2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hepinize teşekürler kızlar içim içimi yiyordu ya kötü bişey cıkarsa diye allah kimseye vermesin hastalıkk cok zor gercetenn
ayşecim acı varmı cnmm halk dilinde arpacık yada 3günlükderler ondan cıkmıştır belki uçunda genelde nazarla cıkıyoo ama cok rahatsızsan dr görünmende fayda var gecmiş olsun cnmm

acı falan yok olsa giderdim imdiye kadar onun için bekliyorum.
bizdede it dirseği derler bende odur diye düşünüyorum, bakalım bekleyelim.olumunekankayizsmile

turşu kurucakmısınız kızlar, erken biraz değilmi.
ben fındık biberinden kurdum 1 kavanoz dün baktım olmuş ekmeğin arasına koydum yedim valla gece 2 de :)
sahura kalktığımda midem yanıyordu..

eylülün ortalarına doğru alıp kurayım bu hafta dursun bari. kırmızı domates turşusunu çok severim.

ben kurmuyom annem kuruyo yolluyoo gecen sene acı biber soslu yapmıştım biberi coktu acı olmuşş bu sende yapmmayı düşünüyorum ama az bibierli hafif acı olsnnn

benimde annemlere gierken yolda acıdı acıdı esk gittim çıktıı damla felan kullandımm inş önemli bişey deildir

iştahsızlıktan bahsetmişsiniz
benim kızın üstüne iştahsız tanımam
çocugun sevdigi şeyler sadece
makarna
pilav
şeftali
kavun karpuz
yogurduda hergün yemez kavga gürültü iki üç günde bir yer hanımefendi
çocuk hiçbirşey yemiyor resmen
varsa yoksa süttt oda kansızlık yapıyor fazlası
çok vermek istemiyorum vermesemde bişiy yemiyorrrrr

domates yedir yedirebiliyorsan, karpuzunda kan yaptığını duydum.
sütüne pekmez karıştır.

mrhaba kızlar bugün giremedim okulda sınav vardı geldim ece hanım bi saat uyudu kalktı bi daha uyumayınca huysuzluk etti bayağı şimdi uyuttum bugün 6.30 da ayaktaydık yarın inşallah uyur sizler naptınız
eminecim sevindim temiz çıkmasına sonuçların

senin kızın üstüne benim kızım var canım benimki makarna pilavı anca ayda yılda bir yer ve hayatını sütle sürdürüyor çok üzülüyorum kendimi paralıyorum ama nafile.bir de et sever ama onu da ara ara yer. napalım bize de bu çıktı piyangodan

çok mutsuzum ben...

dur canım ya ne oldu, ablanamı üzülüyorsun, bak sen böyle yaparrsan ablanda kötü olur, keyfi yerindeymiş işde. ablanın size ihtiyacı olduğu zaman ona yardımcı olun, sizi öyle görüp üzülmesin.

dünyada ilk boşanan o değil, sonda olmayacak, olması gerekiyordu ve bitti. soğuk kanlı olmaya çalış lütfen.

herkese ıyı sahurlar kızlarrrr namazı beklıyorum bır bakayım dedım.gecmısı okuyamadım ınsallah hepınız ıyısınzıdr.
kuzucuklarımızıda çok öpüyorum
sabahın ılk annesıne günaydııııın :)

günaydın kızlar,
iyisinizdir umarım, kasvetli bi gün bugün, alışverişe çıkıcaktım ama yattı galiba,

gülin canım kafaya takmamak olmuyo ama naparsın ki herkese müdahale edmiyoruz hayatta, en yakınlarımıza bile, gün gelicek çocuklarımıza bile geçmeyecek sözümüz ama, umarım geri dönüşü olur yine de,

biz de kötü bi gece geçirdik, aklam 10 gibi yatağa yattık azrayla, onun tarafına pike ve yastık koydum yatağın kenarıa, yatakta döne döne uyuyo izimk ki, bi dakkada içim geçivermiş, paaat diye bi sese uyandım bi baktım azra yok, kafa üstü düşmüş yavrum, alnı yumurta gibi şişti, ağzı kanadı, uykulu haliyle neye uğradığını şaşırdı yavrum çok ağladı, ben de çok kötü hissettim kendimi, yaa bi saniyede oluyo herşey, normalde hergün öyle uyuyo, ama nasıl olduysa dönerken yastığı falan aşmış,
çok okumamız lazım, dün bütün gün usluydu, uykusu yemeği rahattı derken nazar değdirdik kızıma,

bu arada azra da iyice sosyalleşti, apartmanda arkadaş çevresi oldu, geçen gün çocuklar zili çalmış, top oynamay iniyoruz azra da gelebilir mi diye, ne zaman büyüdüler böyle anlamadım yavv,

yazmayıp yazmayıp yazınca uzatıyorum böyle kusura bakmayın, çoğu zaman okuyorum ama yazmaya enerjim olmuyo,
tüm iştahsız bebeklere, iştah, hasta bebklerimize şifa, hepsine mutlu, başarılı, huzurlu , uzun bir ömür diliyorum Allahtan, sizin ve sevdiklerinizin kandilleri mübarek olsun arkadaşlar, dualarda unutmayın

günaydın kızlar.başladık bi güne daha.kahvaltımızı yaptık yağur uyuyo.çorba yapıcam.kıymalı yapıcam ama ne yapsam karar weremedm.bayramda yaklaşıyo ne kendime nede yağmura bişey almadm.yağmurun çok varr ama askılı genelde belki bikaç bişey alırım.kendimede bakıcam.
müminecm geçmiş olcn cnm.üüzülme düşe kalka büyüyecekler.allaha emanet yavrularımız.

