2009 Ekim Anneleri

kıslarr bu meleklerr daha 2 ayda sıyırttı kafayı bize geleceğimizi düşünemiyorumm şahsenn kaydirigubbakcemile3

benim oğlumuda biri saat 3 e kuruyo kaçta yatarsa yatsın 3 te kalkıp saat 9 a kadar yatmıyor şaka gibi gece gece kuruluyo çocuk bi gece saat 3 tee kalktı yapmamak üzere o kadar yorulmuşum ki 3,5 ta onu banyo yapırıp metazori yatırdım şaka gibi yawww... kaydirigubbakcemile3

benim oğluşumda gaz problemi yaşayanlardan ve gece uykumuz yok..ama dün gece emmeye bile kalkmadı öyle güzel uyuduki maşallah zorla emmeye kaldırdım birde altını aldım o aralar bile gözleri kapalıydı kuşumun..bakalım bu gecemiz nasıl olacak..banyo yaptığı zamanlar çok güzel uyuyor aslında ama korkuyorum kış vakti hasta ederim diye..kafamçokkarıştı
ekim bebişlerimiz hep böyle demekki..neyse iyi olsunlarda tek..

buketçim gazı olunca da memeye saldırıyolar, emerken yutkunup yutkunmadığına dikkat et. yutkunmuyosa süt gelmiyo demektir. benimki öyle olunca sinirleniyo neden gelmiyo diye :)

kızlar bi de 2 saatte bir düzenli emzirmeye çalışın, çok sık ve düzensiz emzirmek hazımsızlık ve gaz yapıyor.

bernacımm evi sıcak tuttunmu hiç korkma ben hemen hemenn her akşam yıkıyorum kuzumu rahat yatsınn kuzucuklarr bneim annem hep şey der çocuk suda serpilirr...

kıslarr bu meleklerr daha 2 ayda sıyırttı kafayı bize geleceğimizi düşünemiyorumm şahsenn kaydirigubbakcemile3

benim oğlumuda biri saat 3 e kuruyo kaçta yatarsa yatsın 3 te kalkıp saat 9 a kadar yatmıyor şaka gibi gece gece kuruluyo çocuk bi gece saat 3 tee kalktı yapmamak üzere o kadar yorulmuşum ki 3,5 ta onu banyo yapırıp metazori yatırdım şaka gibi yawww... kaydirigubbakcemile3

ayy nasıl dayanıyosun her gece her gece gizemmmm çok sinir bozucu o gece faltaşı gibi gözlerle oturmaları yaaa..

bernacımm evi sıcak tuttunmu hiç korkma ben hemen hemenn her akşam yıkıyorum kuzumu rahat yatsınn kuzucuklarr bneim annem hep şey der çocuk suda serpilirr...

doğru diyorsun aslında da ne bileyim maşallah hiç hasta olmadı ediverirsem diye ödüm kopuyor..

ayy nasıl dayanıyosun her gece her gece gizemmmm çok sinir bozucu o gece faltaşı gibi gözlerle oturmaları yaaa..

ahhh ahhh şekercimm bazen varyaa kafam düşüyooo ama napcann eşim sabah erken gidiyo yazık bütün gün direksiyondaa ona diyemiyomki al bakk kıyamaıyomm bak şimdi yatıyo ama şimdide bi akşamdan akşama adamla oturuyom ndada ben yatıyom sen otur diyemiyomm dora doğduğundan beri varyaa deliksiz hiç uyumadıkk 3 fobisi oluştu bende kafamçokkarıştı

doğru diyorsun aslında da ne bileyim maşallah hiç hasta olmadı ediverirsem diye ödüm kopuyor..

ahh kuzumm nasıl alışırsa öle gider ben 20 günlükken nasıl kayınvalidm gitti başladım çocuğu yıkamaya çünkü o varken yıkattırmıyoduu :eek:klava: ama şimdi akşam oldumu çocukk ne zaman yıkancak diyee kendini kuruyo öle seviyo kii suyu millet suda ağlar benim oğlum sudan çıktımı giyinirken ağlıyo şaka gibi kaydirigubbakcemile3:nazar:

dün gece yine çok sancılıydı kızım.. allahtan eşim hafta sonu olduğu için bütün gece baktı.. ben emzirip uyudum ama, bunun hafta içi de var..

1 saattir kakasını yapıyor, dün gecenin meyvesini topluyoruz ama o bile ne kadar uzun sürüyor..

nurse harvey's önerdi doktorumuz bize de. 3-4 gündür kullanıyorum. pek önemli bir değişiklik görmedim açıkçası..

ben 3. aya bağladım umudumu..
uykum var benim..

ne 40 ne 3 ay onlar fasa fiso valla sonrada 6 aylık olsun ıyı olucak dıcekler çocuklar memeyı bırakana kadar uyanıcaklar 2 sene doğru düzgün uyku beklemeyin :KK43:((

Ya kızlarrr sizin bebekler de sürekli kucakta mı duruyolar? Bu beyefendiden ben hiç iş falan yapamıyorum yaaa nolucak böyle offf misafir gelecek ortalığı toparlyamıyorum hiç halden anlamıyor benim Tuna'm o kadar da anlatıyorum ama kaydirigubbakcemile3

Ya kızlarrr sizin bebekler de sürekli kucakta mı duruyolar? Bu beyefendiden ben hiç iş falan yapamıyorum yaaa nolucak böyle offf misafir gelecek ortalığı toparlyamıyorum hiç halden anlamıyor benim Tuna'm o kadar da anlatıyorum ama kaydirigubbakcemile3

aynen şekerimm

Kızlar benım bebegımde 52 günlük oldu.inanınki kucaktan ayrılmıyor ayrıca gecelerı uyumuyor bazen beni öldürüyor..iş falan yapamıyorum heryer karısık misafir falan gelmiyor Allahtan :roflol: yoksa naparım..yemekleri bile zorla yapıyorum..habıre aglıyo kucaktan inince..kollarım agrıyo tutamıyorum artık kızımı yaa sizlerinkidemi öyle :uhm:​

aynen kızlar biz de böyleyiz... hatta kucakta tutup sallamaktan kol kası yaptım :)) bi de aşırı hareketli kucakta bile yerinde duramıyor yaramaz oğluşum gamyoncuiremsu

ben kangurusuna koyuyorum öyle iş yapıyorum kızlar. yemeği yapıyorum evi topluyorum, kanguru da uyuyor bile bazen. kaydirigubbakcemile3
napimmm böyle bir çözüm buldum hep kucak hep kucak yoksa.

X