulu başlayacak dersleri falan çok zor ya hiç bir kararım yok bu konu da

günaydın kızlar tam benlik bi muhabbet varmış kacırmısım. Peşpeşe dogurmus biri olarak her ne kadar zor olsada arayı cok acmamak lazım sonra gercekten rahata alısınca zor gelir. Benim 3.5 yasında ve 21 aylık 2 oglum var dialogları süper. Halil kardesini hic kıskanmadı yigit dogdugunda kıskanclık diye bi duyguyu bilmiyodu cünkü. O yüzden onu kolayca benimsedi bi problem yaşamadm tabi her çocuk farklıdır ama yası kücük olunca daha kolaylasıyo.

merhaba kızlar
off ısler sımdı bıttı anca gelebıldım buralara
canım esım gec gelıyor benden sonra o gelınceye kadar yemekler pısmıs oluyor zaten..
ama yok ya oyle cok hamarat degılım ama mutfakta zaman gecırmeyı sevıyorum hıc usenmem yanı.. gecenın koru kemalpasa tatlısı pısırdıgımı bılırım vallah
tatlı için heer saat hazırım yanı hıc farketmez...

canım baklayı bılmıyordum yaa doktoroda sormustumm azıcık yıyebılır demıstı
zaten cok yemedı kuzum pek begenmedı galıbaaa
bı daha yedırmem kı zaten zaten bıraz evhamlıyım ben daha oyle kucuk yıyecek vermıyorum bogazına kacar dıye
bakıyorum sıtede bı kadım var kızlarımız aynı yastalar o masaalah cevız fındık falan verıyo ben daha veremedım ya korkuyorum cokkk bogazına kacar dıye allah korusun...

kızlar bencede eger ıkıncı cocuk ıstıyorsanız fazla arayı acmayın sankı ben cok yapmısımda konusuyorum bak bak
kuzenımın var kızları ohh ıkısıde arkadas gıbı 2 yas var aralarında..

ben dusunmuyorum suan hele hıccc...
zaten ıkıncı dogumum daha rıslkı olur saglık problemlerımden dolayı kızalr.. ılk dogumda 2 gece yogun bakımda kaldıysam artık 2. sını bılemıyorumm kızlar... aman bı tane yeter bu devırde ben ona bı yeteyım artık ıkıncısını dusunurummm...
uzun yazdım kusura bakmayın hepınızı ve bebıslerınızı operım kızlar..

ıslerım var yıne gelırım ıns..

merhaba kızlar
aman 2 gün girmedim oku oku bitmedi iyi kaynatmışsınız
filizcim allah kavuştursun
nora seninle gerçekten çok benziyoruzhem panikliğimiz hem de ben de tatlıya dayanamam gece hiç bişey bulamadım girer helva yaparım.işte o kadr özenirim yemeyen çocuğum oldu hepsi çöpe gidiyo bakıcı da kızıyo çok yapıyosun diye napıyım

geçen geldik bursaya inan aklıma geldin keşke karşılaşsak biyerde diye düşündüm.emelcim ne taktikler deniyoruz ama bizimki cadı hiçbişeye kanmıyo ve eliyle vurdurduğu gibi her yer batıyo

ayşecim bence de kardeş inanı sosyalleştirir. komşumuz var ikizleri var ama daha kolay büyütüyo kadın inanın bizimki daha zor bi çocuk onlar kendi kendilerini oyalıyor çok güzel

ay bu arada ayşeceylin saç rengimiz aynı benim de aynı seninki gibi oldu.ama ben evde kendim yaptım kuaföre gitsem tutturamazdı.gerçi isteyerek olmadı tesadüfen çıktı bu renk.önce koleston açıcıyla açtım turuncu gibi oldu üstüne çikolata kahve boyadım bu renk çıktı

Merhaba, beni bazılarınız hatırlar çoğunuz hatırlamaz gerçi, Haziran 2009 doğumlu br oğlum var, 26 günlük de bir bebeğimiz var şimdi, 2. çocuğu düşünenlere ara açmamalarını tavsiye ederim ben de. Büyüdükleri zaman cesaret hiç kalmıyor gibi geliyor.

aa sui hoşgeldin ben hatırlıyorum topiğin ilk müdavimledirndendin kayboldun gelsene tekrar

canımver bişey olmaz fındık cevz yesin alışsın dişlerinin çoğu çıktı artık ceylin maşalah yiyor tek tek de yemez dolduruyor ağzına bişey olmaz korka alışsın bence

he he yanlış msjını alıntılamışım neyse çok sevdim ben de bu rendi benimki tam siyahtı acıcıdan sonra kalmıştı aralar da biraz o yüzden kuaföre gittim evde düzeltemem diye cnm çok sevdim bu rengi ama

ben de hatırlıyorum cnm maşallah haziran anneleri hızlı çıktı binnurun da oğlu oldu naren de hamiş 6 aylık kadar oldu temmuz da doğumu.biz tembeliz sanırım

canım benım kızımda tatlıyla hıccc arası yok vallah ah bırde yese neler yaparım ama neyse
evet canım anlattıgın kadarıyla benzıyoruz canımmm
ya sız bu resımlerınızı nerden goruyorsunuz kızlar bırbırınızı ben anlamadım yaww
sımdı bı arkadastan bı tarıf aldım denemek lazım ama bana agır gıbı geldı

halleylı tatlı
10lu paketlerden alıyorsun kırıyormussun ıcıne cıkolata sos yapıp dokuyormussun uzerınede dondurmaaaaa allahım dondurmaya su canımı verebılırımmm

ama agır gıbı geldı bana bakıcaz artık kızlar
bıde krem karamellı bı kek tarıfım var hımmmm bayılıyorummm ona...

ALLAH bağışlasın canım

cnm resim profilim de albüm de ama arkadaşlar görüyor sadece
halley pastayı söyle yapıyorum ben 10 lu halleyi kare kare kesiyorum 2 paket kremsantiyle karıştıyorum üzerine çikolata sos kalıba döküp dolapta 1 gün bekletiyorum süper oluyo ama tam bir kalori deposu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…