2009 Ekim Anneleri

amazoncum çok geçmiş olsun canım....inşallah kısa zamanda iğleşir özde bebiş....

Kızlaaarr

Bişey srucam; gaz ilacını bebeklerinizi emzirmeden önce mi sonra mı veriyorsunuz? Nasıl olması gerekiyor?

ya benim kizim doymuo sanirim mafoldumben yaklasik 12 saattir uyanik. gunde 1 kez kaka yapsa opup basima koyacam.bazen 3-4 gunu buluo yapmadigi.o zaman zeytinyagi veriorum :gitme: 12 saat botunca uyanik oldugundan haliyle sut birikmio. mama vereyim diorum biberounu tutmuo.diliyle itio. kasikla veriorum onlada yemiyo.midesi bulanio hemen oguruo. napicam ben yaa.biberonu nasil tutturabilirim :sinifsinif:

buketçim diliyle ittiğine göre karnı tok demek ki. aç olsa alır biberonu. kaşığı da reddediyormuş tok demek ki.

Buketcim biberonu neen tutmuyorki acaba? Farklı meme uçları denesene biberon için belki işe yarar

aventin biberonunu ovuolar onu alicaz sanirim

buketçim diliyle ittiğine göre karnı tok demek ki. aç olsa alır biberonu. kaşığı da reddediyormuş tok demek ki.

canim ama agzinin kenarindan tasanlari yalio.meme verince hemen saldirio emio ama sanirim cogu zaman bisi gelmio aglio :sinifsinif: sabah 8 de uyandi en son hala uyumadi.belki 40 dk uyumustur sabahtan beri toplamda. suan garibim babasi gazini cikarmaya calisio

benim kide bölük pörçük küçük küçük kaka yapıyo günde 3 y ada 4 kez ama çok az az ahh bu mama yokmu hep ondan ama vermesemde olmuyor kusma azalmıştı yine başladı çok fazla hemde bu milupanın maması varmış gaz önleyicimi kusma önleyici mi onu mu alsam deneyen var mı faydasını gren hafta sonu alayım

jasminellam tokken weriorum cücüm.kızlaarr metsil kullananlar günde kaç kez kaçar damla weriosunus??

buket gazı warken de memeye saldırıolar ..tokken emdikçede daha fena oluolar..gazı warken emzik biberon almıolar,ondan almıodur belkimm

Fisher price titreşimli puseti var .Titreşim bebeğin içindeki gazı parçaladığı için gazı kolay çıkıyor. Benim bebeğim ayrılmak istemiyor pusetinden. Reklam gibi oldu ama anneler rahat etsin istiyorum.

bukett

özellikle sen şikayetçiydin sanırım kolikten..bunu okudum da paylaşıym didimmkaydirigubbakcemile2

bukett

özellikle sen şikayetçiydin sanırım kolikten..bunu okudum da paylaşıym didimmkaydirigubbakcemile2

saol cicim.onada baktik :) anamm sizin bebiklerin uyku duzeni nasil? bizim kiz dun sabah 8 den gece 12 ye kadar toplamda 1 saat uyumustur :bbo: nasil bebek anlamadim :umursamaz: su 3 ay bi dolsa.biz sab simplex e basladik simdi de :gitme:

dün kayramda uyumadı bugün öğlende uyumadı ne olucak böyle çok yruluyorumm bu ekim bebekleri ilginç yaaaa

dün sabah 8'den akşam 2'ye kadar toplam 2-2,5 saat ancak uyudu bizimkisi... ben eşim gelene kadar kafayı tırlatmak üzereydim laelaelaelaelae tuvalete gidemedim su bile içemedim ilk defa bu kadar oldu... kollarım koptu resmen... kociş gelince ona postaladım kaydirigubbakcemile3 benim kuzu gibi kocayı bile ne hale getirdi bizimkisi kaydirigubbakcemile3 ama gece 2'de beyaz bayrak salladı sonunda... bugünse maşallah rahat rahat pırtlattı uyudu... oooohhh be dedim... anneannesindeydik bugün ondan mı acaba CADIARZU

bizimkisi her gece 2 dolayları başlıyor sabah 7 kadar bir fiil gözleri kapamıyor.Ve ağlamaktan bitap düşüyor.Gerçekten bu ekim bebekleri hepsi birbirinden enterasan.akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…