2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

balık yağı ile poleni versek ağır olmazmı diye sorulmuş, ben sabah kahvaltıda polen karışımını veriyorum akşam yatarkende balık yağını, yani 12 saat geçmiş oluyor üstünden. birlikte verilmesi bencede ağır gelir, bağışıklığın düştüğü şu günlerde balık yağına önem veriyorum.

İlkecim Allah kavuştursun canım.

Ayşecim Elif de tam dudak tiryakisi sarılamıyorum bile bana yaklaşınca hemen accc meemmemmm diye başlıyor tutturmaya.Evde dışarda hiç farketmez. Emmeye başlayınca da ben kandırıp başka şeye ilgisini çekmessem 40 lık bebek gibi 2 saat emer hanfendi. Süt filan da kalmıyor 5 dakka sonra ama yine de devam.

Elif hanım bugün brokoli haşlaması üstüne de yoğurt yemiş.Çok sevindim brokoli çok faydalıymış.Dün de hiç köfte yemeyen çocuk 3 tane köfte yemiş ısıra ısıra.Sanırım 5 aydır köfte-kıyma filan yemiyordu. Allaha şükür ve de maşallah.

Kızlar kışlık botları nerden aldınız?Elif hala spor ayakkabıyla geziyor.Nası bişi almalıyım kararsızım. Bugün çıkıyım da bakayım diyorum. En son ayakkabısını 80 ne almıştım, bakalım şimdi nasıl bişi bekliyor beni.Yazlık ayakkabı o kadarsa kışlık ne kadar olacak acaba :)

Kimsecikler yok.Dilekçe yazmaya devam edeyim bende. İki laflarız diye gelmiştim ama :KK43:

selam kızlar okuldayım nöbetçiyim dersim boş bakayım dedim burda boş boş bekliyorum kızım evde bu yüzden sinir oluyorum.
özge biz de baktık bi yere çok güzeldi 80 tl diğer yerlerde de gelmemiş daha ama bizim için pahalı biraz daha uygun bişey arıyorum botlar da vardı ama kısa bot gibiydi rengarenk içi polarlı çok güzeldi
ilkecim allah kavuştursun ben her ayrılışımda ağlıyorum çok sulugözlüyüm

özgecim ben bot almayı düşünmüyorum.malum izmirde kış pek yok.zaten evden çıkıyo arabaya arabadan iniyo kağalı yere.sokakta yürüdüğü yok.nike almıştım en son ben de 80 tl ye.gayet güzel.ama baktım üşüyo ayakları bı tane alırım beli.
ankarada botsuz olmaz tabi.sen Ankaralı mısın?aman hiç sevmıyorum orayı:) 3 kere gittim ömrüm de daha da gitmem herhalde.benim eşim de Ankaralı.ama soranlara İzmirliyim dıyo:)

ay yazarken ne düşünüyoduysam.yalan yazmışım.80 tl değil 37 tl ye aldım boynerden geçen sezonun modeliymiş.yerim dedim geçen sezonunu:) taş gibi nike.
ay dünden beri tam 24 saattir baş ağrısı çekıyorum ama geçmiyo 3 tane ağrı kesici içtim yokkkk fayda etmıyo:KK43:

saolun kızlar..çok zor gerçekten ayrılık...
ama dewam ediyoruz işte hayata..pazara gittm bende aldım bişeyler..
hava çok güzeldi burda.ayakkabı baktım yağmura.60 tl falandı sanırım.almadım nike yada adidas falan bakayım diyorum.şimdilik var.yemek yapmadım cnmda istemiyor yapmak yeriz artık bişeyler..

ay yazarken ne düşünüyoduysam.yalan yazmışım.80 tl değil 37 tl ye aldım boynerden geçen sezonun modeliymiş.yerim dedim geçen sezonunu:) taş gibi nike.
ay dünden beri tam 24 saattir baş ağrısı çekıyorum ama geçmiyo 3 tane ağrı kesici içtim yokkkk fayda etmıyo:KK43:

