2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla idareye bugün 1 saat dil döktüm, hakkım olanı istiyorum ama alamıyorum, kimseye de yalvaracak değilim, allaha havale ediyorum hepsini,anlaşın gelin diyorlar, anlaşamayacağımızı onlar da biliyor, maskat başlarıdan savmak, karışık yapınca gidicez düzeltin diye bu sefer de anlaşsaydınız diyecekler, devlette işler böyle malesef, önemli olan işi adaletle çözmek değil, iş biran önce bitsin de kahvemizi içip keyfimize bakalım

dru dinledim 14 aydır artık her dediğini yapmayı düşünmüyorum zaten ayşecim, alırım ege içerse dönüşümlü veririm balık yağı arı sütü polen vs, ama bunu eşimden gizli yapmam lazım, çünkü o drun dediğinden çıkmaz
benim eşimde tam tersi, bişey olmaz der durur, deli oluyorum, onu yedirme bunu verme diyorum bişey olmaz diyor.
okul konusunda allah yardımcın olsun zor valla, boşu buşuna okulda beklemekte sinir bozucu olur.

öff h.sonu geldi tabi gene kimse yok.canım çok sıkkın.bugün ablam 2 dk da boşandı.hoş onun keyfi yerinde de annemle babam perişan.sipirim tepemde hiç keyfim yok.

ablan mutluysa sorun neki, boşver annenle babana böyle olmasının daha hayırlı olduğunu söyle.

2 dk nasıl boşandıki, sorun aylar öncesinden vardır muhakkak.

derine o bakacaktı değilmi.
mutsuz bir evliliği yürütmeninde anlamı yok, çocuklar için çok kötü evde kavga gürültü. vardır bundada bir hayır.

gülincim geçmiş olsun ablan boşanmış bende ayşeye katılıyorum eğer mutluysa ablan üzülmeye gerek yok

egelifatosh Allah yardımcın olsun.Valla güvenmeden yaşanmıyor densede yine de özellikle iş arkadaşlarına hiç güvenme

günaydın kızlar epeydir yazamıyordum.eminecim annene çok geçmiş olsun.
öğretmen arkadaşlar zor dönem başladı sizin için. inş. en kısa zamanda alışır melekleriniz

öff h.sonu geldi tabi gene kimse yok.canım çok sıkkın.bugün ablam 2 dk da boşandı.hoş onun keyfi yerinde de annemle babam perişan.sipirim tepemde hiç keyfim yok.

geçmiş olsun canım
mutsuz bi evliliği yürütmektense boşanmak daha hayırlıdır canım üzülmeyin ablan gayet mutlu bak

günaydınn kızlar..
başım çok ağrıyorr.akşam misafirim vardı 2 de gittiler.yağmur 7 buçukta uyandı.tekkrr uyuttum bu seferde 10 fda uyandı.iyi oldu uyumuş oldum ama kahvaltımız ggecikti.neyse yaptık kahvaltımızı.oynuyor birazdan yatırırımm.bend eişime bakarım çorba yapıcam yemek yapıcam offf off....

gülin hayırlısı cnm anne baba olmak kolay deil anneni en ii sen anlrsın şuanda destek ol..

emine hadi sevndmm gelmiş geçmiş olsun cnmmm..

neyse kızlar ben kaçtım birüüsürü işim var......

günaydınnnn
mutluyumm annemin sonuçları temiz cıkmışş
aaa emine çok çok sevindim canım
neyse bişey yokmuş bak ne güzel
günaydınn kızlar..
başım çok ağrıyorr.akşam misafirim vardı 2 de gittiler.yağmur 7 buçukta uyandı.tekkrr uyuttum bu seferde 10 fda uyandı.iyi oldu uyumuş oldum ama kahvaltımız ggecikti.neyse yaptık kahvaltımızı.oynuyor birazdan yatırırımm.bend eişime bakarım çorba yapıcam yemek yapıcam offf off....

