2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,
pek kimse uğramaz oldu ,
benim oğluşum erken uyudu bu akşam, inşallah gece kalkmaz
dün 12 de kalktı sabah dörtte uyudu

selam kızlar eymen de ıyıce pusulayı sasırdı....sayesınde ben de sasırdım....ebeveyn gıbı tas catlasın 24 ssaatın 8 saatını uyuyarak gecırıyo....

benimkide uyumuyor, bi uyusa 10-12 saat falan uyuyor gecede kalkmaz ama uyuyuncaya kadar çektiriyor, her uyku saatimiz işkence, bugün yine çıldırttı beni, dişlerinden dolayı böyle ama bende insanım

bende oğluma balık yaptım bugün ama ağzına sürmedi yaa.. çok üzüldümm:KK43: Bu arada filizcim neredesin yaa. yoksun bu aralar..

bu sıra uykuları azaldı galiba hepsinin 16. ayın özelliği mi acaba? oğluş bugün gündüz hiç uyumamış...gece erken yatar dedik..yok aynı...o uyumayınca işler kaldı..hala ayaktayım..sabahın ilk annesine günaydın..

benımkı de uyudu ama oğlusumun enkazını kaldırmakla mesgulum....yarın işe gitmek var birde uykusuz uykusuz....

günaydın herkese

bende oğluma balık yaptım bugün ama ağzına sürmedi yaa.. çok üzüldümm:KK43: Bu arada filizcim neredesin yaa. yoksun bu aralar..

evet menekşecim bu aralar giremiyorum. seminer eğitimimiz var bugün son neyse haftaya çok konuşuruz
sen nasılsın güzelim oğluş nasıl
canım hiç belli olmuyo bu çocuklara bi gün yediklerini daha sonra ağzını bile açmıyo
ondan üzülme canım
bende geçen hafta yapmıştım yedi maşallah bi tane bakalım yarın balık günü inş yer

günaydın kızlar..uykudan bahsedilmiş yağmurda bu aralar çok sık uyanıyor..ama genelde iyi uykusu.
dün gece ne yağmur yağdı ya.elektrikler gitti,gök gürültüsü.çok fenaydı.allahtan yağmur korkmadı..
bizde bugün izmire gidicez annemleri yolcu etmeye.yağmur khvaltısını yaptı bende yapayım görürşürz kızlar..

günaydın.biz de kalktık kahvaltımızı yaptık duşumu aldım gıyınıp okula gidicem birazdan:KK43: h.sonu geldi ya gene kımseler uğramaz buraya.neyse dönduğumde olursanız konuşuruz.öptüm çok.

günaydın herkese

evet menekşecim bu aralar giremiyorum. seminer eğitimimiz var bugün son neyse haftaya çok konuşuruz
sen nasılsın güzelim oğluş nasıl
canım hiç belli olmuyo bu çocuklara bi gün yediklerini daha sonra ağzını bile açmıyo
ondan üzülme canım
bende geçen hafta yapmıştım yedi maşallah bi tane bakalım yarın balık günü inş yer

iyiyim filizcim benimde yoğun bu aralar ama haftaya bende rahatım. bol bol konuşuruz tatlımm..

günaydın kızlar....
herkez uykusuzluktan bahsetmiş sadece zeynep öyle sanıyodum zeynep 9 dedimi uyurdu 11 oluyo zorla uyutuyorum çok yoruyo beni hiç uyumak istemiyo neden acaba hepsine aynı şeylermi oluyo bu kuzuların.Yoksa büyüme atağımı geçiriyolar..

günaydın kızlar....
herkez uykusuzluktan bahsetmiş sadece zeynep öyle sanıyodum zeynep 9 dedimi uyurdu 11 oluyo zorla uyutuyorum çok yoruyo beni hiç uyumak istemiyo neden acaba hepsine aynı şeylermi oluyo bu kuzuların.Yoksa büyüme atağımı geçiriyolar..[/QUO

hepsinde olduğuna göre sanırım bu dönem normal olan birşey cnm. Devamlı oyun oynamak ve ayakta olmak istiyorlar. Büyüyorlar..

