2009 Ekim Anneleri

zuzummm berram çok ağladımı kız bende şimdiden tırsmaya başladım:kedi: inşallah ateş olmaz kuzunda:Saruboceq: kaç yerden aşı yaptılar söle bakim? rotayı öbür ayamı bıraktın?[/QUOTE]

ağladı cnm ama çabuk sakinleşti şükür..ateşi yok şimdilik ama çok huysuzz..gazı da war tebi ondan da. 1 kol 2 bacak...rota beklemede

gunaydin herkesee.
kis elali nazar degdin haa kaydirigubbakcemile3 2 ay dayandim da dun kaynanayla birbirimize girdik :umursamaz: hemde kaldigi son geceydi.1 gun daha dayanamadik .neyseki halloldu ama eskisi gibi deil tabii hicbisey şutarafagitti
ooff kötü olmuş
kızlarr yaa gebelik kısmında görünce aklıma geldi unutmuştumfisfisfis
biz hamişken tetenos aşısı vurdurmuştukya hani 2 doz vurunmuştuk 3. doz 6 ay sonraydı bizim oda bu ayın sonunda vurdursammı bilemedim, nasılsa yavruşlara kavuştuk o acıyı çekmesemmi acaba diyorumCADIARZU
siz yaptırcakmısınız, toplam 5 dozdu bunu yaptırırsakta 2 tane daha varkafamçokkarıştı

ben zati yaptırmadımdı kaydirigubbakcemile2

yok kis.konuyu acan o oldu bende icimdekileri bosalttim kaydirigubbakcemile2

ohhhhhhhhh sefann olsunn içinde kalmamış iyi etmişsinyerimseniben

zuzummm berram çok ağladımı kız bende şimdiden tırsmaya başladım:kedi: inşallah ateş olmaz kuzunda:Saruboceq: kaç yerden aşı yaptılar söle bakim? rotayı öbür ayamı bıraktın?

ağladı cnm ama çabuk sakinleşti şükür..ateşi yok şimdilik ama çok huysuzz..gazı da war tebi ondan da. 1 kol 2 bacak...rota beklemede

ooff kötü olmuş

ben zati yaptırmadımdı kaydirigubbakcemile2[/QUOTE]

ayy darısı başımıza inşallah bizde sorunsuz atlatırız şu aşı gününü:Saruboceq:
rota bizimde bu ay askıda yaptırırsam artık öbür aya...

bizde aşı oldukkk...ooff ya içim acıdı ne zor anne olmak...
sabahdan beri hastanelerdeyim...aylık kontrolüyapıldı sıpamın işitme testi yapıldı sonra sağlık ocağına geldik aşıları yapıldıııı....yavrummm çok yoruldu bugünn.....:S
zuzum berroşa geçmiş olsun...kıyamam bebişimee...

yağmurcm geçmiş olsun cnmm
zuzum ben milupanın rezene çayını kullanıom oğluşuma çokda severek içiooo.....yerimseniben

teşekkürler kızlar blueflover llall elalı
bende banyo yaparken kombi yanıyor birde ufo yakıyorum kaşla göz arasında üşüttü yavrum neyseki bugün öksürmesi azaldı....

Gizemmcim APS yle gönderdim emzik delikafadulden ptt nin diline düştüm güldüler sordular anlattım durumu delikafadulden 2 gün içinde elinde olur heralde bu arada soyadını bilmediğim için GİZEM DORA yazdım :))) ben de anıl aklında bulunsun kim deme

yağmurcum bu bebişlerin hasta olmalarını bende çözemedim hala dışarıda çıkmıo benim sıpa burnu tıkalı...
bizim binanın yanında müstakil evler var inan onların çocuklarını kıskanır oldum...maşallah ya karda kışta çıplak dolaşıyorlarrr banamısın demiooo sapasağlamlar...geçen nasl hava soğukk yağmur yağıo kızın ayağıda terlik bahçede ooyun oynuoo...benim kızı bıraksam dışarı o havada zatüre olurrrr.....

slm ben geldım bızde her gun dışardayız nerdeyse şükür bı sıkıntımız olmadı...

