2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada buün benim doğum günüüüüüm:))) 32 oldum kızlar yaaa.sevineyim mi üzüleyim mi:)

ayyy!!!!
gülinim doğum günün mü nice yıllara canım eşinle kızınla annenle babanla kardeşinle sağlıklı huzur dolu yıllar diliyorum.
yeni yaşın hayırlı olsun kuzum...

gülin doğum günün kutlu olsun.

filiz 11 kilo normal demişsin, 2 farklı doktora götürdüm biri az gibi dedi sonra normal dedi, diğeri az dedi boyuna göre, bende anlamıyorum nette normal diyor ama doktorlar öyle deyince insan tereddütte kalıyor.

özlem mertte kabız olduğunda doktor debridat verdi barsak düzenleyici, fitil falan vermedi. yeğenimde kabız ona fitil vermiş.
ece içerse tarhana çorbası içir mertte işe yarıyor. birde bol bol sıcağa yakın su içir, azıcıkta çay koy içinede bal tamamdır.

bende temizlik yaptım dolma yaptım çok yoruldum uykum var.

sabahları çok geç kalkıyoruz ya. hergün 11 de bazen 12 bazen 1 de :)
mert akşam 11 gibi uyuyor, uykusu iyi maşallah günlük 12-14 saat uyur.

tatlım kilo önemli değil sağlıklı olsunlar yeter
kabızlık için ben ılık ballı süt veriyorum hemen etkilide

bende temizlik yaptım dolma yaptım çok yoruldum uykum var.

sabahları çok geç kalkıyoruz ya. hergün 11 de bazen 12 bazen 1 de :)
mert akşam 11 gibi uyuyor, uykusu iyi maşallah günlük 12-14 saat uyur.

ellerine sağlık tatlım
maşallah uykusu gerçekten iyiymiş
uyusunlar bebekler uykuda büyür:)

gece 23 ila 02 saatlerinde büyüme hormnu slagılanıyormuş bu ssaatlar uyuması çok öenmliymiş. bire karanlıkta uyumaları lazımmış ama ben bazen gece lambasında uyutıyorum gece emzirmeye kalktığımda göremiyorum çünki merti.

evet canım o saatlerde salgılamıyomuş bende duydum hemde o saatlerde beyin hücreleri yenileniyomuş diyede duydum

teşekkür ederim kızlaaaaaarrrrr:)))
bugün tozuttum.aldım derini kuaföre gıttık herbişeyimi yaptırdım sonra derını anneme bırakıp çarşıya attım kendımı kendıme hediyeler aldım:))) ohh sefam olsun.babam pasta almış annem babam derın ben kestık kendı kendımıze.akşam da k.valıdemler gelicekmiş eşim de almış pasta.keşke sizlere de ikram etme şansım olsaydı.iyi ki varsınız...

afiyet şeker olsun şekerim
sıhhatler olsun güle güle kullan aldıklarını da
sefan olsunnnnnnn:)

ohh canım sefan olsun, doğum günün de kutlu olsun, yaşlar aldı basşını gidiyo dimi, ben de 33 oldum (

günaydınnn kızlar

benden de günaydın herkesee

bugün kaçtım işten, kızımla evdeyim
bi yaramazlığımız yok şükür, umarım sizler de iyisinizdir

slm arkdaslar hayırlı cumalar herkese
pcm bozuldu klavyenin tuşları basmıyor.o yüzdn yazamyorm ama taıpteym.
bebişler ve sizler ıyısınzdır ınsallah.

herkese merhaba arkadaslar bugun hıc ugrayamadım ıananılmaz yogun bı gun gecırdım hafta sonu ıyı gelecek ıns.
gecmıse bakamadım arkadaslar kususra bakmayın herkese ıyı haftasonları herkesı optummmmm

merhaba kızlar, nasılsınız
kayra perişan hiçbişey yemiyor, ağlaya ağlaya uyudu, 3-4 gündür aç yaşıyor resmen
köpek dişleri çıkıyor
akşama sinemaya gidelim diyorduk ama bırakamam bu halde
gülincim ben görmemişim canım dün giremedim nete, iyiki doğmuşsun, iyiki arkadaşımız olmuşsun, nice mutlu yıllara
kızlar eşinize hediye alcakmısınız sevgililer günü için, benim aklıma bişey gelmiyor
o bana şu reklamlarda çıkan beyaz telefondan almış, taşlı falan çok güzel
normalde kutlamazdık sevgililer gününü ama o almış şimdi bende alayım küçük bişey diyorum

sağol Emelcim.eşim de bana dün d.günü hediyesi o telefondan almış.çok güzel di mi ben çok beğendim
e neden gecıktı ki köpek dişleri o kadar.derinin 4 dişi de çıktı epey oluyo.ama o köpek dişleri hahvedıyo bilirim(
ya ne sorucam size.bugunlerde 2.çocuk fikri olmaya başladı içimde çpk da yemıyo açıkçası.sizin var mı 2.ye nıyetınız.hamıle kalsam doğursam 33 falan olucam.geç kalmadan yapsam mı.Allah bılıyo sadece derın için istıyorum kardeşi olsun diye.yoksa ben rahatım böyle ama bilemıyorum yaa

hayırlı olsun güle güle kullan gülincim
2. düşünmüyorum canım şimdilik

Son düzenleme:
selam kızlar..
en son yazdım parka gidicem diye izmire geldimm
eşim aradı işim var izmirde götüreyimmi sizide dedi.bende durumuyum hemen hazırlandım
salı akşam geldim 2 gündürde geziyoruz annemle.havada süper.biraz bugün esiyordu.ama ben tam gaz gezicem vallahi.yağmurda kuzeniyle pek bahtiyar
benden haberler böyle.pazara kadar burdayım.

gülincim 32 olmuşşssunnn hemennn çocuk yap benceşaka biyana nice mutlu seneler canım eşin ve kızınla.telefonda gelmişş oohh iyisin.nasıl tvde güzel görünüyor.kolyede varr oda sewgilililer günü için heralde güle güle kullan cnm.

kızlar ben kaçtım görüşürüzz...:80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…