2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım olyo böyle şeyler, maalesef, bebekten sonra hiç bişey aynı olmuyor, ama bi süre sonra düzelecektir mutlaka, hatta arkadaşlarla bizde bi söz var, evlilik aşkı, çocuk evliliği öldürür diye,
ee tabi eskisi gibi sorumluluklar olmadan, canım cicim hayatı olmuyo artık, romantizm desen çocukla hak getire, ama az kaldı biraz daha büyüsünler durulacak hayatımız, unutulacak bunlar

canım uyuynca yatağına alıyorum , yatağı yanımızda zaten, ama bi daha kapalı tarafa yatırıcam hep, bi anlık gafletimize geldi resmen (

elanın ızına yetişmek zor eminecim, kolay gelsin sana, iyice inceltmiştir ama seni koştururken peşinden, ayrıca menüsüne de maaşallah, kilosu da iyiydi sanırım hareketine göre, Allah nazardan saklasın, ayrıca annene de çok sevindim, memede kist sık rastladığımız bi şey canım

azra da öyle canım, çiğneyerek yedikleri şeyler çabuk yoruyor sanırım, sıvı olanlardan daha az yiyolar onları, krep ben de deneneyeyim bi ara, azra da hamur işi sever

mümine geçmiş olsun
eminecim elaya maşallah bizimki de park yataktan ayağını atmaya çalışıyo biz nasılsa çıkamaz diye rahatız ama elayı okuyunca korktum şimdinasıl inmiş peki düşmemiş mi?
ayşecim benimki yemediği için kahvaltı öneremiycem yumurtayı hergün yese hergün veririm sizin menü de gayet güzel bence bunları yese yeter

gülincim bizde de tartışmalar çok oluyor inan ama artık takmamaya çalışıyorum eceye kızıma yoğunlaşıyorum ben alttan da almıyorum boşanma lafını edince geri adım atıyo ne de olsa çocuk var aslında bunu da sık dile getirmemek gerek ama napıyım bazen çıldırıyorum

yağmuru kymalı sebzeli çorba yaptım 1 kase yedi..(1 yemek kaşığı kıyma,1 küçük kabak,1 küçük soğan,1 küçük patates,biraz pirinç,1 tatlı kaşığı tereyağı.blendırdan geçirdm miss gibi oldu)fikir olsun die yazdım..
akşamada fırında patates tavuk yapıcam.patates ve tavukları baharatladım 1,2 saat sonra koyarım fırına.pilav ve çorbada yapıcam.dündende makarna var yoğurtlayıp soslarım tamamdır.

yağmuru uyutup alt katı temizlicem.dün yukarıyı yaptım.zaten bayramda yokuz ewde olmadığımız için gelende olmuyor ama ben yinede yapıorum bayram için değil yani..

walla bizde çok tartışırız oluyoo evlilikte ama önemli olan konuşabilmek.1 tarafda alttan alıcak yoksa mümkünatı yok olmaz.iletişim çok önemli sorunları çözzmek amaçsa eğer.

eminecm nasıl inio park yataktan anlamadım.boyu kdr oluyo ztn onlarCADIARZU

kızlar yastığını bataniyesini koyup üstüne çıkıyoo ve zıplıyo resmen ve bizim yatak var önünde bizim yataktanda iniyoo zaten gecende baktım bizim yastığa uzanmış onun üstüne cıkmışş akşam karanlıkta nasıl korkmadı gece lambasıda yoktu çünküü

yağmurda doğduğundan beri park yatakta yatıyor.ama ben yastık kullanmıyorum yada çok ince.aman dikkt et cnm ya tam haylazlık dönemindeler.yağmurda kanepelerin üstüne çıkıo ağaşıya atlıyo.bikaçkere düştü annecim noldu dedim kafasını gösterdi.bende her çıktığında kafasını gösteriorum bak düşersin kafan acır diorum iniyo.amaa çok yaramaz oldu artık.nerde tehlike war orda yağmur.evi resmen ona göre düzenledm.

domates yedir yedirebiliyorsan, karpuzunda kan yaptığını duydum.
sütüne pekmez karıştır.

dometes verdim ama oldugu gibi kakasından çıktı
karpuzun kan yaptıgını ilk defa duyuyorum karpuzu yiyince karnı şişiyor bu sefer makarna pilav yiyecegi varsada yemiyor ama kan yapıyorsa yesin ozaman
birde süt ve süt ürnlerine pemez karıştırmak kansızlık yapıyor sizde öyle vermeyin ben önce yogurdunu hep pekmexle verirdim şimdi öyle yapmıyorum arada kaşıkla içiriyorum
bal katıyorum sütüne birde cicibebe

ah ne yapacaz bu çocuklarla böyle bilmem sanki çoucuklarrın yemekleri katıklrı yok gibi iskeletor gibi dolaşıyor hanım
bakalım bizim ikincide yolda hayırlısıylan onun yemesi ablasına çekmez bari

kızlar bu arada bebişin cinsiyeti belli oldu Allahatan bir mani çıkmazsa
erkek olacakmış az zamanımız kaldı bize dua edin selamet dogum yapalım kucagımıza alalalım hayırlısıylan inşallah bütün isteyenlerle birlikte