spıral takmadılar şey ettik diee..aradan 10 gun geçsin test yapıp takıcaz dedi:inşallah bişey yokturda aslında bişey olmadı ama başım dönuyo mıdem bulanıyoo..adettte olmadım

evt llalcim sorma burun tıkanıklığı zaten var bizde onun nedeni dr söyledi kombiden dolayı havaız kalıyor ortam nemli olması lazımımış odasının kapısını artık açık tutuyorm su koydum şimd,i geceleri biraz daha iyi bu har makinası almayı düşünüyorum.. Benimde görümcemin orda romanlar amann görsen emekliyolar dışarda bu soğukta bebeler delikafadulden

evt llalcim sorma burun tıkanıklığı zaten var bizde onun nedeni dr söyledi kombiden dolayı havaız kalıyor ortam nemli olması lazımımış odasının kapısını artık açık tutuyorm su koydum şimd,i geceleri biraz daha iyi bu har makinası almayı düşünüyorum.. Benimde görümcemin orda romanlar amann görsen emekliyolar dışarda bu soğukta bebeler delikafadulden

evet canım bizim burun tıkanıklığıda kombiden...
bugün dr. dedim buhar mak alacağım die önermediii:bbo:buhar mak.sonuçda soğuk hava üflüyor ben önermiyorum dedi..havluyu ıslat peteğin üzerine koy daha iyi dediii bende zaten öle yapıodum..vazgeçtim buhar mak. almakdan...:1rolleyes:
biz ne kadar üzerlerine titrersek o kadar ters tepio anılcım anlamıom inankiii..:bbo:

bizde aşı oldukkk...ooff ya içim acıdı ne zor anne olmak...
sabahdan beri hastanelerdeyim...aylık kontrolüyapıldı sıpamın işitme testi yapıldı sonra sağlık ocağına geldik aşıları yapıldıııı....yavrummm çok yoruldu bugünn.....:S
zuzum berroşa geçmiş olsun...kıyamam bebişimee...

oyy geçmiş olsun erkekine..

yağmurcm geçmiş olsun cnmm
zuzum ben milupanın rezene çayını kullanıom oğluşuma çokda severek içiooo.....yerimseniben

sütü sağıp onamı karıştıyosunuz..suyla mı..nekadar kaç kez bi de? ay ne çok sordumm :kedi:

aaa bene almıyım o zaman :KK43: ayrıca aman ne bilim bende çocuğun odasında bişey kurutulmaz diye duydum neye inancağmı şaşırdım..
Bende milupanın rezenesini kullanıyorum 30 mm içiyo 60 mm yakın da içti ilk içtiğinde öğğ yaptı şimdi cukcuk bal içiyo gibi içiyo kalanınıda ben içiyorum :)))

oyy geçmiş olsun erkekine..

saoll canımmopuyorumnanaktan

sütü sağıp onamı karıştıyosunuz..suyla mı..nekadar kaç kez bi de? ay ne çok sordumm :kedi:
cnm ben suyla karıştırıom günde 1 kez 50 ml... yarım tatlı kaşığı rezene atıomm karıştırıom ve kaşıkla veriom...biberonu almıo sıpaaaa:bbo:
unutmadan rezeneyi verdikten sonrada gazını çıkarıomm....sırtına masaj yaparak...
bebeğe su verince bile gazını çıkarmak gerekiomuşş..:bbo:

aaa bene almıyım o zaman :KK43: ayrıca aman ne bilim bende çocuğun odasında bişey kurutulmaz diye duydum neye inancağmı şaşırdım..
Bende milupanın rezenesini kullanıyorum 30 mm içiyo 60 mm yakın da içti ilk içtiğinde öğğ yaptı şimdi cukcuk bal içiyo gibi içiyo kalanınıda ben içiyorum :)))

mersi cücümmopuyorumnanaktan

evet zuuzm kaynamış su ile yapılıoo..zaten üzerinde yazıoo...hepsini içemio 50 ml..ama öle hazırlıom nedense:Skafamçokkarıştı
anılcım dr. öle dediikafamçokkarıştı

su kaynatıyoz zuzuu mama yapar gibi

cnm ben suyla karıştırıom günde 1 kez 50 ml... yarım tatlı kaşığı rezene atıomm karıştırıom ve kaşıkla veriom...biberonu almıo sıpaaaa:bbo:
unutmadan rezeneyi verdikten sonrada gazını çıkarıomm....sırtına masaj yaparak...
bebeğe su verince bile gazını çıkarmak gerekiomuşş..:bbo:

saolun kızlaropuyorumnanaktan su içince bile mi..gazlı şeyler nolucak kaydirigubbakcemile2

buhar mak iiki almamışım ozaman ben de..tereddütte kalmıştım..geceleri tıkanıo burnumuz damla damlatıp kawga ediyoruz::))

gazlı we kusmuklu :sinifsinif: kaydirigubbakcemile2 siz nasısıınızzz

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
aynene doktordan geldik..sükür iyiymiş kuzum ama burnu için damla verdi bi de pipisinde kızarıklık vardı krem verdi..
kusmuk ve gaz bizde de cok var zuzum hergün kac kere kıyafet değişiyoruz bi bilsen

X