gülin hayırlısı cnm anne baba olmak kolay deil anneni en ii sen anlrsın şuanda destek ol..

emine hadi sevndmm gelmiş geçmiş olsun cnmmm..

neyse kızlar ben kaçtım birüüsürü işim var......

kolay gelsin

herkese günaydınalr.. eminceim inş öenmli biş değildir annende çıkan:KK43:öğremen arkadaşların yeni öğretim yılı hayılrı uğurlu olsun..

eminceim çok sevidnimc anım.. leocum kolay gelsin canım.. gülincim ablan içinde gçemiş olsun herşeyin hayılrııs elbet:KK43:

yemek seçme konuşulmuş valal ebnim eşim ayırım yapmaz herşeyi yer şükr.. büyüyk kıım biraz sorunlu bebkeliğinden beri malesef:KK43:inş buda ablası gibi olmaz:KK43:ama olcek gibi malesef.. bebekeken herşeyi seven ağzını açan çocuk şimd tükrüyor:KK43:

filizcim nbr canım nasılsın?
sağol canım iyiyim çalışıyorum işte iş yerindeyim

yemek seçme konuşulmuş valal ebnim eşim ayırım yapmaz herşeyi yer şükr.. büyüyk kıım biraz sorunlu bebkeliğinden beri malesef:KK43:inş buda ablası gibi olmaz:KK43:ama olcek gibi malesef.. bebekeken herşeyi seven ağzını açan çocuk şimd tükrüyor:KK43:

valla şanslısın canım benim eşimde yemek seçmez ama herkezin yaptığını yamez (anne abla kayınvalide ben)

destekleriniz için teşekkur ederım kızlar.ablamın keyfi yerınde tabı ama ortada bırı 6 biri 7 yaşında 2 tane yeğenim var.12 yıl evlılık 7 yıl flörtten sonra boşanıcam da boşanıcam dıye tutturdu.kızdığım başka bı şeyde evı de şirketı de eşine bırakıp boşandı dün.35 yaşında.ok üni.mezunu ama nerde çalışır 2 çocukla?kendı çalışçmadığı halde çocuklarını bakıcılarla buyuttü.şimdiş derine bakacak.insan kendını getırdığı noktayı görunce delırıyo.benım mal da mulkte gözum yok ki dıyo ama 35 yılda hiç yokluk görmedi.çok kızgınım ona çok.hiç mi düşünmez insan geleceğini.

destekleriniz için teşekkur ederım kızlar.ablamın keyfi yerınde tabı ama ortada bırı 6 biri 7 yaşında 2 tane yeğenim var.12 yıl evlılık 7 yıl flörtten sonra boşanıcam da boşanıcam dıye tutturdu.kızdığım başka bı şeyde evı de şirketı de eşine bırakıp boşandı dün.35 yaşında.ok üni.mezunu ama nerde çalışır 2 çocukla?kendı çalışçmadığı halde çocuklarını bakıcılarla buyuttü.şimdiş derine bakacak.insan kendını getırdığı noktayı görunce delırıyo.benım mal da mulkte gözum yok ki dıyo ama 35 yılda hiç yokluk görmedi.çok kızgınım ona çok.hiç mi düşünmez insan geleceğini.

malda mülkde gözü yok tamamda neyle geçinecek?
nerde kalıyor şimdi, çocuklara nafaka bağlanmıştır elbet, kendine nafaka istemedimi. güvendiği bişeyler vardır elbet, yoksa mümkün değil bu hayat şartlarında bişey istemeden boşanmak.

sağ gözüm diğerine göre şiş, baktığın zaman belli oluyor 2 gündür hafif şişlik var ne olabilirki, doktora gitsemmi acaba, rahatsızlık vermiyor ama ilerlemesinden korkuyorum.

gülincim cnmzor bir durum cnm bir bayan için 2çocukla bide dediğin gibi zorluk cekmediyse maddi acıdan zor bundan sonraa kendi için deil belki ama cocukları için bişeyler isteyebilirdii
hayırlısı olsun cnmm

X