2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

belgeldim kimse yok nerlerdesiniz kızlar
kahvaltıettim melisiyuttum buaşşıkmakinasını boşattım yeniden doldurdum atrafı düzettim sobayı yaktım çayı aldım oturuyom şimdi k melis uyansın çamaşıratacam makinaya

merhaba kızlar bugün kalabalık değil burası
indepent geçmiş olsun b izimki de park yatak ama daha çıkmaıyo yakında çıkar bu hareketlilikle
bizimki de yeni uyudu hiç iş yaptırmıyo uyanıkken biraz iş yapayım gelirim yine

merhaba kızlar bugün kalabalık değil burası
indepent geçmiş olsun b izimki de park yatak ama daha çıkmaıyo yakında çıkar bu hareketlilikle
bizimki de yeni uyudu hiç iş yaptırmıyo uyanıkken biraz iş yapayım gelirim yine

evet tatlım kimsecikler yok bugün
aman uyusunlar canım dinlen sende
ders yok sanırım bugün senin

raporluyum ya filizcim bugün son gün yarın başlıycam gerçi iyileştim ama karın ağrısı hala geçmedi

sağolun kızlar
burdayım hülyacım ıspanak yıkamıştım kıydım akşama börek yapıcam siz neler yapıyosunuz

kolay gelsin özlemcim o börekde güzel olur ellerine saglık
benimdeaçıkda canım melisle ugraşıyom bırakmıyo tabi arkadaşlarda yazıyo çok yogun geçiyo günler hafta sonu gezmeye çagırıyolar havalardasogdu bilmem bakalım inşlah düzelirdegiderimmm

ıyı aksamlar kızlar...

ya bugun basımıza kotu bırsey geldı...cok korktum ben Allahtan bırsey olmadı...eymen parkyatagından bızım yataga gecebılıyo...bunu yaptıktan sonra da bızım yataktan park yataga gectı bıranda....boynuna bırsey oldu dıye odum koptu aglamaktan sesı ıcıne kactı...sandım cocuk kollarımda can verdı....tıtreye tıtreye korkudan ne hale geldım anlatamam sıze....artık yer yatagı yapıcam bu korkuyla yasayamam....o kadar yaramazkı anlatamam...tabı anlatmama da gerek yok hepınzın evınde bır adet mevcut 2009 hazıran modelı :))mutfak legenlerını ters cevırıp tezgahın onune koyuyo uzerıne cıkıyo tezgahı kontrol edıyor...gozlerı ısıldıyo gorsenız yenı bıryerı kesfederken....

bır aklımda baohouse dan bırseyler uydurup yatagıma sıfırlanan yatak mı yapsam cocuguma....3 kenarını yuksek parmaklık yapıp tek tarafını yatagamı sıfırlssam busekılde yatk kullanan var mıa aranızdsa

Canım çok geçmiş olsun, bunlar felaket yaramaz, bizim karyolamız büyüyebilenden park yatak değil yani, bir tarafının parmaklığını kestik, bizim yatağa dayadık, yani yanımda yatıyor böylece, ve artık hiç düşmüyor, emerkende gece uyanıyor emme diyor hemen emziriyorum dönüyor uyuyor
tavsiye ederim, eskiden çok düştü yavrum şimdiki aklım olsaydı doğduğundan itibaren böyle yapardım

hülyacım maalesef havalar soğuyormuş bugün soğudu bile
neyse ben çıkıyom şimdi uyanır benimki daha işim var ama canım yapmak istemiyor

hava yağmurlu erkenden karardı, oğluşumda uyumazdı gündüzleri pek, onunda uykusunu getirdi herhalde uyuyor,
bende çorba yapayım bari

hülyacım maalesef havalar soğuyormuş bugün soğudu bile
neyse ben çıkıyom şimdi uyanır benimki daha işim var ama canım yapmak istemiyor

hım öylemi neyse derim alırlar ozman beni neyapalım okadar olsun hadi koaly gelsin sana

X