2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar,
misafirlerim vardı ,yatılı giremedim. bol bol gezdik onlarla. merte de iyi geldi alıştı kalabalığa.
dün mert ilk defa 8,30 da yattı onunla birlikte bende yattım sabah 11 e kadar uyumuşuz. :KK37:
uykumu aldığım zaman çok iyi oluyorum ama 7 saat falan uyusam çok sinirli tahammülsüz ve gergin oluyorum.
sosyete pazarına gittim bugün, babası baktı ama beni göremeyince ağlamış hep telefon etti durdu eşim, ağzımın tadıyla gezemedim.

ohh masallah arkadasım mert'e :nazar::nazar::nazar: ne guzel bende severım yatılı mısafırı gece muhabbetlerı cok guzel olur kahveler ıcılırrr ohhh abur cuburlara yenır falan :KK9:
sosyete pazarı nerde ben bılmıyorum ıst. damı? ayy benım cadı da oyle hemen aglarr arkamdannn ama senın adına sevındım arkadasım ne guzel gezmıssın az da olsaa :KK9:

arkadaslar coookkk acıktım ben bugun yaaaa... kulagımın agrısından dogru duzgun yemekte yıyemedım off... neyseee ben artık cıkıyorum herkese ıyı aksamlarrr
:KK16:

selam kızlar..
yağmuru uyutuum geldim.sabahtan beri durmayan bi yağmur var.sanki gök delindi.dışarı çıkıcaktık ama çok yağdı kaldık ewde.geçmiş olsun diyen arkadaaşlarıma tşk.şimdilk grip olmadım.hafif boğaz ağrım war.okdr.aman olmayayım ya..

yaş 23, arkadaşım bende düşünüyorum oyun grubunu.bi arkadaşım açtı burda özel anaokulu.ona sorup gidicez bizde haftada 2 gün sanırım.

ayşe sanada değişiklik olmuştur.ne aldın sosyete pazarından:82:

merhaba kızlar
nora geçmiş olsun
oyun grubu güzel olurdu ama ben çalıştığım için götüremem
benim de akşam 5.30 a kadar aralıksız 10 saat dersim vardı çok yoruldum zor attım kendimi eve

ohh masallah arkadasım mert'e :nazar::nazar::nazar: ne guzel bende severım yatılı mısafırı gece muhabbetlerı cok guzel olur kahveler ıcılırrr ohhh abur cuburlara yenır falan :KK9:
sosyete pazarı nerde ben bılmıyorum ıst. damı? ayy benım cadı da oyle hemen aglarr arkamdannn ama senın adına sevındım arkadasım ne guzel gezmıssın az da olsaa :KK9:

evet canım sabahlara kadar sohbet ettik güeldi ama misafirimizin birinin yüzüğü kayboldu canımız sıkıldı. masanın üzerine koymuş sonra yok olmuş. halamızın kızının arkadaşı gelmişti acaba mı diyoruz ama bilemiyoruz tabiii.
konyada sosyete pazarı ama istanbulda kadıköyde vardı bir zamanlar şimdi ne oldu bilmiyorum. hala varsa git bence, çok ilginç şeyler var, heryerde bulunmuyor, a dan z ye herşey tek pazarda.

selam kızlar..
yağmuru uyutuum geldim.sabahtan beri durmayan bi yağmur var.sanki gök delindi.dışarı çıkıcaktık ama çok yağdı kaldık ewde.geçmiş olsun diyen arkadaaşlarıma tşk.şimdilk grip olmadım.hafif boğaz ağrım war.okdr.aman olmayayım ya..

yaş 23, arkadaşım bende düşünüyorum oyun grubunu.bi arkadaşım açtı burda özel anaokulu.ona sorup gidicez bizde haftada 2 gün sanırım.

ayşe sanada değişiklik olmuştur.ne aldın sosyete pazarından:82:

biraz mutfak eşyası, duvar yapıştırmalarından, eşime eşofman, bana evde giymeye eşofman vs...

oyun grubu nasıl oluyor ki, konyada varmıdır acaba. bende çok sıkılıyorum haftada 1-2 gün gitsek süper olur.

biraz mutfak eşyası, duvar yapıştırmalarından, eşime eşofman, bana evde giymeye eşofman vs...

oyun grubu nasıl oluyor ki, konyada varmıdır acaba. bende çok sıkılıyorum haftada 1-2 gün gitsek süper olur.

ohh ne güzel güle güle kullanın.
oyun grubu çocuklar için eğlenceli oluyor.çoğu arkadaşımdan duydum.çocuklarla birlikte gidiyosun çocuklar orda birsürü aktivitede bulunuyor.sende başında duruyosun.

günaydın filizcim.herkese günaydın.
yine kalktık yine kahvaltı yine uyku.
pazara gidicem ama yağmur yağıyor.bıktım artık hergün ne pişirsem die.yağmurda dün değişik bi çorba yaptım sewdi.kabaklı havuçlu pirinçli.hergün ne yapsam die düşünmekten bıktım walla.
bakalım yağmur durursa gidicem.görüşürüz kızlar...

