2009 Ekim Anneleri

ben kangurusuna koyuyorum öyle iş yapıyorum kızlar. yemeği yapıyorum evi topluyorum, kanguru da uyuyor bile bazen. kaydirigubbakcemile3
napimmm böyle bir çözüm buldum hep kucak hep kucak yoksa.

kanguru nedir? şu kucakta kolay taşımak için olan şey diilmi?

ne 40 ne 3 ay onlar fasa fiso valla sonrada 6 aylık olsun ıyı olucak dıcekler çocuklar memeyı bırakana kadar uyanıcaklar 2 sene doğru düzgün uyku beklemeyin ((

desene doktor bizi oyalıyor.. 3. aya kadar sabredeceksiniz dedi..:uhm:

kolik olabilirmiş benim kızım.. pimpirikliliğimden kolik ettim çocuğu galiba.. çünkü sadece gaz meselesi değil bu anladığım kadarıyla.. kafam karışık.. belki de her bebek böyle ben abartıyorum..

benim kuzucuğum da kucakçı oldu..

merhaba kızlar. nasılsınız? ben bu aralar baya bi yalnızım. geçen hafta annem gitti aynı gün eşim döndü. dün akşam eşim gene gitti ben de arkadşıma gittim kalmaya.... 1 haftadır gündüzleri hep kuzucukla yalnızdık bugün gece de yalnız kalıcaz. insan kendini ne kadar boşlukta hissediyo herkes gidince

ah canım kıyamam, birden yalnız kalıverdin demek, olsun nilin var üzülme, anlamazsın bile nasıl akşam olmuş sabah olmuş.. ben anlamıyorum cunku hep kucakta yaşıyoruz biz.

kaç günlük olduktan sonra kullanılıyor acaba, çok küçük oldukları için sakıncalı diye kullanmak istememiştim ben? :sm_confused:

doğumdan itibaren kullanıma uygundur diye yazıyodu kutusunda ama ben de koymadım cok kucuk bi yeri incinir diye. 1 aydan sonra koymaya basladım. tabi kaliteli bi ürün almak lazım , hepsi kullanışlı olmuyor.

selam kızlar şu ticker varya ben onu yapamadım birisi bana yapabilirmi lütfen oğlum 21/09/2009 da doğdu

doğumdan itibaren kullanıma uygundur diye yazıyodu kutusunda ama ben de koymadım cok kucuk bi yeri incinir diye. 1 aydan sonra koymaya basladım. tabi kaliteli bi ürün almak lazım , hepsi kullanışlı olmuyor.

bizim ufaklık 25 günlük, kangurumuz da pek sağlam görünmedi gözüme, sanırım biz daha çok günler geceler kucakta avuturuz. kaydirigubbakcemile3

bizim ufaklık 25 günlük, kangurumuz da pek sağlam görünmedi gözüme, sanırım biz daha çok günler geceler kucakta avuturuz. kaydirigubbakcemile3

:) nolcak böyle valla ben de bilmiyorum , azcık akılları erse oyuncaklarıyla falan oyalanırlar ama su an hiç avutamıyolar kendilerini. zor gerçekten.

organik saç boyaları hakkında ne düşünüyorsunuz? emzirme döneminde saç boyası tavsiye edilmiyor fakat şahsen biraz değişiklik iyi gelicek gibi zira kendimi çok salaş hissediyorum :bbo:

:) nolcak böyle valla ben de bilmiyorum , azcık akılları erse oyuncaklarıyla falan oyalanırlar ama su an hiç avutamıyolar kendilerini. zor gerçekten.

neyse canları sağolsun cadıların. şöyle ağlamadıkları nadir zamanlarda tatlı şeker gibi oluyorlar. bu halleri herşeye değer yerimseniben

ah canım kıyamam, birden yalnız kalıverdin demek, olsun nilin var üzülme, anlamazsın bile nasıl akşam olmuş sabah olmuş.. ben anlamıyorum cunku hep kucakta yaşıyoruz biz.

kaldım valla şekerim. niloş çok kucak delisi olmadığı için gün içinde sıkıldığım oluyo... yarım bari temizlik ütü falan yapayım... yoksa patlayacam

organik saç boyaları hakkında ne düşünüyorsunuz? emzirme döneminde saç boyası tavsiye edilmiyor fakat şahsen biraz değişiklik iyi gelicek gibi zira kendimi çok salaş hissediyorum :bbo:

ben hamileyken de doğumdan sonra da boyattım . bişey olmaz ya o kadar da pimpirik olmayın yaw.

kaldım valla şekerim. niloş çok kucak delisi olmadığı için gün içinde sıkıldığım oluyo... yarım bari temizlik ütü falan yapayım... yoksa patlayacam

anammm ben bunların hiçbirini yapamıyorum kız uyanıkken, uyurken de uykusu cok hafif, yine yapamıyorummmm.

amazon ben de ticker isteriiiimmmmmmmmmmm

doğum tarihini yaz bebişim.

selam hanımlar bişey sorucam siz beeişlerinizi kaç dk emziriyosunuz benimki 15 dk emiyo en fazla oda tek göğüsümü sonra istemiyo bazende 5 dk emiyo normalmi sizce

selam hanımlar bişey sorucam siz beeişlerinizi kaç dk emziriyosunuz benimki 15 dk emiyo en fazla oda tek göğüsümü sonra istemiyo bazende 5 dk emiyo normalmi sizce

mavisim benimkide 3-4 gün öncesine kadar sadece tek göğsümü emip uyuyodu ama artık birini bitriyo ve devam ediyo ben de diğerini de veriyorum... son bikaç günüdr tek göğüs yetmez oldu galiba...ya sütüm az geliyo artı yetmiyo yada eskisinden daha fazla emmeye ihtiyaç duyuyo. umarım 2.sidir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…