2009 Ekim Anneleri

buketcim benim kaynanam ellik gibi 1 gün kaldı gitti deymeyin keyfime :)))
yaşasın kaynanasız hayat:lepi::lepi::lepi:

hemde kızın artık koccaman olduu sen bakarsın annesiyerimseniben ben 20günlükten beri tek bakıyorum....

bu arada şeydadan haberim yok yazısınıda bugün okudum zati...
Allah yardımcısı olsun inşallah testleri iyi çıkar:Saruboceq:

hazırdı gizoşum hediyemiz patik için konustugumuzdan beri fırsat olup gonderemedim doramda giydikce bizi hatırlasın yerim ben kuzumuu bizde sizi seviyoruz iyiki tanıdım sizii

:))) ben kasındım zuzumm annem geldi simdi ona verdim teselli ediyor uyumadı o kadar salladım
ama ben bir panigimki sorma gitsin zuzum surekli basındayım cocugun nefes alıyor mu rengi yerindemi die
inş. guzel gecicek asınız aglamaz inş. berroşum

kaydirigubbakcemile3 cocuk bir rahat edemedi bendenn :))))

Ben bir kahvaltımı yapim midem sırtıma yapıştı resmen zemuszemus

cok daha rahat edicem kesinde.kiza kotu aliskanliklar edindirdi.onlari nasil deistireceksem.surekli arabasinda uyutuo.nisse tek olmak daha iyidir,kafam rahat eder en azindan zemuszemus

şuu devit-3 ün akmayan şişeşinden nefrettt ediyorum
o damlayana kadar kız azını kapatıyo ağlıyo, dudaklarına akıyo...
sizde zorlanıyomusunuz yahu? niye diğer damlalar gibi sıkılmıyosa sanki:1closedeyes:

çok sevindim walla berramda emiyo haaa:icecream:

3
kaydirigubbakcemile2 cuk cukkk hemde çok sewimli oluyo..o emdikçe ben kahkaha atıyorum:)

kıss 20 günlüktü yalnız kaldığımda..dikiş mikiş acı da kalmadı artıkkk e bak bi zahmet:))))

keyfe bak bigecede gönderdi:))
opuyorumnanaktan

cok daha rahat edicem kesinde.kiza kotu aliskanliklar edindirdi.onlari nasil deistireceksem.surekli arabasinda uyutuo.nisse tek olmak daha iyidir,kafam rahat eder en azindan zemuszemus

heheee evin içinde arabayla heee :)))
bunca zaman iyi tutmuşun sen yanında walla kadınıkaydirigubbakcemile3
sorsaydın gönderme takdiği verirdik bilmem hatırlarmısın hamişken 1 hafta olmadan kaçtıydı bizimkikaydirigubbakcemile3

bzimde ööle oluyodu kaşığa damlatıp weriyorum

kıslarrr kaynanam sonunda bana yaptıklarını çekmye basladı midesinde nedeni belli olmayan bi ağrı başlamış...

he walla kendimden beklenmeyen bi performans gosterdimkaydirigubbakcemile3 bizim herifin sinavlari var uzulmesin die cogu seye ses etmedim yerimseniben
kis zuzu ben benim kizi sana versemdim tobe tek bakamazdin 20 gunlukten itibaren kafamçokkarıştı daha yeni yeni toparlanio sanki.yine kotude eskiye nazaran bin sukur diyeyim

Gizem alemsin cnm ya :) gönderim ver adresini özelden para mara istemez 1 tl emzik :))))))))

anılcım valla öle hora gecerki karsı ödemeli gönder o halde bana inş. tutar nette 36 tane bi arada satıyolar 36 taneyi napayım ben öle değilmi ...sağol tatlım yaaa

ay koptum 36 tane mi :)) bi dene gerekirse 36 tane alrsın delikafadulden
açık adres değilmi yeterlimidir gönderdiğin

Ayhhh sabah 7.30da tam olarak daldı uykuya benim sıpa..
12de kalkdık..emiştik şimdi yine uyuyo...sabah kdar saat başı emdi..ayh acıyo memişlerrrrrrrmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…