2009 Ekim Anneleri

slm cnm bnm bnen bugüzel havada bayram temizligine girdim kız agladıkça bırakıom işi koşuyom ona fena yoruldum 4oda tam teşekkülü eşyaları oynattım yerinden mutfak banyo wc kaldı ciflencek ada hanımı emziriom uyursa yapcam uyumazsa akşam eşim gelince devam edicemmm belim kopmuş ya

selam kizlar..
nasiliz. bizim tempolar anlasilan bi süre daha yavaslamayacak gibi görünüyor. kosusturmalar devam ediyor miniklerle. baksaniza katilimlar bayagi azaldi. bende sürekli giremiyorum.
benim oglan dün aksam bi agladi gaz sancisi tutttu. hic böle aglamamisti canim. bende yorgundum bebegim öyle aglayinca yorgunluk morgunluk hissetmedim valla onla ugrastim bütün gücüm yerine geldi. anne olmak böyle bisiymis.......

of of of musyas sen ne yaptın öyle çok yorma canım kendini kolaylıklar gelsin canım

vala cnm kız dogdu dogalı yaptıgım temizlik içime sinmiyodu olmuşken tAM OLSUN DEDİM BİTİYOOKALDI BIDIKTA EMERKEN UYUDU YATIRIYIMDA DEVAM EDİYİM ÖPÜYOM MELEGİNLE SENİ CNM KİBBBopuyorumnanaktanopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

ahh kızlarr ahh bi tek benmi doğurdum çocuk yaa hasta olcak diye benim kocamm yapmadğını bırakmıyo yaaaaa :eek:klava:

hava burda o kadar guzel bizede izin vermiyor babası ben bir kere bile dısarı cıkamadım :KK43:( hastane haric ..oglumla soyle yarım saat olsun dolasmak istiyormm havalar guzelken
eve hapis gibiyimm

burda da hava çok güzel eşimde karışmıyo ama domuz gribi korkusuna son günlerde ben de pek çıkamaz oldum

Allah korusun hasta olmasınlar:1no2:
tickeri degiştirmek istiyorm ama olmuyr ilginc ya daha once yaptıgım site

slm millet nbr dicem ama kimse yok yine:)))) hey gidi eski günler dolup tasardı bu saatlerde burası:)))))))

selamlar bız hep geziyoruzz şükür eşim karışmıyor karıştrtmam zaten daha yenı gırdık eve beykoza gıttık arkdaşa ev görmeye iyi oluyoo valla...

X