2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok üzüldüm canım, ama umarım en kısa sürede atlatırsınız ve kavuşursun melek kokuluna,
dualarım seninle Rabbim korusun, şifa versin evladına çabucak
ve tabii sana da çok eçmiş olsun ve gözün aydın olsun

cnm üzülme atlatıcaktır Allahın izniyle merak etme. benimde bebeğimin ciğerlerinde su kalmıştı 2 gün kuvezde kaldı. Sonra gayet sağlıklı çıktı cnm hastaneden hiçbir sorunumuzda olmadı çok şükür..

kübracım, gözün aydın önce bebişini Allah bağışlasın
inşallah çabucak iyileşir, sık sık emzirirsin kocaman adam olur hiç korkma
Allahım acil şifalar versin yavruna

arkadaşlar hepinize tek tek teşekkürederim
dualarınızın bizimle oldugunuda biliyorum

kızlar merhaba nasılsınız?
bişey sorucam hergün muz fazlamı gelir, kayra muzu çok seviyor ben hergün vermek istemiyorum oğlum soğuk dolapta hasta olursun diyorum alıp ordan peteğin üstüne koyuyo biraz sonra gidiyo ısındı diyo
zaten başka sevdiği meyvede yok
öyle ayva nar falan yiyemiyor daha kök dişlerimizin birkaç tanesi çıktı
herhalde diğerleride çıkınca yer

canım sen bilirsin ama hergün muz yedirme muz agıza kolay migdeye ve bagırsaklara zor gelen bir meyvedirrr
haftada iki veya üçü geçirme bence
ben öyle veriyorum bazende muzlu yogurt yediriyorum

merhaba kızlar
kübracım allah analı babalı büyütsün inşallah biran önce kavuşursun oğluşuna
kızlar sütü sulandırıp veriyorum akşamları devam sütü içyo aslında sütü de bu aralar içmiyo günde bi bardak devam sütüyle duruyo
bizim tahlil sonucu temiz çıkmış sadece çok az sistit olabilir diyip antiseptik verdi ama içiremiyoruz üstüm başım her taraf battı ama ağzına gitmedi o yüzden içirmekten vazgeçtik

emelcim yiyorken 2 güne bir ver gitsin, zamanında yumurtayı hergün yerdi endişe ediyordum sonra ağzına koymamaya başladı o endişeme şimdi gülüyorum. neyi seviyorsa ondan yappıyorum belki ileride öyle devam edecek ama ne yapayım bizim kilo sorunumuz var zaten o yüzden sıksık köfte yapıyorum..

bu arada oğlum toprak yedi kızlar, patatesleri balkondaki kiler dolabından içeriye alıyrdum diğer kutuyu içeriye alıyıp derken kutudan aşırmış bi tane üzerindeki toprağı almış yemiş, kumluydu bişey olurmu acaba.

geçmiş olsun bayan meral inşşlah çabucacık iyileşir evineannesine gelir allah analı bablı büyütsün canım

ayşecim bişeyolmaz bizküçükken ne topraklar yedik korkma

günaydın kızlar
şu an okuldayım donuyorum kaloriferler yanmıyo bi problem olmuş
kzım bu gece süt de içmedi noluyo bu kıza ya anlamadım idrar yolu iltihabı da yok süt bari içerdi şimdi o da yok valla kafayı yiycem. akşam da eşimle kavga ettik bayağı büyük kızım yüzünden çıktı tabi ay artık dayanamıyorum her şey üstüme geliyo

günaydın kızlar

özlemcim telaş etme arada oluyo bütün çocuklarda anlıyorum seni.
eşinlede olur arada tarrtışmalar kimin olmuyoki iki ayrı insansınız tabikide çekişmeler olacak insan kendi ile aynı vucutken bile çekişmeler yaşıyor
sabır canım sabır

sağol filizcim evet sabır
ama kızın yememesi gerçekten çok üzüyo beni 18 ay oldu hep iştahsız hep iştahsız

sağol filizcim evet sabır
ama kızın yememesi gerçekten çok üzüyo beni 18 ay oldu hep iştahsız hep iştahsız

canım inanda öyle
bazen sinirden ağlıyorum
evde eşim annem ben kardeşim hepimiz birlikte yedirecez diye yapmadığımız şaklabanlıklar kalmıyo

bu iştahsızlık yüzünde boşa stres yapıyoruz aslında ama elimizde değil ceylin bi yiyor bi yemiyor günü gününü tutmuyo ama yediği 2-3 lokma bile kar yetiyo bugn peynir yedi agzına sürmez normalde kend istedi ben yerken saşırtıyo beni anı anını tutmuyo
kahvaltı için aynes kahvaltı aldım bimden içinde tahıl muz bal ceviz vs ne ararsan var severek içiyo ceylin çok vitaminli

kübra Allah analı babalı büyütsün cnm acil sifa versin bebeğine sezeyanda nasıl kaçmış canım inş. bir an önce çıkar hastaneden

selam kızlar..

bayan merak gözünaydın allah bebişine sağlık uzun ömür wersin.dualarımız seninle...
emelcim ben bi araa hergün veriyordum muzu.hiçbişeyde olmadı.2 günde bir wer bişey olmaz cnm ya.
bizimde keyfimiz yerinde.dün bütün gün dışardaydım arkadaşımla.gezdik yedik içtik alışweriş yaptım.
oturduk uzunuzun sohbet ettik.çok iyi geldi.özlemişim walla.birkaç gn böle planlar war.gidene kdr gezicem bolbol.gidince nasıl olsa kaldığımız yerden dewam edicez.

kızlar biz neden yılbaşı çekilişi yapmadık ya?**iyice köreldik

demi köreldik dediğin gibi ilke olsa iyi olurdu

geçmiş olsun bayan meral inşşlah çabucacık iyileşir evineannesine gelir allah analı bablı büyütsün canım

ayşecim bişeyolmaz bizküçükken ne topraklar yedik korkma

eşimde öyle dedi ama ilk kez görünce telaş yaptım işde... :13:

özlem süt kansızlık yapıyor kan değerlerine baktırdınmı?
malesef bebek olduktan sonra kavga her ailede oluyor. bende bazen sinir oluyorum çocukla hep ben ilgileniyorum die ama adamda haklı dışarda çalışıp geliyor birde üstüne çocuk bakamaz. çalışan annelere allah sabır ve kolaylıklar versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…