2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada herkese selamalr.. bu ara giremdim..işten ayrdılım.. bir haftadır evdeyim.. ama evde olmak daha da zormuş.. inş en kısazamdna bir iş bulup işe dönerim yoksa çıldırcam kesin

selam özlmeicm nbr? geçmiş olsun.. bizimde geçen hafta oldu aşıyı.. biraz huysuzlamdırdı aşılar..hasta etti bzimkini.. inş sizde bişi olmaz..

bu nedir ya siteye noluyor durmadan değişiyor bişiler.. sevmedim bu halinide..çok yvaş:
betüşünde kontrolü vardı.. kilosu 12,5 olmuş.. zayıflamış.. ben evde tartıyorumm arada 13 dü birarazayıflamış..yemyiorki bişi.. sütiçyor biraz.. eskisi gibi onu bişle içmiyor diştenmi huydanmı bilemiyorum artık(((

iyiyiz armağancım maşallah kuzuna kilosu gayet güzel
bizimki de az önce el kremini açmış heryerine sürmüş yüzü boynu vıcık vıcık napıcaz bunlarla bilmiyom ya çok yaramaz ya karıştırmadığı yer yok geçen gün de orkidlerimi almış dağıtmış her yere allahtan kapıya falan onlarla gelmedi

günaydın kızlar.
armağancım kilosu gayet iyi.
sabah karla uyandık alışkın değilim izmirde hiç görmedim ama manisaya yağıyor..
yağmuru yedirdm yatırdım.hazırlanmam lazım.izmire gidicez.havada kötü.:44:

selam kızlar, gerçekten topiğin yeni hali çok kötü,
uğrayamadım yine yoğunluktan, umarım herkes iyidir bebişler de tabii,
kilo ve uyku konuşmuşunuz maaşallah kiloları çok iyi kuzularınızın biz 10 kiloyuz daha az sonra uyanınca tartayım bakayım almış mı biraz, aslında yemesi idare eder ama almıyo sanırım yapısı böyle, boyumuz da minnoş sayılır size göre,
uykumuz da tam dzene girmedi ayşenin ceylin gibi, özellikle saat 4-5 ten sonra çok sık ağlıyo beni uyutmuyo sabaha doğru, gece beslenmesi olayımız da yok ama ya emziği verilecek ya burdayım diyecem öyle geçiyo gece, neyse düzelir inşalhha ne yapalım,
ben de gece nöbetteydim, sabah geldim kahvaltımızı yaptık, çok özlemiş bebeğim sarılıp durdu annesine

artık emziği bıraktırmak istiyorum resmen bağımlı oldu, var mı önerisi olan, dişerini bekledim biraz, köpek dişlerimiz de çıktı, son azılar kaldı nlar da 2 yaşa doğru çıkıyo sanırım, bırakırsa gece uykuu daha düzene girer belki

günaydın kızlar
burası da çok soğuk sabah kar yağdı yine
mümine bizimki de parmak emmeyi hiç bırakmadı ne kadar zorlasak da emzik almadı hatta bazen emzik veriyorum yine ama almıyo parmak emmek çok çene yapısına çok zarar veriyor bizimki asla bırakmaz onsuz uyumuyo çünkü.tanıdığımız 2 kız çocuğu biri lisede biri ortaokulda hala parmak emiyolar onlar gibi olucak diye çok korkuyorum acı oje alıcam faydası olmaz ama napıcamı ben de bilmiyorum dr da burakır diyo.

SLMM, pek uğrayan olmamış yine,
özlem cnm parmak işi zor hakikaten, benim yeğenim de orta 1 de haalaa emer, parmağı inceldi resmen, umarım bırakır bir an önce, ben de emziği 4 yaşında zorla bırakmışım azra da öyle olucak sanırım,
bişey sorucaam yaa, kızlar bebişlerin dişleri ne renk azranınki çok sarımsı geliyo bana, fırçalama olayımız da yok henüz, umarım bir sorun yoktur (.

istanbul da çok soğuk, ara ara kar atıştırıyo, biz de alışveriş merkezine gittik, biz yerken azra garsonlarla oynadı, bi balon verdiler tüm avmyi o balonu bırakmadan gezdi, artık gezmelerimiz de huzurlu oluyo, eziyetsiz geçiyo maaşallah, demek çocuklu ailenin gezememesi ortalama 1-1 buçuk yılmış

bizimkinin dişleri beyaz eline fırçayı veriyoruz bizimki hızlı hızlı yapıyo ama dişlerine denk gelmiyo tabiki macunu yiyor bol bol inşallah zararlı değildir
mümine çocuğuna göre değişiyo biz hala huzurlu gezemiyoruz hep huysuzluk ediyor
dışarıda kar acayip tuttu kar oynamaya insek ece rahat durmaz şapka falan giydirmiyor