herkese gunaydınnnn
gecmıs olsun dıyenlere cok tesekkurler arkadaslar kulak agrım gectı cok sukur :KK9:
sabah erkenden ayaklandım yemeklerımı yaptım ıspanak, fırın makarna ve yıldız sehrıye corbası tavuk suyuna :KK9:
beyza hanım aksam hemen uyuduuuu ohh bende oyle bır gecer zamankıyı ızledımmm off ıcım daraldı ama olsun guzeldı dun gece :KK9:
burda cok kotu yagmur yagıyooo hıc durmadı hava berbat tamm evde yatmalık uyumalık bır hava var

leoo arkadasım hergun ne pısıreyım fıkrı benıde cok gerıyor ama yınede yapıyoruz bıseylerr
umarım guzel bır gun gecırırrsınızzz :KK9:

tekrardan merhaba herkeseee
ama kımse yokkkk neyse bende bıraz takılayım buralarda yıne gelırım atrtıkkkk :KK9:

merhaba kızlar bugün öğleden sonra evdeydim buraya baktım hatta yazdım sandım ama yazmamışım bizim cadı şaşırttı iyice hiç rahat vermiyo ay bugün evdeyim daha çok yoruldum çok huysuz ya valla kafayı yiycektim sonunda bağırdım ama yine devam.
ayşe ne güzel gez o kadar çalışıp yoruluyorum ama ağız tadıyla gezemiyorum bi büyüse de atsam kendimi dışarı

vallah ben eskı halını bılmeem ama malesef kımse yokkk buralarda arkadasımmm bend ehanı sohbet muhabbet olur dıye gelıyorum ama bazen bı bakıyorum slm verıyorum bı slm bıle alamıyorum ne bıleyımmm kımse yokkııı :KK50:

merhaba yenıden vallah bugun pc basında oturmaktan artık gozlerım acıyooo..
yazılması gereken evraklar yuklenmesı gereken dosyalar falannnnn.. offf neyse bugunude gecırdık cok sukur ara ara takıldım buralarda neler varmıs yaa evlerden ırak vallah ne dertler ne dertler.... yazık valahh...

buarada kuzucum dun aksam benımle uyumak ıstedı esımı resmen yataktan kovdukk :KK9::KK9: baba dıtt dıyoo gıt yanı :KK9: esım bıraz bozuldu ama sonradan gulduuu :KK9::KK9: canım kızım yaaa
arkadaslar buarada beyza cok kılo aldı bu donem cok uzuluyorum yaa obez olacak dıyee allahım sen koruuu :KK14::KK14::KK14: offf 14,300 oldu ya boyuda 89cm nette baktım 2 yas kılosu yazıyo ama dr. da normal dıyoo anlamadım gıttı kızlar ne dıyorsunuz bu duruma
oyle abur cubur vermem cıps ın tadını bıle bılmez tek yedıgı oda cıkolata hergun de degıl yanı kızlar evde herkes dıyette oldugu ıcın ona ozel yemek yapıyorum zaten zeytınyagı kullanırım her yemege hakıkı. babmız 1,80 boyunda 90kılo bende1,70 boyunda 75 kıoyum kızlarr off tabı benımde kılo vermem lazım ama offfff canım sıkıldı yanıı

nora bu çocukların boy ve kilosu genetik bence.
benim eşim 1,75 65 kilo
ben 1,60 48 kiloyum
mert 11 kilo, boyunu bilmiyorum. mert normal yiyior artık ama kilo alamıyor aynı biz gibi. bende çok yerim ama kilo alamıyorum, çevremde anne baba kilolu ise çocuk azda yese kilolu oluyor.
ama senin çocuğun kilosu abartı değil bence, yani obez sınıfına girmyor, 16 kio falan olsa endişe etmekte haklısın.
hem şurda 2 yaşlarına ne kaldı. endişe etme, hem zaten diyet yemeğide yiyiormuş daha ne olacak yapabileceğinin fazlasını yapıyorsun.

bizde bugün bebek görmeye gittik, hava harikaydı, merte iyi geldi. orada uyuyamadı gelince uyuttum. tarhana çorbası yaptım uyanınca içiricem.

iyi akşamlar,sizlere birşey sormak istiyorum.kızım bizim kullandığımız yastıkta yatıyor yani büyük yastıkta...sorun olur mu?öyle alıştı diyebilirim

merhaba kızlar
boy kilo kesinlikle genetik bizimki yemediği halde 11,5 kilo boyunu ölçmedim ama yaşıtlarına göre çok uzun çünkü bizde herkes uzun
cnmkzm ben de normal yastık koyuyorum ama bizimki yan yatıp yastıksız yatıyo

X