hala konuşmuyoruz.demek başka çiftelr de kavga edıyor bebekten sonra.bunu duyduğuma sevınsem mı üzülsem mi bilemedi:)
1 kelıme bıle konuşmadık konuşmaya da hiç niyetim yok.biz boşanma lafını dıle getirmeyız hiç dun de getirmedık ama konuşmalarına tavrına dıkkat et çekmek zorunda değilim ben ssenı dedım.son 1 aydır napsam kabahat.aaa dedım be yeeter.şamar oğlanı yok senın karşında.gene derın için falan konuşuyoduk ama bugun ne o ne de ben 1 kelıme bıle konuşmadık.ne zaman anlar hatasını o zaman konuşurum.ilkecim alttan almak lazım demiş.doğru ama hep bana hep bana da olmuyo işte.o zaman diğeri karşısındakıni salak bellıyo demek ki.bazen göstericeksin dişini.e biz eskıdık tabı 8 sene bitti

cnm ben sana alttan al demedimkiiibilmiyorumkismile
birinden biri dedimm.senin için konuşmadım genel yani bebişimmmm..
hep bitaraf alttan alırsa tabiki olmaz...siniriniz geçsn oturup konuşursunuz merak etme...

ayyy bu cocuklar minik canavarlar resmen.ne yaramazlıklar yapıyorlar bak hele?
gercı elıf simayda onlardan asagı kalır yanı yok.
mutfak cekmecesının en altını cekıp üstüne cıkıyor tezgaha bıraz daha yüksekten bamak ve istedıklerıne uzanabılmek için.gecende bır baktım onun üstündekınıde cekmıs merdıven yaparak onun üstunede cıkmıs.sen bıcagı al nasıl uzanmısta almıs bırde tutmus bana getırıyor nasıl korktum aklım gitti resmen.tezgahın üstunde bıcak vs şeyler asla bırakmıyorum..
en haylaz dönemlerındeyız allah yardımcımız olsun.
bu arada herkesın kadır gecesını mübarek olsun arkadaslar.tüm meleklerımıze rabbim saglıklı sıhhatli iman dolu ömürler nasip etsin.vatana mıllete hayırlı evlatlar olsunlar inşallah...

hayırlı uğurlu olsun canım.hihoyyyt

ıyı yapıyosun canım erkek mılletıne yüz verdımı astarı metre metre istiyor valla.saygı sevıyesını aşmadan tavrını bellı edeceksın .hem karnım doysun,hem pastam dursun yok öyleee :)

kızlar, kolay gelsin size yaa, azra pek öyyle haylazlıkları anlamlıyo daha, daha doğrusu uğraşmaz hiç, baktı bişeyi beceremedi boverir, öyle kanapelere bile çıkmıyo henüz, buna rağmen düşürüp duruyoruz, sizin kuzular çok hareketli, çok dikkat ister, Allah korusun alhancım aklım çıkardı benimde,
bazen niye hiç bişeye uğraşmıyo bı kız diyorum ama size bakınca vazgeçtim vallaa, öyle uslu uslu oturmaz gerçi ama en azından trmanma olayımız yok çok şükür

bir de bizim mesleğe kolay derler değil mi canım, 8 sene oldu, 5 okul değiştirdim,her yerde ayrı problem, napalım, başa gelen çekilir
öff h.sonu geldi tabi gene kimse yok.canım çok sıkkın.bugün ablam 2 dk da boşandı.hoş onun keyfi yerinde de annemle babam perişan.sipirim tepemde hiç keyfim yok.
ne denir bu durumda bilemiyorum canım, inşallah ablan için hayırlısı budur
benim eşimde tam tersi, bişey olmaz der durur, deli oluyorum, onu yedirme bunu verme diyorum bişey olmaz diyor.
okul konusunda allah yardımcın olsun zor valla, boşu buşuna okulda beklemekte sinir bozucu olur.
sağol ayşecim, bu kocaların hepsi ayrı alem

sağol canım, sende çalıştın, yaşamışsındır benzerlerini
günaydın kızlar epeydir yazamıyordum.eminecim annene çok geçmiş olsun.
öğretmen arkadaşlar zor dönem başladı sizin için. inş. en kısa zamanda alışır melekleriniz
sağol ayşe, ığdırdasın değil mi? alıştın mı?ceylin nasıl?
günaydınnnn
mutluyumm annemin sonuçları temiz cıkmışş
harika bi haber bu:)

herkese günaydınalr.. eminceim inş öenmli biş değildir annende çıkanöğremen arkadaşların yeni öğretim yılı hayılrı uğurlu olsun..
sağol müzeyyen
ya gülin seni çok iyi anlıyorum, çünkü ben de kendi geleceğini düşünmeyen bi kardeşe sahibim, anlatsam sayfalar sürer, biz neden onların kendini düşündüğünden fazla düşünüyorsak, yapı işte, sonunda olan bize oluyo, bak sende belki bunları kafaya taktın, evine evliliğine yansıdı, benimde oluyo, ama elde değil

çok hoş ya azra büyümüş de arkadaşları da dışarıya çağırıyomuş, zaman ne çabuk geçiyo:)
inan hepimizin evinde oluyo, ama ben itiraf edeyim , bende de var, gerçekten hiç tahammülüm kalmadı, dışarıda ona buna kızıp hırsımı evdekilerden çıkarıyorum

afiyet olsun kuzuya

bi kız bi erkek, ne güzel bi arada büyür giderler:) kolay gelsin hem hamilelik hem küçük bebek, ikisi bi arada hem zor hem güzel

bu arada kadir geceniz mübarek olsun arkadaşlar, allah bebeklerimize sağlık versin, iştah versin, yürümeyenler yürüsün, uyumayanlar uyusun ....evliliklerimizden kavga gürültü eksik olsun, allah yaşadığımız her türlü zorluğa katanma gücü versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…