çocuğun yediği helal giydiği haram derler. bende uygun şeyler almaya çalışıyorum cnm. Çünkü aldığımız hiçbirşeyi eskitemiyorlar. Çok hızlı büyüyorlar.
Başağrınla ilgilide migren varsa bu havalarda azıyo maalesef bendede var bu ara fena.

evet canım.bana ailemden genetik miras migrenim var:KK43: bakalım inatlaşıyoruz karşılıklı duınden beri.artık kim kimi yerse:)

mont almışsınız güle güle giysin kuzular
bizim de geçenseneden tulumu vardı geçen denedim tam oldu ceylandan almıştık onu giydirmeyi düşünüyorum heryeri kapalı çok sıcak tutuyor kendinden eldivenleri de var bakalım belki bi tane daha alırız
ay kızlar kaç günüdür ilaç veriyoruz ya kızıma işkenceye dönüştü direk çıkarıyo daha 4 gün oldu ilaç bitti nerdeyse kusmaktan. akşam bi de balık yağını içirmeye çalıştık onu da aynen çıkardı
hala hiçbişey yemiyo süt ve devam sütünü kestim sadece akşam yatarken ve gece veriyorum bütün gün aç yine de yemiyor resmen fotosentez yapıyo bu çocuk

kıyamam canım yaa, gerçekten çok yıpratıcı yememeleri, ama yanlış hatırlamıyosam kilosu iyiydi, belki kendine yeterni alıyodur annesi, umarım bir an önce iştahlanır annesi

zeynebinde 16 tane dişi var ama 20 olması gerekmiyomu 4 üst diş 4 alt diş 4 köpek dişi 8 tane azı 20 etmezmi bizim 4 tane azı dişi eksik...

hayırlı olsun güle güle giysin kuzu

cnm son dört diş biraz daha sonra çıkıyo, değişiyo genelde ama birbuçuk yaştan sonra sanırım

bırde eymen artık park yatagından cıkabılıyo...esım de ben de cok korkuyoruz....bu park yatakların 3 yasına kadar kullanılması hıkaye gaklıba...ıcıne hazır yatak almıstım o vıscolex lere gore daha kalın oluyor tabı....ondan mı kaynaklanıyor her park yatagın derınlıgı farklı mı bılmıyorum....uyurken bıle ıcım rahat degıl o yuzden

hareketli çocuklarda sorun canım, en alta indirmedin mi, azra pek o kadar hareketli olmadığı için bizimki daha hala en üst seviyede duruyo, bi kaç ay sonra da, artık içinden inmeyi iyice öğrenir indirmemize gerek kalmaz sanırım

özlem peki kg su nasıl bebegının...benım bebegımde coooooooooooooook ıstahsızdı....ama alerjı surubunu duzenlı verınce ıstahı acılıyor...en azından normallesiyor....yan atkı olarak yanı...bu ıstah acıcılardan vermedı mı dr lar

sipraktini diyosun sanırım, ben geçenlerde 2 gün verdim, çocuk kafasını kaldıramadı, halsiz huysuz oldu vermedim artık, kendi kendine gelmesini beklicem iştahının

günaydınn..
annnemleri gönderdim...ne kötü ya uzakta olmak.insanın içine bi hüzün çöküyor.boğazım düğüm düğüm oldu.ağlamamak için zor duruyorum walla.ew ne güzeldi kalabalık şen şakrakkk..yağmur uyudu uyanınca arıyacak annemleri.babama aşık zaten..bağırır artık evin içinde dedee annnenne die..
neyseki uyansın çıkıcaz.pazara gidicez ordan gezmeye..

beşikden bahsedilmiş.yağmurda çıkamıyor.boyunu biraz geçiyor ama çıkaamaz.içi kalınsa basıp çıkabilir.neyse ben çıkıorum görüşrüz kızlar...

Allah kavuştursun ilkecim

İlkecim Allah kavuştursun canım.

