2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar uzun süredir yazamıyorum ben tekrardan işe başladım bugün teklif geldi fena da değildi kabul etmek zorunda kaldım.bebeğime bakıcı buldum annemle de ilgilenecek bakıcı ev işlerini de yapacak.duru ece anneannesi ve bakıcısıyla kalacak

geçmişi okumadım inşallah herkes çok iyidir

neslihancım hoşgeldin canım işin hayılı ugurlu olsun çalışcanım çocukar için çalışmakda çok önemli

hoşbulduk canım inşallah hayırlı olur ve inşallah gelecekte kızımda bu kararımdan dolayı mutlu olur.

çok geçmiş olsun cnm, oğlan çocuklar hareketli oluyolar haliyle, yatağı sıfırlatsan ayırmayı düşününce sorun olmaz mı cnm

hayırlı olsun cnm, inş. sen de bebişin de mutlu olursunuz, ama ekonomik özgürlük önemli bir kadın için

herkese selamlar, hızlıca okuyup kaçabiliyorum yoğunluktan ama tatiller geliyo, yarın yarım gün tatilmiş, yarım güne bile amma seviniyoruz artık, 3.5 gün evde kocişimle ve kızımla olucam inşallah, umarım hepimiz güzel bi tatil geçiririz boshayallersmile

selam kızlar...
bende ablamdayım, evleri toparladım iş yaptım falan. merti uyuttum, yemek yiycem mertin uyanmasını bekliyorum, 1-2 kaşık alır belki diye.

kurban işini ne yaptınız kızlar, biz hala karar veremedik. ya kipadan alınacak yada arefe günü alınacak kasap kescek.

iyi akşamlr kızlar.kimse yok ama ben yinede yazayım.
özlem geçmiş olsun.
neslihancım hayırlı olsun.anneanne bakıcakmış ne güzel için rahat olsun işte.ben düşünmüyorum birsüre daha.yağmurla zaman geçirmek istiyorum.biraz daha büyüsn kreş zamanı falan gelsn ondan sonra bakıcam iş durumuna.
ayşe ablan nasıl,bebek?iyi haberlenizi bekliyoruz.biz her sene keseriz.alırlar heralde yakın zamanda.bayramda geliyo az kaldı.annemlerde bayramın 1.günü dönüyorlar.bende akşama damlarım artık izmire.bakalım ne gelicek bize ALAMANYALARDAN :)))
bizde yağmurla pazara gittk ordan kayınvalideye.yemek yedik,yağmuru ona bıraktım ewe geldm işlerim vardı onları hallettim gittim aldım bi çay içtim geldm.uyuttum bende yatıcam birazdan.görüşrüz ii geceeler.

ablam rahatça yürüyebiliyor artık o iyi sütüde iyi geliyor artık. bebek dün banyo yaptırılarken kolunu kıpırdatmış çok sevindik.
ne güzel kayınvaliden bakıyor yağmura arada bırak çarşı pazar gez benim yerimede.
mert bensiz kimsede durmaz, benim bir organım sanki, ancak banyo ve wc de ayrılabiliyoruz.

mert bugün 2 bisküvi, 2 zeytin
4 kaşık yarmalı tarahana yemeği.
6 üzüm 4 lokma balık yedi. yedikleri bundan ibaret, azının biri iyice çıkmış diğerleri yolda.

üzümü bazen çıkarıyor kabuk sevmiyor, bende üzümlerin kabuklarını soydum öyle yedi :)
zeytininde soyuyorum ne olacak böyle bilmiyorum.

emelcim napıyosun evde olmaya alıştın mı? başlıycak mısın işe falan
iyiyim canım , zıpır oğlumla uğraşıyorum işte, bende ilke gibi biraz büyüsün kreş yaşı gelsin ozaman düşünüyorum ama biraz sıkıştık maddi açıdan belkide çalışmak zorunda kalabilirim
sen napıyorsun iyileştinmi biraz
ece hanım nasıl

yeni işin hayırlı olsun canım

bende üzüm zeytin falan veriyorum ama yiyemiyor ağzında çevirip çıkartıyor , daha hiç azı dişimiz yok ondan herhalde
maşallah katıları yiyor mert
inşallah dişi çıkında daha güzel yer annesi

kızlar yusuf kayra çişini söyleyecek galiba, bibi çiş diyor bazen, alıştırma külodu alıcam ama bir iki ay daha bekleyim çocuğu zorlamayım diyorum sizin kuzular nasıl söylüyormu

Son düzenleme:
günaydın kızlar ayşe geçmiş olsun ablanın bebeğine.elini kıpırdatabilmiş olmasına çok sevindim.büyüdükçe herhangi bir rahatsızlığı kalmaz inşallah

herkese iyi dilekleri için teşekkürler bugün işteki 2.günüm yarın bizde tatiliz çok güzel

günaydın neslihancım hayırlı olsun başladınmı işe.
evet bugün öğleden sonra tatil çok mutluyum

günaydın kızlarrr
ayşecim çoksevindim oda yeni bebek ehrşeyi çabucak güzelir caım onun bak göreceksin allahın izniyle sapasaglam oalcak
emelcim hoşgeldin
bende sütçüm geliyo bugündebusattlerde onun için erken kalktım melisuyyo o uyurken kahvaltımıedme dedim ç ysıcakkken eşimiyolladım oda simit alıvermiş ban şimdionuyerken sizlere bakayım dedim

allah kavuştursun heencecik ilkecim şimdi zman geçmiyodur cicileridegüele güle giyin daha gelmmeiş ama olsun

çok sewindm dewamıda gelicek inş.bebekler güçlü olur atlatır o minicik yüreğiyle...
yağmur dün uyumadı ben çıkarken çok uykusu vardı 1 kase cicibebeli yoğurt hazırladım yedir yatır yedm aynen ölede yapmış.ben gittm o uyandı yani mızmızlık yapmamış.
rahatım yani o yüzden..

maşallahhh ne güzel işte yemiş annesi zeytin falan yemez yağmur.yediklerine sükret çokda kafaya takma.şu memeyi bırakıp dişlerinide tamamlasa düzene girer bence.

allah kavuştursun heencecik ilkecim şimdi zman geçmiyodur cicileridegüele güle giyin daha gelmmeiş ama olsun

saol hülyacım.telle konuuşuyorum arada.ama özledim walla..

günaydın herkese.biz bugün 7 de kalktık.babamızla kahvaltımızı yaptık onu gönderdk.yağmur hanım son demlerini yaşıyor birazdan küt gidicek.erken kalkınca uykusu geldi.evi dağıtıyor şuan.bugün kayınvalimde gün var oraya gidicem.geceden beri yağmur hiç durmadı.gök yarıldı sanki.ben kaçtım görüşürüz...

slm canım... benimkide kakasını yaptıktan sonra anne gaga diyor değişeyim diye.. çişini değil ama kakayı da yaptıltan sonra söylüyor.. birde kaka yapacapında hemen bir yer buluyor saklanıp yapıyor.. sonra kokulalra geri gelyior çok komik ya:))ben 2 yaşını beklicem canım ..

herkese selamlar döktürmüşsünüz bakıyorumda:))hepsini okuyamdım geçmişin oku oku bitmedi:))umarım herkes iyidir..

selam kızlar
ben de okuldan geldim acayip yağmur var sel götürüyor heryeri
kızım uyumuş karnımı doyurdum size bakayım dedim
neslihancım hayırlı olsun yeni işin geri dönmene sevindim
emelcim bizimki de bi ara söylüyodu ama şimdi söylemiyo ben sabırla bekliyorum söyler diye zorlamıycam şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…