2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın şekerler,
ben de çok uğrayamıyorum, ee son senem asistanlıkta, sınavlar dersler üstüste, bi de gıcık bi uzmanla çalışıyorum her gün sınavdayım sanki, oooff off geldik 33 yaşımıza haalaa ğren öğren bitmedi
azra da uyuy, babaız işe gitti, aile hekimliğine geçiş için çalııyo sağlık ocakları haftasonu, ben de biraz temizlik yapıcam,
umarım tüm kuzular iyidir
azra da grip olucak gibi olmasın diye ıhlamur, pekmez ne varsa veriyoruz bakalım, umarım ilerlemez
öptük hepiniziii

günaydın kızlar burlar çok soguk melise kahvaltısını yaptırdım babsının yanında oynuyo
neslihancım h.g yüzünü gören cennetlik
ilkecim uiyiuykualr yagmura bizimkide birsürüaykkabası bi giydirem dedim olmuyo aygına y ne zman büyüyo ayakalrı şimdiden güle güle giysin yagmur hanımayakkabalarını iyi gezmler
muminecim inşllha hasta olmaz azra hanım sana dakolay gelsin doktorların okuması bitmez sürekli bilgi için allh kolaylıkversin canım

merhaba kızlar biz de 9.30 da kalktık yumurta yaptım peynirli yemedi sosis yaptım yemedi aç aç uyudu her zamanki gibi
neslihan hoşgeldin nerelerdesin sen ya?
ilke yağmur erken uyumuş günde 2 defa mı uyuyor bizimki teke düştü ve en fazla 2 saat uyuo akşam da 11 -12 yi buluyo ama sabah geç kalkmaya alıştı allahtan
mümine kolay gelsin
biz de dışarı çıkarız belki eşim işten gelince kızıma bişeyler bakıyım diyorum geçen de çıktık hiçbişey bulamadım elbise istiyotum ama yok belki bugün bulurum

burlardayım canlarım ama uğrayamadım işte hepicinizii pek özledimolumunekankayizsmile batuhan uyuyo şimdi uyansın dışarı çıkçaz hava soğuk istanbuldada kış geldi artık valla

günaydın kızlar, mert grip oldu, 16 aydır burun akıntısı öksürük nedir bilmezdim, dün burnu akmaya başlayınca şaşırdım. sabaha kadar uyandı durdu yavrum, zaten dişlerden çok sıkıntılı birde üstüne grip öksürük geldi. ne versemde iyileşse, ıhlamur falan içmez benimki, pekmezi şırıngayla zorla içirsemmi acaba, çocuğada hergün zorla balık yağı ve calpol veriyorum iyice yemek yemekten tiksinecek.

geçmiş olsun ayşe gece burnu tıkandığı için uyumamıştır emel bi ara söylemişti burda cold-mix üzerine damlatıyosun burnu açılıyo rahat uyur o zaman biz ondan kullanıyoruz.onun dışında burnu aksın iyi işte ateşi olmadığı sürece ilaç verme bence

ayşecim çok geçmiş olsun öncelikle bi doktora götür bence ama grip için en güzeli şurup peditus var ya batuhanda grip bi haftadır atamadı daha öksürüğü var bide

kızlar okudunuz mu agumentin ilacı toplatıyolarmış piyasadan bi ara biz de kullanmıştık inşallah kötü bi etkisi olmamıştır

ciddimisin özlemcim duymadım valla:sm_confused: bizde kullanmıştık orta kulak iltihabı olduğunda hay allah

özlemcim ateşi malsef var çok değil ama yinede var, dereceylede ölçtürmüyor ağlıyor bende veriyorum zaten 4/1 ölçek anca içiyor döküyor çünki.

neslihan eşim 2saaate kadar gelecek doktora götürücem dediğin ilacı söylüyeyim bi, inşallah iyi gelir.

özlem burnu zaten açık tıkalı değil ama sular seller gibi akıyor mendil yetiştiremiyorum çok akıyor.

kızlarr şimdi geldik eve gezdik gezdikk çay içmeye oturduk batu talan etti ortalığı valla küfür etmiş olabilirler arkamızdan :)

maşşlah gı neslihan busene gezmekten gelemedin leylek daha gitmedimi sıcaklara sen halen geziyon maşallah

kız hüliş gel beraber gezelimmm gezmenin mevsimimi olurmuş yaw benim mevsimim hep baharrrr o yeter bana kaydirigubbakcemile2

selam herkesee,
mutlu bi pazar geçiririz umarım,
bi sorum olacak kızlar, azranın gündüz uykusunu teke indirmeyi planlıyorum, acaba bu yeni saate göre öğlen kaçta yatırmam lazım ki, yeni saatle saat 7 buçukta uyandı, normalde 10 gibi uyurdu ama artık sabahları yatınca bi saat bile uyumuyo ben de teke indireyim dedim, 12 buçuk çok mu erken olur acaba

saol cnm teşekkr ederiz..

kızlar uzun süredir giremedim yaa nasılsınız ne var ne yok geçmişide okuyamadım inşallah herşey yolundadır sizi özledimm

hoşgeldn neslihan..

özlemcim sabah kahvaltıdan sonra 10 yada 11 gibi uyur 2,3 saat sonra kalkar.
birde akşam üstü 1 saat şekerleme.akşamda 11 de uyur sabah 8 gibi kalkar...

merhaba kızlar
dün kızıma nihayet bişeyler bulabildim kazak elbise falan aldım onlarla idare etsin artık şimdilik
bugün de hava güzel gezdirelim dedik arabada uyudu biz de geri döndük
mümine uyursa 12-1.00 gibi uyut ama belli olmuyo bu çocuklara
ilke maşallah uykusu çok güzel yağmurun. yemeklerini de yiyor hiç seni üzmüyo kızın maşallah hiç çocuk büyüttüm deme sen bizimkini görsen uyuması bi dert yemesi bi dert

selam kızlar, tatil diye pek giren olmamış, biz evdeyiz, sabah markete gittik, akşama misafirimiz var ona hazırlanıyoruz
ayşe mert grip olmuş sanırım, geçmiş olsun
mümine artık büyüdüler galiba, 2 kere uyumuyorlar, biz yaklaşık 3 aydır 1 kere uyutuyoruz,sabah 7 de kalkıyor öğlen 12-1 gibi uyuyor, şanslı günümüzdeysek 2 - 2,5 saat kadar akşam da 9.30 da uyutıyoruz, yeni saatte ne olacak bilmem, bugün 6da kalktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…