2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhabaaaaa
vallah dun gece hıcc uyuyamayarak ıse geldım kuzum hasta oksurdu durdu butun gece offff.. surupta ıcmez fıtıl attım bende doktorlar pek kullanmayın dıyolar ama ne yapayım surupta ıcmıyooo off ıns. atesı falan cıkmaz yaaa bugun.. gecen gun kuzenlerle gorustuk bı cocuk hastaydı ondan gectı galıba off.... o oyle hasta olunca ıcım gıdıyoo sabahta gıttıgımı duydu annemmmmm dıye aglıyo aglayarak cıktım evden ama mecburum kızlar... cok kotu oldum yaa:KK14::KK14::KK14:

sagol canı merak ettigin için eedeyim 3aydır diyeteyim spor filan işte canım öyl e pekde koaly olmuyo valla
11 kilo ne güzel canım, darısı başıma artık

herkese merhabaaaaa
vallah dun gece hıcc uyuyamayarak ıse geldım kuzum hasta oksurdu durdu butun gece offff.. surupta ıcmez fıtıl attım bende doktorlar pek kullanmayın dıyolar ama ne yapayım surupta ıcmıyooo off ıns. atesı falan cıkmaz yaaa bugun.. gecen gun kuzenlerle gorustuk bı cocuk hastaydı ondan gectı galıba off.... o oyle hasta olunca ıcım gıdıyoo sabahta gıttıgımı duydu annemmmmm dıye aglıyo aglayarak cıktım evden ama mecburum kızlar... cok kotu oldum yaa:KK14::KK14::KK14:
geçmiş olsun canım, kıyamam Allah şifa versin

senı cok ıyı anlıyorum arkadasım bende 15 kılo verdım 5 kılom kaldı kısmetse bı versem rahatlayacam ıns...
süper canım, birde ben zayıflasam ama şu anda bile puding yiyorum nasıl zasıayıflıcaksam :KK43:(
ayşecim sende astımmışsın galiba geçmiş olsun
bıldırcın yumurtası çok iyi geliyor astıma nefes darlığına
bende iş ilanlarına bakıcam kayra uyurken , hiç çalışmak istemiyorum yavrumu bırakmak istemiyorum ama çok sıkıştık maddi açıdan eşim bişey belli etmemeye çalışıyor ama depresyona girdi iyice
Allah yardımcımız olsun

11 kilo ne güzel canım, darısı başıma artık

geçmiş olsun canım, kıyamam Allah şifa versin

süper canım, birde ben zayıflasam ama şu anda bile puding yiyorum nasıl zasıayıflıcaksam :KK43:(
ayşecim sende astımmışsın galiba geçmiş olsun
bıldırcın yumurtası çok iyi geliyor astıma nefes darlığına
bende iş ilanlarına bakıcam kayra uyurken , hiç çalışmak istemiyorum yavrumu bırakmak istemiyorum ama çok sıkıştık maddi açıdan eşim bişey belli etmemeye çalışıyor ama depresyona girdi iyice
Allah yardımcımız olsun

saol canım ya konustum sımdı annemle cıkmamıs atesı cok sukur..
canım uzme kendını hallolur hersey allah yardımcın olsun canım bulursun umarım kendıne gore bır ıs allahın ıznıyle..
kılo konusuna gelınce hayatımda hıc olmadıgım kadar sısmanladıgım donemde bırının lafı bana cok dokunmustu... mıladım oldu o laf benım ama ıyıde oldu o ayrı tabı... uzulme canım verırsın ama o elındekı pudıngı yeme hepsını bence... dıyetısyenım bana yemek yemeden once kokla dıyoo.. ılk basta amma saf bu kadın koklayaıp ne yapacam dıyodum ama ınan cıkolatayı once kokluyorum sonra daha az yıyorum ınan ıse yaradı yanııı :KK9:

sagolun kızlar diikaet edince oluyo işte inşşlah sizde varırsınız istediginiz kiloya okadar almışımki ver ver bitmiyo
hasta olanlara geçmişolsun melisde hasta çok öksürüyo bişeyyemiyo ilaçda kullandık ama geçmediolmadı başka doktora eletecem az,leeltrim belki çocuk hastanesine tek gidemiyom eşi,molmada n uzak çünkü

kızlar selam, balık yediriyor musunuz? Ben çok yedirmek istiyorum ama karadenize zehirli akıt var demişlerdi bi ara.

kızlar sağolun ama nebilim içime kurt düştü işte. Ama siz yediriyorsanız bende bu akşam alayım balık da yesin kuzucuk.

kızlar sağolun ama nebilim içime kurt düştü işte. Ama siz yediriyorsanız bende bu akşam alayım balık da yesin kuzucuk.

al tabı canım ohhh kuzucunda yesınnn buyusunnnn :KK9:
bende alayım aksama yemegımde yokkkk ohh pısırtırım bıde ne guzel olur evde kokmaz ortalık batmazzx :KK9::KK9::KK9:

buarada kızlar kızım daha ıyıymıs ya cok sukur gecmıs olsun dıyenlerede cok cok tesekkurler :KK54:

geçmiş olsun kızın hastaymış nora. Benim oğlumda geçen hafta öyleydi kurtuldu şükür. nasıl kızarttırıyorsun canım temiz yapıyorlar mı bende öle yaptırtım olmazsa hiç uğraşmım

geçmiş olsun kızın hastaymış nora. Benim oğlumda geçen hafta öyleydi kurtuldu şükür. nasıl kızarttırıyorsun canım temiz yapıyorlar mı bende öle yaptırtım olmazsa hiç uğraşmım

saol canım ya gectı cok sukur ama ben uykusuz kaldıgımla kaldım ya neyse bunada cok sukur allah baska dert vermesın amınnnn
canım benım burda bı balıkcı var hımmm hem temız hemde uygun kılo basına kızartıyo canım e tabı bızde 2 kılo alıyoruz balıgı hem ayıklıyo hem ıster ızgara ıster kızartma ne ıstersen oyle yapıyo kılosu 2,5 tl ye pısırıyo vallah yanına salata bıle yapıyoooo ama ben daha hıc yaptırmadım salatamıda evde yapayım barııı :KK9::KK9:

saol canım ya gectı cok sukur ama ben uykusuz kaldıgımla kaldım ya neyse bunada cok sukur allah baska dert vermesın amınnnn
canım benım burda bı balıkcı var hımmm hem temız hemde uygun kılo basına kızartıyo canım e tabı bızde 2 kılo alıyoruz balıgı hem ayıklıyo hem ıster ızgara ıster kızartma ne ıstersen oyle yapıyo kılosu 2,5 tl ye pısırıyo vallah yanına salata bıle yapıyoooo ama ben daha hıc yaptırmadım salatamıda evde yapayım barııı :KK9::KK9:

ohhh iyiymiş afiyet olsun demek kalıyo bize sadece

afiyet olsun canım bide bulaşıkları yıkamaya eve gelse tam olacak desene :) Bizim burda öle biyer olmadığına göre ben kızarttırım napim. Sen İstanbuldasın dimi semt neresi canım.

afiyet olsun canım bide bulaşıkları yıkamaya eve gelse tam olacak desene :) Bizim burda öle biyer olmadığına göre ben kızarttırım napim. Sen İstanbuldasın dimi semt neresi canım.

vallah ne guzel olurrr :KK9::KK9::KK9:
canım evet ist. üsküdar canımm :KK9:

X