2009 Ekim Anneleri

amanınn tee kaç saat önce yazılmış ensonn..eyy ahalii silkinin de kendinize gelinn:))) özledim ayhh toplaşın artık yeter:))

wee günün süprüzüüü..kocim fatoş emzik bulmuş:) bakkal satmamak için epey direnmiş ama almış kocim..hemen emdi cok cokk da, düşüyo ağzından..yine başında durup attıkça wermek gerekçek anlaşılan..

bide rezeneciler milupa mı humanamı..hangisini alıym bebişim için???

zuzum ben milupadan çok memnunum ikinci kutuya geçtim bence milupa ama humana hakkında bi bilgim yok tatlıımm

bakkal neden satmak istememiş kıss merak ettim

ayy yarın dora aşı olacak yaaa kıslarr acaba ateş yapar mıki ne yapsamki acaba

Zuzucumm ben oğlum için humananın rezene çayını almıştım kesinlikle almadı ama milupayı bilmiyorum canım :a015:

Gizoşumm ben tunaya geçen hafta aşı yaptırdım verem aşısı koldan ve iki bacaktan da iki ayrı aşı daha yaptılar, amanın o gün çok huysuzdu fitille zaptedebildik ama ateş falan çıkmadı çok şükür...Bu arada hani senin doktor demişti ya aşı yapılınca fitil yada ateş düşürücü bişey vermeyin diye; ben onu bizim doktora da sordum ateş düşrücü fitil verebilirsin hiç bir sorun olmaz dedi :uhm: Bu doktorları anlamak zor...Bu arada biliyorsundur ama verem aşısından sonra 3 gün banyı yaptırılmıyor bebek istersen götürmeden bu gece yıka hayatım...:asigim:

canımm ben zaten hergece yıkıyorummm dorayıı tamam tatlım genede uyardığın ii olduu sen rota virüsü vurdurdunmu tatlım....

Günaydın...fatoş emzik tavan yaptı iyi reklam oldu....kim bu fatoş acep....:))))))))))))))))))

bende bugün spiral taktırmaya gidicem hamile değilsem

fgelin geliinnn fatoş emziğe gelin delikafadulden valla bundan para kazanmıyorum :))
ayrıca benimki aventte tuttu dün denedim ama ağzından kayıyo cukcuklarken rahat alammıyr küçük geliyo sanırım :))
reklamlarrr :)))))))

şeyma yok kız Allah korusun ne hamilesi .. BU arada ben hala olmadım adet varmı benim gibi olmayanlar takip edemedim pek ..

ayrıca yavrum üşütmüş sanırm banyo yaptırrken üşüttük dün kakasını yeşil yapmıştı öksüre öksüre bi hal oldu neyseki bu sabah az öksürdü ve kakasını rengi normale dönmüş ( off yavrum ya millet salıyo çayıra bizim bebekleri o akdar koruyoruz nerden kapıyor nerdenn ya

oyyy kıyamam adaşımızaaa... neyse düzeliyormuş kuzummm... o ne güzel resim öööleee,cukcuk :))

anılcım bende daha hastalanmadım,piyango artık bakalım ne zaman olcaz...

saol canımm opuyorumnanaktan
bizde aşıdan geliyoruz şimcik..ateşi huysuzluğu olmaz iişallah..
bakkal adi bu demiş ondan satmak istememişkaydirigubbakcemile2

Günaydın...fatoş emzik tavan yaptı iyi reklam oldu....kim bu fatoş acep....:))))))))))))))))))

bende bugün spiral taktırmaya gidicem hamile değilsem
anam bukadar hızlı diilsindir herhall kaydirigubbakcemile3

anılcım geçmiş olsun yawruya

zuzuummm nassıılsın opuyorumnanaktan
geçmiş olsun yavruşa,bizim teee 21'inde nasıl dayanacam bilmiyorum

teşekkürler kızlar ya millet kutuplarda çocuk büyütüyo bişey olmuyoda anlamadım gitti işte
sanki adet olmadım sinirlimiyim neyim özellikle kaynanaya her geldiğinde eşimle kavga ediyoruz mutlaka bişey çıkıyo istemiyomm kaynananaaaaaaaaaaaa o kadar yoruluyorum bebeğe bakarken yinede istemiyorummmmm

zuzuummm nassıılsın opuyorumnanaktan
geçmiş olsun yavruşa,bizim teee 21'inde nasıl dayanacam bilmiyorum
saol çiçeeemmm..bizden önce bi bebek wardı ay nası ağladı yıktı ortalığı.gözlerim doldu zor tuttum kendimi..gergindim zaten aşı için kaç gündür..içim gitti

:teselli:

kaynananalara haayııır :enbuyukkk: en iyisi bile sorun çıkarıyo yaw kötükedihüso

selam kuzularropuyorumnanaktan

yağmurcum geçmiş olsun, bende her banyodan sonra korkuyom üşütürüm diye:kedi: çok hapşırıyo çünkü, ev doğalgazlı yıkadığım odada bide elektrikli ısıtıcı yakıyom anlamadım gitti bu işi ((

zuzummm berram çok ağladımı kız bende şimdiden tırsmaya başladım:kedi: inşallah ateş olmaz kuzunda:Saruboceq: kaç yerden aşı yaptılar söle bakim? rotayı öbür ayamı bıraktın?

gunaydin herkesee.
kis elali nazar degdin haa kaydirigubbakcemile3 2 ay dayandim da dun kaynanayla birbirimize girdik :umursamaz: hemde kaldigi son geceydi.1 gun daha dayanamadik .neyseki halloldu ama eskisi gibi deil tabii hicbisey şutarafagitti

gunaydin herkesee.
kis elali nazar degdin haa kaydirigubbakcemile3 2 ay dayandim da dun kaynanayla birbirimize girdik :umursamaz: hemde kaldigi son geceydi.1 gun daha dayanamadik .neyseki halloldu ama eskisi gibi deil tabii hicbisey şutarafagitti

:roflol: kıs delüü gaza geldinde ümünümüü sıktın yoksamkaydirigubbakcemile3
bundada vardır bi hayır boşver, bundan sonra daha mesafeli olursunuz oda gelip uzun boylu kalmazyerimseniben (bknz. biz)

kızlarr yaa gebelik kısmında görünce aklıma geldi unutmuştumfisfisfis
biz hamişken tetenos aşısı vurdurmuştukya hani 2 doz vurunmuştuk 3. doz 6 ay sonraydı bizim oda bu ayın sonunda vurdursammı bilemedim, nasılsa yavruşlara kavuştuk o acıyı çekmesemmi acaba diyorumCADIARZU
siz yaptırcakmısınız, toplam 5 dozdu bunu yaptırırsakta 2 tane daha varkafamçokkarıştı

:roflol: kıs delüü gaza geldinde ümünümüü sıktın yoksamkaydirigubbakcemile3
bundada vardır bi hayır boşver, bundan sonra daha mesafeli olursunuz oda gelip uzun boylu kalmazyerimseniben (bknz. biz)

yok kis.konuyu acan o oldu bende icimdekileri bosalttim kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…