ayşe ve mümine sağolun kızlar ama bu sefer ablama değil kendime sıkıntım.,dun gece kavga ettik eşimle konuşmuyoruz şimdi.son zamanlarda çok agresifleşti.saçma sapan şeylerden sınırlenmeye başlıyo.15 dk sonra sınırı gecınce gelıyo ama ben hemen sakınleşmıyorum.doğumdan önce ne zman kavga ettık onu bıle hatırlamazdım.hiç etmezdık gibi bişi.şimdi 1 gun ıyıysek 2 gun kötüyüz.gece 3 uyanıktım hala sinirden uyku tutmadı(

kızım çok gerginsn anlıorum ama bence rahala biraz.herkes memnunsa halinden sen neden bukdr sıkıosun,kendi hayatını etkiliyo bak.bilmiorum ilgiisi varmı konuyla ama.sonuçta sen gerginsn ve her konuda etkiler seni.bırak boşwer üzülmeeeeeee

merhaba kızlar,
gülincim inşallah düzelir aranız, pek yüz verme, bizde geçen ay boşanma noktasına kadar gelmiştik, hiç alttan alma, suçunu anlasın
ayşecim gözün şişmiş geçmiş olsun,
müminecim geçmiş olsun, nazar oluyor senin kuzun, Allah bir daha göstermesin,
bizim bebek karyolasının bir tarafını kestik, bizim yatağa dayadık, benim yanımda yatıyor böylece ama diğer tarafı parmaklık düşmüyor yani ,dene istersen
artık büyüdüler ya, yastıkları falan aşıyorlar
eminecim gözün aydın sonuçlarınız temiz çıkmış, bu arada maşallah elaya, çok güzel yiyor nazar değmesin, bizimkisi dörtte birini yemiyor onların
bu arada keçiboynuzu pekmezi aldık, çok faydalıymış çocuklara, tavsiye ederim
sütün 3 katı kalsiyum varmış
sade olarak sevmiyor ama, tahinle karıştırdım, bir tatlı kaşığı sokuyorum ağzına, çikolata diyorum açıyor ozaman ağzını :))

günaydınn naıslınızz iyi pazarlar herkese
gülincim cocuktan sonra problemlerde artıyo gerçekten bizde yeni yeni tartışıyoz ama büyütmeden
takma boşverr

emelcim ben sabah aç karnına weriorum bazen çok faydalıymış.öksürüğede iyi geliyor.

emelcim nasılsın cnm eskisi gibi giremiyosun artık çalışırken daha fazla giriyodun evde koşturmaktan vakit olmuyo sanırımm saol cnm annemin sonuçlarının temiz cıkmasına cok sevindim bendee
elaya gelincee 1aydır hiç birşey yemiyoduu 1haftadır yenii yeni yiyor amaaynı kilomuzzz kıpır kıpırr

kızlar akşam 10 gibi uyudu ela akşam yemeğindede balık yemişti süt vermk istemedimm saat 1di sanırımm bizde oturuyodukk elada yatağındaa bi baktım bizimkii koltuğun tepeindee oturuyoo çok korktumm anlamamışım tv izlerken çok korktumm artık park yataktan iniyo en altta ama çıkabiliyoo
çok cadı cokk kapılarıda açmaya başladııı napcam ben bu kızla bilmiyorumm
yarıneşim izinli benim spralin knt zamanı gelmişş 1sene oldu ona gideceğim sağlık ocağına elayıda gitmişkrn götüreyimm dedimm elaya bayramlık bakcazz bide randevu alabilirsek aşı olalımm diyorum suçiçeğii hangisini yapcaksak yarınnn

oruçlu falansa olabiliyor, birde çocuk huysuzlandığndada çok oluyor. bizde mertten önce hiç etmezdik ama o huysuz olunca gerilip kavga ediyoruuz bazen.
birde senin moralin bozuk olduğu için gerginsindir farkedemiyorsundur, işede başladın.
15 dak sonra geldiğinde özürmü diliyor hiçbirşey olmamış gibimi dvranıyor.
oluyor bazen böyle bizdede olmuştu bir ara hep böyle gidecek sandım ama değil.

harnup pekmezini küçükken çok içirdim ama şimdi içmiyor, tahinle karıştırayım içmessede bişeylerle kandırıp ağzına tıkarım :)

sabah krep yatım yarısını yedi.

ya benimki 6-7 lokmadan sonra doyuyor sizinkiler nasıl, azmı sizce.çok açda olsa doyuyor yeterlimiki çocuk için.
köfte yapıcam şimdi merte.

kahvaltı için önerileriniz neler kızlar, ne yiyior sizinkiler.

benimki her sabah; kaşarlı, mantarlı,domatesli yumurta yiyor ama bu malzemelri dönüşümlü veriyorum. bugün ilk krep yaaptım yaparım bundan sonra.
başka ne yedirebilirim hergün yumurta yemesini istemiyorum.
cicibebeyide yumurtadan sonra suya yada çaya batırıp ısırtıyorum öyle yiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…