2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selam.
sabah yumurtalı patates yaptım, azıcık yumurtasından çokca patatesten verince yumurtayı anlamadan yedi. patates kızartmasını çok seviyor zaten bu aralar çokca ondan yiyor. vitamini falan kalıyormudur acaba. çubuk krakeride bu aralar çok yiyor, hiçbirşey yememesindense kraker yesin diyorum artık.

dişle hiç alakası yok emelcim, mertin 8 dişi varken daha çok yiyiordu, 10 tane zeytin yerdi, ekmek, simit gecrek yerdi, dişinden dolayı birde emmeye çok düşkün ondan oluyor.
bence daha erken emelcim, hem kışın üşür çocuk ben baharı bekliycem. lazımlık aldım onu seviyor arada oturuyor, çişini yapınca çii deyip bezi gözteriyor.
saol canım, yeni işin hayırlı olsun, artık sıksık yazarsın. duruyada annen baktıktan sonra gözün arkada kalmaz.

afiyet olsun canım, sütü melisemi içiriyorsun yoğurtmu mayalıyorsun. bencede en sağlıklı süt sarıkızın işlemden geçmemiş sütü :)

benimkinin kilosu 10 falan o yüzden kilo vermesinden endişeliyim birde büyüme ve gelişme döneminde ne yese kardır diye düşündüğüm için herhalde. zeytini 10 çocuktan 9 u çok seviyor, bizimki yemese bile oynamaya bayılıyor, bazen ellerini yağ edecek diye sofraya zeytin bile koymuyorum.
burdada çok yağmur var. ne yedi bakalım bebiş fikir olsun banada:hulya:

Ayşecim yeğenininn haberine çok sevindim gerçekten.Allah dualarımızı kabul etti demek.
İzmirde'de acayip yağmur vaRdı sabah resmen arabayla yüzdük yollarda:)) şimdi gene indirdi.aman biZe tatil yok.sabah kalk okula törene git.c.tesi gunu de salak mudurumuz veli toplantısı koydu.saat 10 da da ona gidicezbi pazar günü kalıyo yanı yatıp uyumak için.
tatıl moduna girmiş burası.bı kaç gün ses seda çıkmaz artık:)) neyse ara ara bakarım ben kızlar yine.öptüm.hepimizin CUMHURİYET bayramı kutlu olsun...

merhaba, Düzce den bugün döndüm. Geçmiş olsun. yazılanları geçmişten okumaya başladım. inşallah iyi olmuşsundur.

güle güle sağlıcakla gidip dönün canım.. hayılrı yolculuklar bende düzceliyim memlketinzimi?

sağol hayatım duaların için, döndük.. ben sinop luyum. Düzce'de görümcemin kızı oturuyor. fıtık ameliyatı oldu. ziyaretine gittim. Biraz kaldım yanında..

üzüldüm, Allah kolaylık versin... İnşallah iyi olur.. Annenin morale çok ihtiyacı vardır. o şimdi hep kötüsünü düşünür.. geçmiş olur inşallah...

merhaba diycem kimse yok sadece prism var
teşekkür ederim kızlar daha iyiyim
ayşe yeğenine ve annesinin sütü gelmesine sevindim gündüz ben karnımı doyurdum kızımı sormuşsun et suyuna tel şehriye yapmıştım bikaç kaşık yedi allahtan bir de börek yapmıştım ondan da yedi bugün sevinçliyim yani biraz olsun yedi

canım üzülme.. ben de diş çıkarma dönemlerinde yaşadım bu sıkıntıyı.. bir süre sonra yine yemeye başlar.. bebişine de sinirlenme, ne yapsın istemiyo yemek.. kendini üzme.. bu seferde ona niye kızdım diye yine kendine kızacaksın.. çünkü öyle oluyor..

geçmiş olsun...

günaydın kızlar.CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN....
nasılınızz kimseler yok.yağmuru uyutup temizlik yapıcam sonrada arkadaşa gidicem girerim yine görüşrüz...

günaydın kızlar.CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN....
nasılınızz kimseler yok.yağmuru uyutup temizlik yapıcam sonrada arkadaşa gidicem girerim yine görüşrüz...

günaydın canım seninde kutlu olsun herkezinde kutlu olsun bayramı
kolygelsinsana iyi oturmalar bende çokoldu kalkalıda anca girdim

merhaba kızlar herkesin bayramı kutlu olsun
biz de evdeyiz ama öğleden sonra pazara gitmeyi düşünüyorum eceye bişeyler alıcam dışarıda bulamadım
bakalım hava da çok soğuk belki eceyi bırakır giderim

selam kızlar cumhuriyet bayramımız kutlu olsun....ben törene gittim geldim...yemek yaptım, oğluş uyuyor dizimde, size bakayım dedim..burada soğuk ve yağmurlu...haftasonu yedigöllere gidecektik egeyi ananeye bırakıp, yağmur ve soğuk nedeniyle iptal ettik...çok da heveslenmiştim...neyse sağlık olsun...armağan emel ve özlem benim oğluş da kakasından rahatsız oluyo sanırım, yapınca anlıyorum hemen hal hareketlerinden armağanın kzız gibi köşeye gidip saklanıyor, yanına falan gidersem kızıyor çok tatlılar gerçekten...ben de 2 yaşında öğretmeye başlıycam...dr tavsiyesi...hem de yaz olacağı için evdeyim hava da sıcak diye düşünüyorum....iyi tatiller

kızlar uzun süredir giremedim yaa nasılsınız ne var ne yok geçmişide okuyamadım inşallah herşey yolundadır sizi özledimm

günaydınnnn kızlarr..herkes uyuyormu ne
haftasonu yine sessiz burası.biz yine erkenden kalktık kahvaltımızı yaptık.uyuudk bile...
havalar iyice soğudu ama burası biraz güneşli bugün.dışarı çıkıcaz yağmurla.ayakkabı alıcam yağmura.sıkıyo artık ayakkabıları.biraz gezer geliriz.görüşrüz kkızlar.

günaydın kızlar adanada serin ama güneşli bize kış gelemedi henüz.ama çokda rahatsız edici değil.bahar havası gibi.geceyle gündüz arası sıcaklık farkı baya fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…