merhaba.ben de annemdeydım bugun günümüz vardı.aman derın uaynık olduğu 1 saatı ezıyete çevirdi bana.anne anne eteğimde gezdi
benım 7.sınıfta bı öğrencim vardı.çocuğun parmağı erımış vazıyette hala da emıyo .
ilkecim sen de gelmişsindir herhalde.hoş geldin ama gene kötü bi havaya denk geldın.izmirde bıle kar yağdı bugün düşünün

selam kızlar uzun zamandır takip edemedim, umarım iyisinizdir, bebişlerin keffi yerindedir, geçmişi okuyup gelicem, bu arada adetim 6 gün gecikti, of acayip korkuyorum, inşallah hamile değilimdir çünkü eğer öyleyse aldırmam doğururum, 2. bi egeyi ve kendimi düşünemiyorum eşime söyledim, nerdeyse zil takıp oynayacak, hiç beklemiyodum bu kadar sevineceğini, onlara ne var tabi, asıl sıkıntıyı biz çekiyoruz

merhaba kızlar bzide aşımızı olduk beya klu kızarmış ve ateşlendi bizimki bugünde verdim digerleriyapmmıştı aman burda bi fırtına var ay kapıaçılmıyo nefes alamıypsun kar mar yok soguk karyagsaydıya bikar göremedimya

benimkide tam emzik bagımlısı agzından eksik olmuyo buaraalr bide ısırıyonları almaya başedemiyoz

egeli fotoşcum hayırlısı neyse senin için o olsun adam istiyomuşbak benimki oluverecekdiyeaklı çıkıyo erkenmişzmanı varmış :)

günaydın kızlar ceylin emziği sadece uyurken emiyo uyuduktan sonra kendi atıyo
müminecim dişleri yediklerinden tortulanıyo sasarıyo diş fırçası ile fırçalıyoruz çok hoşuna gidiyo macun koymuyorum ben bu yaşta kullanılmaması gerekiyor diye biliyorum

günaydın kızlar bugün evdeyiz bu soğukta dışarı çıkılmaz okul işlerimi halledicem eceyi yıkarız tabi durursa kalktı yumurta pişirdim sigra böreği sardım yok tadına bile bakmadı dün de 4 e kadar ağzına su bile koymadı 4 te sosis yedi akşam süt içti yattı nasıl yaşıyo bu kız anlamadım ya bakalım bugün yiycek mi

egeli fotoşcum hayırlısı neyse senin için o olsun adam istiyomuşbak benimki oluverecekdiyeaklı çıkıyo erkenmişzmanı varmış :)

hülyacım sabah adet oldum,korkmama gerek kalmadı,ay napardım 2 çocukla,çok şükür atlattım..
hasta bebişlere geçmiş olsun....boy kilo konuşulmuş...bizim boyumuz 82 idi en son kilo da 10.100gr idi, 22 sinde aşı var ..bakalım ne olmuş..kilodan umumdum yok, az yer çok kaçar benim oğlan, almamıştır büyük ihtimal...emzik bir hiç kullanmadık,diş de 6 tane, fırçalamıyoruz

ankara da buz gibi, çıkmaya hiç niyetim yoktu ama sabah eşimle tartıştık, (şu geciken adet meselesi yüzünden, ben sevinince o üzüldü, sonra mesele egeye bakmanın+ ev işlerinin + işin ne kadar yorucu olduğuna,onun bana yeterince yardım etmemesine geldi)oğlumu da alıp avmye gittim, sinirden bi sürü gereksiz alışveriş yaptım,ama hala kızgın ve kırgınım, burda da kimse yok ki dertleşeyim, iş ve yemek yapmıycam bugun, sadece dinlenicem, bütün bunların üstüne bi de komşum geldi, 6. sınıfta kızı var, yazılısı için ders çalıştırmamı istiyor, 4 ve 5 te hep birlikte çalıştık, 6nın ilk yazılısına da birlikte çalıştık, en son bi daha istemesin diye' bu kadar işin arasında bi dahaki sefere vakit bulamayabilirim, hem egeyi eşime bırakıyorum, o da pek isteyerek bakmıyo' demiştim, hiç bişey dememişim gibi yine gelmiş, insan hayır da diyemiyo, daha kibar nasıl anlatılır ki yapamayacağım, hem asıl sebep vakitsizlik de değil, çocuk ben varım diye, yazılı zamanı gelene kadar boş oturuyo, 1 kelimeyi bile ezberlemiyo, o kadar konu, 2-3 saatte nasıl öğretilir ki, sanki elimizde sihirli değnek var, bi başka sebebi de bu komşu nedense sadece yazılı zamanları beni hatırlar, normalde bi kapımı çalıp öldün mü kaldın mı demez...insanların rahatlığına şaşıyorum, en azından de ki eşin bakmak istemiyosa ben bakayım egeye 2 saat siz çalışırken...o da yok..of ya neyse sizi yormayayım kendi derdimle, öpüldünüz, kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…