2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aynen canım bende 17.45 olmasını bekliyom
iyi canım oğlumu özlemek dışında iyiyim

az kaldı canım ya allah bırdaha ayırmasın sızı
hem bak kotu bısey ıcın degıl cok sukur o ıyı olsun dıye gonderdın onu
keyfı yerındedır ıns. oglunun canımmm

noracım nicklerimizin üzrine tıklarsan profil bilgileri falan var ordan giriyosun ama benim resmim yok
bahsettiğin tatlı bence de çok ağır ve tatlı olur istersen değişik tatlı tarifi verebilirim arada
ayşecim naren de mi hamile ne güzel ama binnuru hatırlayamadım

hımm resım olayını anladım canım saoll

senın tarıfte guzelmıs bak ama tam diyetlik yanı bu tatlııı desene

saol canım anladım
vallah ıyı olur tarıfler falan

az kaldı canım ya allah bırdaha ayırmasın sızı
hem bak kotu bısey ıcın degıl cok sukur o ıyı olsun dıye gonderdın onu
keyfı yerındedır ıns. oglunun canımmm
öyle canım sağolsın
hımm resım olayını anladım canım saoll

senın tarıfte guzelmıs bak ama tam diyetlik yanı bu tatlııı desene

ellerinize sağlık kızlar

noracım ver tabi yiyorsa geçen bizimki patlamış mısırı çok sever yerken boğazına kaçtı kabuğu nefes alamadı ödüm patladı allahtan eşim vardı ama mecburen yiycekler bişey olmaz

evet cnm oğluşu olacak onunda
binnur ocean girl cnm

noracım ver tabi yiyorsa geçen bizimki patlamış mısırı çok sever yerken boğazına kaçtı kabuğu nefes alamadı ödüm patladı allahtan eşim vardı ama mecburen yiycekler bişey olmaz

ay allah korusun yaaa
benımııde oyle olmustu ıste mısır yerken ben bı daha vermedım ıste korktum yaa
alısmaları lazım ama benım gıbı anneyle zor bırazz

kızlar ben artık cıkıyorum
herkese ıyı aksamlar
sızı ve bebıslerınızı cok cok opuyorummm

selam kızlar fikrinize ihtiyacım var bu cantayı hafta sonu aldım bi heves. Eve geldm kararsız kaldm adam degistirirz dedi napsam sizce pek cocuklu kadın cantası degil sanki ama bavul gibi cantalardanda usandm artık

bu arada kızlar ben cıkıyorm cocuklar uyandı ne zaman gelirseniz yorum yazın bekliorm ben gecmise bakarım görüsürz

selam kızlar fikrinize ihtiyacım var bu cantayı hafta sonu aldım bi heves. Eve geldm kararsız kaldm adam degistirirz dedi napsam sizce pek cocuklu kadın cantası degil sanki ama bavul gibi cantalardanda usandm artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…