herkese selamlar haıylrı cumalar..başıma neler geldi bir bilseniz..bu ay adetim bitit biteli lekelenme yaşıyordum:KK43:neyse geöen hafta dr a gititm usg ye falan baktı normal dedi.. dina e diye doğum kontrol hapı verdi.. hormonal olabilir dedi.. neyse ama ben dış gebelik yaşadım 3 yıl öcne:KK43:o zamand aynı böyle olmştum adetimden sonra bir türlü bitmeyen lekelrim olmuştu.. normalde hiç olamzdı:KK43:nsye korkumdan gititm bir test alıp yaptımki ne göreiyim çift çizgi ama silik .. dedim eyvah gene dış gebelik oldum:KK43:o zamanlar laparoskopiyle sağ tüpümle alnımşitı ...neyse burda bir tıp merkezi var hemen oraya gitim kokrudan ağlayarak:KK43:neyse usg yle baktı dr dedi gebelğğie dir hiç bir bulgu yok dedi.. sanmıyorum ama gene kandan bakalım deid.. kandan bakıldı oda positif:KK43:((çıldırcam.. sonra tekrar kan verdim dediler değerine bakalım o zamna.. oda dün çıkcıaktı işte.. neyse ben dün hemen hastaneye gititm.. geçen hafta gititğim dr uma.. tekrar usgyle baktı oda sol tarafımda bişi var ama ne olduğu belli değil.. başka bir anormallik gözükmüyor gbelikle ilgisi yok rahimin dedi oda.. kalınlaşma flana.. neyse tekrar kan verdim ordada bakıldı değierime hastanede yapılan 270 çıktı.. sonra tıp merkezini aradık ordaki soınucaumsa 570 küsürm çıkmış yani düşüş olmuş.. şükürki oan sevindik.. dr düşük oalbilri dedi değer azlmış dedii neyseki.. ama p.tsi tekrarlancak test inş düşer biter bu kabus.. neler yaşladım bir Allah bir ben bilirim:KK43:((

herkese selamlar haıylrı cumalar..başıma neler geldi bir bilseniz..bu ay adetim bitit biteli lekelenme yaşıyordum:KK43:neyse geöen hafta dr a gititm usg ye falan baktı normal dedi.. dina e diye doğum kontrol hapı verdi.. hormonal olabilir dedi.. neyse ama ben dış gebelik yaşadım 3 yıl öcne:KK43:o zamand aynı böyle olmştum adetimden sonra bir türlü bitmeyen lekelrim olmuştu.. normalde hiç olamzdı:KK43:nsye korkumdan gititm bir test alıp yaptımki ne göreiyim çift çizgi ama silik .. dedim eyvah gene dış gebelik oldum:KK43:o zamanlar laparoskopiyle sağ tüpümle alnımşitı ...neyse burda bir tıp merkezi var hemen oraya gitim kokrudan ağlayarak:KK43:neyse usg yle baktı dr dedi gebelğğie dir hiç bir bulgu yok dedi.. sanmıyorum ama gene kandan bakalım deid.. kandan bakıldı oda positif:KK43:((çıldırcam.. sonra tekrar kan verdim dediler değerine bakalım o zamna.. oda dün çıkcıaktı işte.. neyse ben dün hemen hastaneye gititm.. geçen hafta gititğim dr uma.. tekrar usgyle baktı oda sol tarafımda bişi var ama ne olduğu belli değil.. başka bir anormallik gözükmüyor gbelikle ilgisi yok rahimin dedi oda.. kalınlaşma flana.. neyse tekrar kan verdim ordada bakıldı değierime hastanede yapılan 270 çıktı.. sonra tıp merkezini aradık ordaki soınucaumsa 570 küsürm çıkmış yani düşüş olmuş.. şükürki oan sevindik.. dr düşük oalbilri dedi değer azlmış dedii neyseki.. ama p.tsi tekrarlancak test inş düşer biter bu kabus.. neler yaşladım bir Allah bir ben bilirim:KK43:((
Anladığım kadarıyla dış gebelik olmasından korkuyosun.İnşallah değildir canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun.Merakla hayırlı haberlerini bekliyoruz.

armağan geçmiş olsun canım...bildiğim kadarıyla 2 kızın var...3yü isteiyorsanız tedbiri elden bırakmayın canım...gerçi bazen spiral ile bile hamile kalan oluyo...neyse...tekrar geçmiş olsun...dış gebelik çok zor ...inşallah değildir.

armağan geçmiş olsun canım...bildiğim kadarıyla 2 kızın var...3yü isteiyorsanız tedbiri elden bırakmayın canım...gerçi bazen spiral ile bile hamile kalan oluyo...neyse...tekrar geçmiş olsun...dış gebelik çok zor ...inşallah değildir.
canım çok teşk ederim.. evt dılş gebelik zatn yaşamı biriyim laparoskopi oldum 3 yıl önce.. kızıımdan önce ebvt iki kıım var 3. yü istemiyoruz tabikdie.. bu akdar yeeter diyoruz ama tek tüpüm var diye biraz açıkcası rahat da davrandım suç benim aslıdna.. çok kızıyorum kendime cahilde dedğilim oldu işte olan. şimdi tek duma düşük olamsı..

armağan hayırlısı olsun canım...ınsallah düşer falan deme...hayırlısı neyse o olsun canım
sağol canım ya zaten nromal bir gebelik yok ortada ya dış gebelik ayda düşük .. p.teis teste göre analşılcak tam olrak canım..

Anladığım kadarıyla dış gebelik olmasından korkuyosun.İnşallah değildir canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun.Merakla hayırlı haberlerini bekliyoruz.
sağol canım.. bakalım tek duam bir n öcne vücudumun toparlanamsı .. dış gebelik olmasındansa düşük olamsı iyiidr.. zaten normal bir gebelik yok ortadada..

X