Ayşecim Elif de tam dudak tiryakisi sarılamıyorum bile bana yaklaşınca hemen accc meemmemmm diye başlıyor tutturmaya.Evde dışarda hiç farketmez. Emmeye başlayınca da ben kandırıp başka şeye ilgisini çekmessem 40 lık bebek gibi 2 saat emer hanfendi. Süt filan da kalmıyor 5 dakka sonra ama yine de devam.

Elif hanım bugün brokoli haşlaması üstüne de yoğurt yemiş.Çok sevindim brokoli çok faydalıymış.Dün de hiç köfte yemeyen çocuk 3 tane köfte yemiş ısıra ısıra.Sanırım 5 aydır köfte-kıyma filan yemiyordu. Allaha şükür ve de maşallah.

Kızlar kışlık botları nerden aldınız?Elif hala spor ayakkabıyla geziyor.Nası bişi almalıyım kararsızım. Bugün çıkıyım da bakayım diyorum. En son ayakkabısını 80 ne almıştım, bakalım şimdi nasıl bişi bekliyor beni.Yazlık ayakkabı o kadarsa kışlık ne kadar olacak acaba :)

afiyet olsun elif prensese, nubebede 70 tl civarındaydı, ama genelde 80 cnm, cicilerin kendisi minik, pahası büyük

evet canım.bana ailemden genetik miras migrenim var:KK43: bakalım inatlaşıyoruz karşılıklı duınden beri.artık kim kimi yerse:)

geçmiş olsun gülin, çok çektim bilirim, rezalet bişey şu migren

herkese selam, biraz uzun oldu yine sanırım, biz iyiyiz şükür, bugün annem geliyo, 10 gün kadar kalıcak, olumunekankayizsmile

günaydınn kızlar
okullar tatil acayip yağmur var sel götürüyo her yeri kızımlayım bugün ne güzel
ecenin kilosu iyi devam sütüne borçluyuz bu kiloyu geçen gün tarrttık 11 kilo zaten kilolu olmasını istemiyorum herşeyden yese de zayıf olsa keşke
bugün birsürü işim var ev temizlenicek berbat bir de dr a götürcem kulak iltihabı geçmiş mi diye kontrole bakalım yağmur yavaşlarsa götürürüm hava kapalı olunca benimki ilk defa uyuyo bu saate kadar

günaydın kızlar.topic sessiz bugün.gece uyumadı yağmur.ölüyorum uykusuzluktan.havada kapalı tam uyku havası.bende uyurum belki biraz görüşürüz...

Günaydın kızlarrrr

Gülinim Ankaralıyım. Neden sevmiyomuşsun bakim sen ankarayı.Gel sen bi de ben gezdiriyim sana.Olmaz mı? Tabi İzmirden sonra renksiz geliyo burala size dimi :) İZmiri çok seviyorum ama ben. Eşimin bankadan İzmire tayin versinler diye çok bekledim ama yine Ankarada aldı ünvanını.

aa bugün evdeyim ya sakin topik
ben de temizlik yaptım ıspanak pişirdim elmalı pay yaptım pişiyo bi bakıyım dedim ece uyuyo

slm kızlar
özlem maşşlahsana gelmek istiyom bişeyler yapıyon sürekli bizdegelelim yemege:))))

Günaydın kızlarrrr

Gülinim Ankaralıyım. Neden sevmiyomuşsun bakim sen ankarayı.Gel sen bi de ben gezdiriyim sana.Olmaz mı? Tabi İzmirden sonra renksiz geliyo burala size dimi :) İZmiri çok seviyorum ama ben. Eşimin bankadan İzmire tayin versinler diye çok bekledim ama yine Ankarada aldı ünvanını.

ne bilim kasvet geliyo ankara bana.memur kenti hakkatten ve evet izmirden sonra çekılmıyo asla.herkese kendi memleketi işte:)

aa bugün evdeyim ya sakin topik
ben de temizlik yaptım ıspanak pişirdim elmalı pay yaptım pişiyo bi bakıyım dedim ece uyuyo
ay var ya sabah duydum bursada okul tatil ilk aklıma gelen sen oldun.oh dedim kızıyla oturur:)

X